Reference


Dovolili jsme si na tomto místě vybrat několik ohlasů z řad našich klientů. Děkujeme všem, kteří si najdou čas informovat nás o své spokojenosti.

pani Michaela s rodinou, Indie (Barevný Rádžastán, Turkish Airlines, červenec 2019)
Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat vaší cestovní kanceláři za krásnou dovolenou v Indii. Vše probíhalo bez sebemenších problémů.

paní Jiřina, Srí Lanka (Induruwa Beach Hotel, Turkish Airlines, únor 2019)
Dobrý den, děkujeme za organizaci zájezdu na Srí Lanku ve dnech 20. 2. - 28. 2. 2019. Jelikož jsme dorazily o den později, požádaly jsme vás o možnost zanechání snídaně na pokoji. Po našem příjezdu bylo vše dokonale připraveno. Bylo to velmi milé, neboť jsme po skoro dvou dnech cestování byly vyčerpané. Dále děkujeme za bezvadný individuální transfer z letiště i na letiště. Prostě vše "klapalo", jak mělo.

pan Miroslav, Mauricius (Maritim Crystals Beach Hotel, Emirates, říjen 2018)
"Vážená paní ..., děkuji Vám za nekrásnější dovolenou mého života. Byla to skutečně dovolená snů, které nemám co vytknout. Naopak nacházím pouze slova chvály. Ještě jednou děkuji za Váš přístup, další dovolenou už jenom s Vaší CK." 

paní Magda a pan Peter, Mauricius (Silver Beach Hotel, říjen 2018)
Byli jsme prostřednictvím vaší ck od 5.10. do 13.10.2018 na Mauriciu v hotelu Silver Beach na východním pobřeží. Hotel je jednodušší, malý rodinný a byla tam pohoda. Čisto, výborná kuchyně, péče vzorná. Prostě vše co potřebujete. Navíc krásná zahrada, nádherní ptáčci… Pláž moc hezká, chráněná korálovým útesem, takže koupat v moři se dalo pořád. Druhý den po příjezdu nás navštívil pan Miloš, který nás měl na starosti. Velmi příjemný znalý muž, který zodpověděl všechny naše dotazy. V celém hotelu byla k dispozici Wifi, takže v případě potřeby jsem s ním mohli komunikovat přes Vibera. Zakoupili jsme si zájezd Okruh jihozápadem. To byla velká paráda. Pan Miloš nám tam ukázal kde co, všechno vysvětlil. Navštívili jsme i rumerii, kde jsme viděli výrobu rumu a dostali výborný oběd. Perfektní organizace, všechno klaplo včetně našeho transferu z i na letiště. Krásná svatební cesta po 30-ti letech i díky panu Milošovi. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na nějaké další dobrodružství s vámi.

paní Oľga a pan Miroslav Egypt (Plavba po Nilu + Al Nabila Grand Makadi, Air Cairo, prosinec 2017)

Chceli by sa Vám touto cestou poďakovať za spoluzorganizovanie našej dovolenky v Egypte (1.-8.12.2017). So všetkými poskytnutými službami sme boli maximálne spokojní - v hoteli i na lodi. Naša veľká vďaka patrí predovšetkým "nášmu" sprievodcovi pánovi Omarovi Mohamedovi, ktorý sa nám po celý čas naplno venoval a jeho výklady boli veľmi poučné a pritom zrozumiteľné aj pre nás neegyptológov. Je to úžasná krajina, ktorá má ešte toho veľa svetu ukázať...

Týždeň dovolenky strávený v Egypte s Vami poskytnutými službami naplnil naše predstavy a zároveň nás utvrdil v tom, že je to krajina, do ktorej sa určite ešte chceme vrátiť.

Ďakujeme a želáme pekný deň.

 

paní Jaroslava+1 osoba Egypt - Hurghada (Grand Seas Resort Hostmark, Air Cairo, listopad 2017)

Dobrý den.

Před dvěma dny jsme se vrátili z dovolené v Egyptě v Hurghadě, kde jsme byli s Vaší CK. Chtěli bychom se podělit o zkušenosti, které máme.

Byli jsme velice spokojeni s leteckou společností, i když jsme při cestě zpět do ČR měli zpoždění.

Byli jsme spokojeni i s destinací, hotelem a personálem, zejména s animátorským týmen, který byl přímo skvělý. Ale pochvalu si zaslouží i obsluhující personál v jídelně a barech.

Co bychom chtěli vyzdvihnout úplně nejvíc byl delegát, který se o nás staral. Pan Ibrahim Nader byl prostě skvělý. Zařídil nám vše podle našich požadasvků a staral se o nás příkladně. Měli jsme vybraný výlet do Hurghady, kde nám udělal průvodce a ukázal nám vše, o co jsme měli zájem.

Chtěli bychom mu touto cestou poděkovat za skvělé služby a Vám říct, že máte skvělého delegáta.

 

pan David+1 osoba, Indonésie - Bali (Mercure Resort, Cathay Pacific + ČSA, září/říjen 2017)

rádi bychom vám touto cestou poděkovali za skvěle zorganizovanou dovolenou. Začala báječně už na letišti v Amsterdamu, kde jsme se potkali s naší kamarádkou

která v NL žije a dále jsme pokračovali až do naší destinace Bali. Kouzelný ostrov, který nás mile překvapil a musíme podotknout, že jsme si vše užili. Výlety, které

jsme si na místě ještě rozšířili o další zajímavá místa, skvělá jídla a milé lidi a ani přítomnost "budící" se sopky nás nijak neznervóznila, neboť domorodci byli v klidu a tak jsme se i my

cítili bezpečně. Bohužel, všechno hezké jednou končí a tak skončila i naše dovolená. Ještě jednou bychom vám opravdu upřímně poděkovali, neboť vše vyšlo prostě na jedničku.

Vaši cestovní kancelář jsme doporučili již několika známým a pokud v budoucnosti budeme plánovat nějakou "zajímavou" dovolenou, opět bychom se na vás s důvěrou

obrátili. Mějte se fajn a přejeme vám hodně spokojených cestovatelů, tak jako jsme byli i my.

 

paní Jana+3 osoby, Mauricius (Friday Attitude Hotel, Emirates, březen/duben 2017)
"... je to už třetí týden, co jsme se vrátili z dovolené. Uteklo to jako voda. V hotelu bylo vše OK až na opravdu přemíru kari :) a velmi nízkých židlí pro venkovní posezení, ze kterého jsme byli poněkud rozlámaní. Moře bylo úžasně teplé a čisté, krásná pláž a zahrada. Personál hotelu velmi milý. Měli jsme moc hezký pokoj s výhledem na moře a i tolik obávané počasí nám vyšlo. Akorát jsme zmokli na jednom z výletů a pak už nás provázely jen krátké přepršky. Na hotelu byla spousta Čechů, což nás příjemně překvapilo. Velkou pochvalu partnerské agentuře, která se o nás na Mauriciu starala. ;Absolvovali jsme s nimi celkem 4 výlety a poznali jsme tak dva zástupce. Transport z a na letiště bezproblémový, dočasní při přepravě na výlety. Velkým zážitkem bylo pro nás i cestování s Emirates. Celkově bych dovolenou hodnotila velmi kladně - jak jinak na tak krásném ostrově :). Ráda bych Vám poděkovala za Vaši péči o nás."

pan Lukáš+5 osob, Egypt - Hurghada (TTC Sunny Beach Resort, Air Cairo, únor/březen 2017

"V sobotu jsme se vrátili z Egypta z hotelu Three Corners v Hurgada. Vše klapalo jak mělo výběr hotelu výborný,počasí skvělé až na drobné dobrodružné nedostatky, které cestovní kancelář nemůže ovlivnit, vše v pořádku .Je to prostě Egypt .Tímto chci poděkovat CK za zprostředkování bezvadného týdne se skvělým počasím a teplým mořem."

 

paní Miroslava +3 osoby, SAE - Dubaj (Dubai Marine Beach Resort, Emirates, březen 2017)

"...ráda bych Vám touto cestou moc poděkovala za Vaši péči o nás v rámci

cesty do Dubaje, všechno klaplo bez problémů, na letišti čekal delegát,

ubytování bylo podle našich představ, doprava na a z letiště super a velké

překvapení , když mi letuška přinesla v letadle dárek od cestovní

kanceláře..... i mí spolucestující si velmi pochutnali:))....kéž by bylo více takových

jako Vy..... Ještě jednou velmi děkuji a doufám, že ještě budeme mít možnost v budoucnu

dále spolu spolupracovat."

 

pan Miroslav+3 osoby, Thajsko (Bangkok a okolí s odpočinkem na pláži Koh Changu + CZ průvodce, ČSA+Cathay Pacifc, prosinec2015/leden2016)

"...dovolte nám touto cestou poděkovat hlavně Vám Petro a celému kolektivu Vaši cestovní kanceláře Blue Sky Travel za přípravu a realizaci naši nádherné dovolené v Thajsku ( Bankok a ostrov Koh Chang ) prosinec až leden 2016.

Dovolená na míru od CK neměla žádnou chybu a vše probíhalo,tak jak jsme se dohodli. Dík patří také delegátce Aleně za perfektní výklad a znalosti jak v průběhu návštěvy královského paláce tak na dvoudenním výletu na řece Kwai. Bylo o nás perfektně postano jak při přesunu na ostrov, tak také v hotelu " Kacha Resort & SPA ". Nádherný hotel, perfekní obsluha i velice ochotný personál. Na naše doporučení se rozhodli s námi jet i naši přátelé a byla to jedna z jejich nejlepších dovolených. Opět jsme se nezklamali. Stejně tak perfektní byla i naše první dovolená s Vaší CK na přelomu roku 2014/2015 na Mauriciu (Emeraude Beach Attitude). Tyto dovolené řadíme mezi nejlepší a budeme se na Vás obracet i v budoucnu. Ještě jednou mnohokrát děkujeme."

 

paní Hana, Srí Lanka (To nejlepší ze Srí Lanky + Pandanus Beach Resort, flydubai, březen 2016)

"...zájezd na Srí Lanku byl úžasný. Delegátka slečna Eliška, průvodce pan Rohana se věnovali nad rámec svých povinností. Jejich profesionální přístup a znalosti p. Rohana, tlumočení sl. Elišky bylo úžasné. Věnovali se nám na více než museli. Skladba zájezdu byla dobře připravena a tím jsme nepociťovali únavu. Prosím, předejte Všem co se na tomto zájezdu podíleli velké díky."

 

pan Jiří s rodinou, Srí Lanka (To nejlepší ze Srí Lanky + Pandanus Beach Resort, flydubai, březen 2016)

"Chtěla bych Vám poděkovat za zajištění, vše proběhlo bez problémů a dovolená byla úžasná. Moc jsme si to užili."

 

manželé Kateřina a Zdeněk, Mauricius (Ravenala Attitude, Emirates, listopad 2015)

"...ráda bych vám poděkovala zprostředkování naší "náhradní" dovolené na Mauritiu a za doporučení, díky kterému jsme si vybrali naše ubytování. Během pobytu jsme postupně nacházeli další malá plus - relativně nízká obsazenost resortu, dostupnost výletů, k moři i k bazénům bez přehánění pouze pár kroků, možnost večeří v několika restauracích.

Ve výsledku - dovolená na jedničku!!"

 

pan Pavel, Srí Lanka, (To nejlepší ze Srí Lanky s česky mluvícím průvodcem + Pandanus Beach Resort, flydubai, říjen 2015)

"...vyjadřuji tímto pochvalu naší průvodkyni ... a jejímu místnímu kolegovi ... ,kteří nás měli na starosti na poznávacím zájezdě na Srí Lance v době od 22.10.-4.11.2015. Moc jim děkuji za trpělivost,pochopení i snahu nám co nejvíce pomoci,poradit či vysvětlit při poznávání této nádherné země. Zvláště ... si užila s mojí ženou při nákupu drahokamů v muzeu v Kandy,když ani jeden neumíme anglicky a rusky zase neuměli oni... :-)) A když jsme byli ještě na prodlouženém pobytu u moře,tak se den před odjezdem zastavila a vyjasnila nám formality k odjezdu.Hned jsme byli klidnější.Byla to naše zatím životní dovolená a musím uznat i díky oběma průvodcům..."

 

paní Lubica, Srí Lanka + Dubaj (Citrus Hikkaduwa + CityMax Bur Dubai, flydubai, srpen 2015)

"...tymto by som sa chcela podakovat za uzasnu dovolenku na Sri Lanke. Dakujeme za vybornu organizaciu od zaciatku do konca. Vdaka Vam sme si dovolenku uzili ako este nikdy predtym. Prajem Vam vela uspechov vo vasej praci a vela spokojnych klientov."

 

paní Veronika, Maledivy (Holiday Island, flydubai, červenec 2015)

"...ráda bych Vám poděkovala za vaše služby při zprostředkování naší úžasné dovolené na Maledivách. Jmenovitě bych chtěla vyzdvihnout příjemné, profesionální jednání a cenné rady .... Bohužel takové jednání k potencionálním zákazníkům nebylo u vašich konkurentů samozřejmostí. Vámi zprostředkovaná dovolená od CK Blue Sky Travel proběhla naprosto v pořádku a tak, jak bylo domluveno. Pro příští dovolenou jste tedy pro nás jasná volba...."

 

paní Vlasta, Indonésie - Bali (Taman Agung, Cathay Pacific, červen 2015)

"...tak jsme včera slavnostně, však neradostně, sebou plácli zpět v ČR a plni vzpomínek a nadšení, usnuli ihned po příjezdu domu. Pokud to vemu obráceně, návrat byl sic delší, ale o to méně chaotičtější. V Amstrdamu jsme si cestou tam vážně užili... O to více jsme děkovali za chování i jednání lidí v Honk Kongu i v celé Indonésii. Bali je úžasná země, pro našince spíše neuvěřitelná.. mentalita, otevřenost, usměvavost, není nic co by člověku vadilo. Naopak, každý v koutku duše přiznal, že by alespoň kus "domorodce" chtěl mít v sobě. Asi bude chvíli trvat, než těch dokonalých 14 dní nějak vstřebám a najdu vhodná slova, v tuto chvíli mám vážně pocit, že tohle popsat prostě nelze. Nelitujeme sebemenšího vydání, které bylo s tímto dobrodružstvím spojené. Tohle pro nás byla DOKONALÁ dovolená, plná zážitků, zvířátek, dobrého jídla, pití a hlavně pohádkově hodných lidí. Dokonce po vyšplhání, spíše vyplazení se na sopku, nám přišel podat ruku syn jednoho z průvodců, bylo mu 9 let :)) Ale o výletech se rozepíšu později. Před chvíli jsem stahovala fotky a videa, z fleku bych dala levou ledvinu, abych se mohla vrátit. Přítel to bere prektičtěji, mám zjistit jak je složité a náročně koupit a provozovat na Bali hotel :)) Našim psím holkám prý udělá klimatizované boudy a vlastní sladkovodní bazenék. Až vyklepu sůl a věci z kufrů, zamáčknu slzu a aklimatizuji se, pošlu Vám delší povídání a slíbené fotky.

Přeji krásný den a moc děkuji za všechny rady a instruktáže, s kterými bylo vše snaží!"

 

paní Barbora, Mauricius (LUX* Le Morne, Emirates, duben 2015)

"...chceme sa velmi pekne podakovat za uzasnu dovolenku na ostrove Mauricius, hotel Lux Le Morne naplnil nase ocakavania, specialne kvalita poskytovanych sluzieb bola na vysokej urovni, neuveritelne mily a ochotny personal bol pripraveny vyhoviet akemukolvek zelaniu. Skoda, ze uz dnes vecer sa vraciame do reality. :)"

 

pan Vít, Mauricius (Ambre Hotel, Emirates, duben 2015)

"...včera jsme se vrátili z naší dovolené v hotelu Ambre na Mauriciu a rád bych Vám touto cestou vyjádřil velký dík za skvělý servis a vůbec perfektní dovolenou. Asi není jediná věc, která by se celé dovolené (včetně cesty) dala vytknout. Všude jsme dostali naprosto excelentní servis, hotel i jeho personál byl neuvěřitelně milý, ochotný a bez nadsázky nám vždy splnil, co nám na očích viděl:-). Ještě jednou moc díky za vaši skvělou práci, díky které jsme si užili bezpochyby nejlepší dovolenou, kterou jsme kdy měli a jsem si jistý, že se k vaší CK budeme rádi vracet."

 

paní Věra, Srí Lanka (Královská cesta + Pandanus Beach Resort, Emirates, březen 2015)

...chtěli bychom poděkovat za Vaši práci i práci Vašich partnerů v místě pobytu - od prvního kontaktu s Vámi až po odlet ze Sri Lanky vše perfektně fungovalo, pobyt jsme si opravdu užili a služby Vaší CK budeme rádi doporučovat našim přátelům a známým.

 

paní Lucie, Indie (To nejkrásnější z Indie, Finnair + Air India, březen 2015)

...chci Vám tímto velmi poděkovat za zajištění skvělé dovolené. Již jsme něco nacestovali, ale Vámi podporovaná cesta byla skvěle připravená, místní agentura fungovala nad očekávání skvěle, byli velice spolehliví, seriózní, profesionální - organizátoři, řidiči i průvodci. S funkční podporou jsme tak z času pro cestu vytěžili nejvíce, máme plno skvělých zážitků.

 

paní Zuzana, Mauricius (Ambre Hotel, Emirates, březen 2015)

,,...ráda bych poděkovala za krásnou dovolenou na Mauritiu v hotelu Ambre. Bylo to krásné, krátké a zase něco nového..."

 

paní Jana, Thajsko - Phi Phi (Phi Phi Natural Resort, Singapore Airlines, únor 2015)

"...jsme se vrátili ze zájezdu do Thajska, hotel Natural Resort na Phi Phi. Byla to naše zatím nejkrásnější exotická dovolená, určitě i zásluhou Vaší CK. Lety se Singapore Airlines na sebe navazovaly- odpadlo dlouhé čekání na přestupech, přesun do hotelu následným trajektem bez problémů. Vždy se o nás někdo postaral. Hotel byl dobře vybraný, i když byl plně obsazený, neměli jsme pocit preplnenosti. Naopak! Užili jsme si to, co dosud nikde, malou privátní pláž a krásný korálový útes jsme měli zcela pro sebe! Ze snidanove restaurace plné čínských turistu nám nabídli přesun do vedlejšího utulneho baru s výhledem na moře. Standardní bungalov vyměnili za superior-sami a zcela zdarma. Děkujeme Vám i za ochotu pri změne sittingu podle našeho přání."

 

paní Alena, Mauricius (Récif Attitude, Emirates, říjen/listopad 2014)

"Chtěla bych vám alespoň takto poděkovat za skvělou dovolenou, perfektní informace ohledně odbavení, příletu na Mauricius, zajištění výletů atd. Měla jsem původně obavy, protože jsme Vaši cestovní kancelář neznali, o to víc jsme byli mile překvapeni. Dnes bych chtěla všem doporučit Vaše služby, protože jsme byli opravdu maximálně se vším spokojeni. Neměli jsme např. zaplacený pokoj s výhledem na moře, ale dostali jsme pokoj s bočním vstupem, takže jsme terásku měli s výhledem na moře a západ slunce. Prostě jedním slovem - vše perfektní. Včetně ceny !! Je vžitý názor, že od německých CK jsou zájezdy levnější. Při přátelském rozhovoru s německými turistkami v hotelu jsme zjistili pravý opak. Ještě jednou Vám za vše děkujeme a pokud bychom příště cestovali do exotické země, určitě se na Vás s důvěrou obrátíme."

 

paní Renata a pan Lubor, Indonésie - Bali (Taman Agung, Cathay Pacific, říjen/listopad 2014)

...chtěla jsem Vám poděkovat za úžasnou dovolenou na překrásném ostrově bohů Bali!!! Poděkování Vám patří právem, neboť v průběhu pobytu jsme nezaznamenali žádný zádrhel, žádný problém...Vše do sebe neskutečně zapadalo, příjezd, pobyt, výlety, vše bylo zařízeno a naplánováno na maximální přesnost a komfortní servis. Opravdu jsme byli s manželem nadšeni, jak vše fungovalo i navzdory tomu, že jsme byli v hotelu jediní češi. Hotel ( Taman Agung) byl útulný, čistý, jídlo skvělé...o službách nemluvě..prostě dokonalé !!! Pokud budeme plánovat nějakou další dovolenou za exotikou jsme již dnes rozhodnutí na koho se obrátíme! Jedině na Vaši cestovní kancelář Blue Sky Travel...Ještě jednou Vám patří velký dík!

 

paní Jitka, Mauricius (Blumarine Attitude, Emirates, říjen 2014)

"... před týdnem jsme se vrátili z naší dovolené na Mauriciu a krátce v Dubaji, a tak mi dovolte, abych Vám poděkovala. Zcela jistě bylo Vaší zásluhou, že jsme byli ubytováni v té části Boutique, kde to bylo úžasné. Příjemný a milý personál, všude čisto, pokoj velice pěkný a skvělé jídlo. Byli jsme velmi rádi, že jsme ubytováni právě zde, protože v té přední části Blue Marine byl skutečně velký hluk, po celý den řvala z reproduktorů až do pozdních večerních hodin hlasitá hudba. Jediným záporem bylo koupání, protože v moři se skutečně nedá koupat. Je strašně mělké. My jsme chodili jen při přílivu a to jsme pořád stačili, voda nám byla max. k ramenům. Ale to je asi skoro o kolo celého ostrova".

 

paní Eva, Emiráty (Mangrove Hotel, Travel Service, září 2014)

"... chtěla by jsem opět poděkovat Vaši cestovní kanceláři za výběr a zprostředkování dovolené, kterou jsme strávily se sestrou v termínu od 17.9. do 26.9.2014 v Emirátu Ras al Khaimah v hotelu Mangrové. Tento i když městský hotel nás doslova nadchl. Nádherný hotel, vstřícný personál, vynikající jídlo. Ještě 15 minut před skončením večeře jsme našly všechno doplněné, nechybělo jediné jídlo které ten den servírovali a výběr byl teda velký.Všude pohoda. Opravdu si zaslouží být ve Vaši nabídce. Na pláž a z pláže nás sice každý den vozili autem ale vůbec nám to nevadilo. Pláž byla hotelová, vždy čistá s množstvím slunečníků a lehátek. Zato jsme měly před hotelem několik kilometrů dlouhou promenádu plnou laviček a zeleně, která byla kolem zálivu a z druhé strany směrem k moři stovky obchodů a obchůdku s

tradičním arabským i ostatním tovarem. Rády se do tohoto hotelu opět vrátíme. Poděkování patří i delegátce Martině s kterou jsme byly na celodenním výletě v Dubaji..."

 

paní Olga, Srí Lanka (Citrus Hotel, Emirates, srpen 2014)

"...chtěli bychom Vám s manželem i s dcerou poděkovat za perfektní organizaci našeho zájezdu na Srí Lanku. Všechno klaplo na 100%, moc se nám tam líbilo a vyhodnotili jsem to jako jednu z našich nejlepších dovolených. Samozřejmě i díky Vaší CK."

 

pan Karel, Fly & Drive Klasické Portugalsko (hotely: Ipanema Porto, Tryp Coimbra, Sana Metropolitan, Tap Portugal, červen 2014)

,,...naší dovolené v Portugalsku, předčila naše očekávání. Všechny 3 hotely byly perfektní a na místě jsme se dobře zorientovali. Zvlášt Lisabon, kde jsme byli poprvé, na nás udělal silný dojem."

 

pan Vojtěch, Mauricius (LUX* Merville Beach Hotel, Emirates, červen 2014)

,,...posílám děkovný email za zprostředkování naší dovolené na ostrově Mauricius v hotelu Merville Beach. Prostředí nádherné a i pokoj beachfront byl zvolen výborně. Budeme se těšit na případné další cesty s vámi - Indie nebo Srí Lanky."

 

paní Hana, Mauricius (Ambre Hotel, Emirates, duben 2014)

,,...bylo to naprosto dokonalý, nemám, co bych tomu vytkla! Dobře jste mi poradila....procestovala jsem toho skutečně hodně, ale todle je asi jednička (trumflo to i nepřekonatelné Maledivy). Ráj na zemi."

 

pan Petr: Srí Lanka (Královská cesta + hotel Cinnamon Bey, Emirates, březen 2014):

"Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za úžasnou dovolenou i spolupráci. Veškerá Vaše komunikace byla flexibilní. Příprava zájezdu, nabídka hotelů i celkové odbavení bylo skvělé. Celkově to byla jedna z našich nejlepších dovolených. Zajištění přímo na místě bylo skvělé, řidič byl dochvilný, flexibilní a přátelský. Postaral se a dohlédl vždy i na úspěšné zajištění ubytování a v případě potřeby účinně zasáhl. Celkové naplánování cesty i výběr hotelů překonaly naše očekávání a budeme Vás tak velmi rádi doporučovat dál. Ještě jednou díky za bezproblémovou a výborně zajištěnou dovolenou."

 

paní Eva, Mauricius (Coin de Mire Attitude, Emirates, březen/duben 2014)

"...chtěla by jsem poděkovat za nádhernou dovolenou na ostrově Mauritius v termínu od 24.3.-5.4.2014 v hotelu Coin de Mire, naše poděkování patří i partnerské cestovní kanceláři , která se o nás příkladně starala ,hlavně - delegátce a řidiči. Byly jsme nadšené po celou dobu pobytu také přístupem personálu v našem hotelu. Děkujeme moc."

 

paní Michaela, Mauricius (Emeraude Beach Attitude + Le Canonnier Hotel, Emirates, březen 2014)

"...jen chci podekovat za super dovolenou a Vas pristup. Mauritius je nadherna země a verim, ze se tam ještě nekdy vratime. Hotel Emeraude je sice skromny (co se tyce napr. jidla), ale atmosféra je tam uzasna a většina personalu je na jednicku s hvězdičkou. Le Canonnier je zase krasny resort a ta jejich restaurace Le Navigator se svým vyhledem na konec poloostrova byla nase utociste celych 5 dnu, co jsme v hotelu byli. Dekujeme také za Vasi ochotu a informace, Vas pristup také prispel k pohodove dovolene."

 

sl. Martina, Mauricius ( LUX* Belle Mare, Emirates, březen 2014)

"Dobry den, v mene vsetkych, co sme cez vas cestovali na Mauricius, by sme sa vam chceli velmi podakovat za uzasne straveny cas na tomto krasnom ostrove. Boli sme velmi spokojní, s organizaciou, sluzbami, hotelom, plazou, stravou, celkovy dojem bol velmi pozitivny. navstivili sme cajovnu, rumovnu, 7 farieb sveta, zoo, obrie korytnacky, plavali sme s divokymi delfinmi - najkrajsi zazitok pre nas, bolo to super. V hoteli skvely personal, uzasní ludia, super vecerny program, fakt nie je nic, co by som mohla vytknut. Spoznali sme sa tam s ludmi z roznych krajin, niektorí navstivili rozne hotely na Mauriciuse a vraj tento bol najlepsi. Dakujem este raz za vsetko, zelam vela uspechov a spokojnych zakaznikov, akymi sme boli aj my."

 

paní Bohumila, Vietnam (Alezboo Beach Resort & Spa, Emirates, únor/březen 2014)

"Chtěla bych Vaší cestovní kanceláři velmi poděkovat za zprostředkování dovolené ve Vietnamu. Hlavně děkujeme za doporučení hotelu. Byli jsme nadšeni a Vaše služby budeme doporučovat všem známým."

 

pan Václav, Mauricius (Coin de Mire Attitude, Emirates, únor 2014)

"...rádi bychom vyjádřili naši naprostou spokojenost s veškerou organizací, volbou dopravy, výběrem hotelu i vynikající stravou. Jednoduše, byli jsme naprosto spokojeni, a už

jsme začali mezi přáteli doporučovat nejen tento ostrov, ale také Vaši CK"

 

pan Aleš, Mauricius (Bougainville, Emirates, listopad 2013)

"..jsme se vrátili z Mauritiu a bylo to skvělé. Krásná země, lidé, příroda, moře, hory,super hotel, jídlo, lidi, golf………….Ještě jednou moc děkuji za všechno a bezvadné služby. Velmi rád Vás doporučím svým známým"

 

paní Pavla, Mauricius (Bougainville, Emirates, září 2013)

"..děkujeme za zprostředkování naší krásné dovolené na Mauriciu. Celá dovolená proběhla v pořádku, letecká společnost Emirates - luxus a v hotelu se nám moc líbilo. Dokonce nás překvapili pokojem s výhledem na moře. Děkujeme též cestovní kanceláři Emotions za ochotu, za sestavený výlet na přání a auto s průvodcem jenom pro nás."

 

pan Petr, SAE (Hilton RAK Hotel, ČSA, září 2013)

"..chtěl bych Vám velice poděkovat za bezchybné zorganizování zájezdu do SAE. Celá organizce příjezdu, pobytu a následného odjezdu byla naprosto precizní a bezchybná. Také bych chtěl vyzdvihnout přístup všech tří delegátek. Šárka, Nikola i Zuzana se o nás naprosto bezchybně postaraly a za celý zájezd jsme naměli sebemenší problém.Budu velice rád, jestli při následných cestách budu moci, na základě získaných zkušeností, využít opět služeb Vaší cestovní kanceláře."

 

pan Jan, Bali (Bali Tropic Resort & Spa, Singapore Airlines, červenec 2013):

"...chtěli bychom Vám velice poděkovat za nádhernou a bezchybnou dovolenou v ráji. Moc jsme si to užili a byli velice spokojeni."

 

paní Olga, Thajsko (To nejkrásnější z centrálního Thajska + hotel Loma Resort & Spa, Austrian Airlines, červen 2013)

"... po našem návratu z dovolené, bychom chtěli poděkovat vaší cestovní kanceláři za vámi pořádaný zájezd To nejkrásnější z centrálního Thajska, kterého jsme se zúčastnili. Až na zádrhel s naší prohlídkou královského paláce v Bangkoku, který vaše kancelář brilantně vyřešila, bylo vše organizačně v nejlepším pořádku a byli jsme velmi spokojeni. Můžeme všem svým známým vaši cestovní kancelář vřele doporučit."

 

paní Dana, Mauricius (Bougainville Hotel, Air Mauritius, duben 2013):

"Děkujeme za krásnou dovolenou, vše vyšlo výborně."

 

pan Ondřej, Srí Lanka (Královská cesta + hotel The Palms, Emirates, březen 2013):

"Úžasná a velmi pestrá dovolená s možností individuálních úprav programu na místě, cestování pouze ve dvou s místním řidičem a průvodcem v jedné osobě, všechno zajištěno a všechno také bez jakýchkoliv problémů funguje. Vřele doporučujeme všem, kteří chtějí něco netradičního poznat a ne se jenom povalovat na pláži. Po týdenním okruhu se však závěrečná třídenní pobytová tečka velmi hodí ..... Dovolená, kterou si užíváte a staráte se pouze o své zájmy a radosti. To ostatní zařizuje ck."

 

paní Dana, Vietnam (Amaryllis Resort, Emirates, únor 2013):

"... tak jsme se vrátili z Vietnamu a předčilo to naše očekávání. Všechno naprosto bez problémů klaplo i transfery z i na letiště i hotel, vše bylo skvělé... Hotel byl skutečně pěkný, moře nádherný a co bylo super, že na pláži skoro nikdo nebyl. Nevím kde byli všichni zalezlí, ale v celém objektu hotelu skoro nikdo nebyl. Takže opravdu skvělá dovolená. Ještě jednou Vám moc děkuji za perfektní vybavení naší dovolené..."

 

paní Zdeňka, SAE (Cassells Al Barsha, ČSA, prosinec 2012):

"... Moc bych Vám chtěla aspoň takto poděkovat za zorganizování našeho pobytu v Dubaji o vánocích. Vše klapalo dle Vašich pokynů, nezažili jsme ani jeden zádrhel. Kromě velkého zpoždění letu, ale to je problém ČSA, netýká se vaší CK. I přes toto zpoždění ihned navazovaly transfery v Abu Dhabí i v Dubaji, a to i díky velmi dobré komunikaci s vašimi delegátkami v místě pobytu. Jsou velmi ochotné, příjemné a vstřícné. Také Vám děkujeme za přidělení perfektních míst v letadle, byli jsme všichni moc spokojeni!..."

 

paní Hana, Srí Lanka (Královská cesta, Emirates, listopad 2012):

"Chci jen za nás obě vyjádřit velký dík za organizaci, vše proběhlo tak jak mělo a to bylo velkým dílem naší celkové spokojenosti. Průvodce, se kterým Vaše cestovní kancelář spolupracuje, je velmi milý, ochotný a díky němu jsme se s dcerou dozvěděly spoustu zajímavých informacích o zemi a viděly vše co se vidět dalo. Tři nové hotely, které byly zařazeny jsou na vysoké úrovni. Jeden z nich v krásné přírodě a zbývající dva jsou nové a luxusní. Personál v nich nám dával ochotou a úslužností najevo vděk za naši přítomnost. Bylo to moc milé..."

 

paní Miroslava, Vietnam (Pandanus Resort, Emirates, listopad 2012):

"... s vyřízením zájezdu jsme byli velmi spokojeni. ... Pandanus resort, který absolutně naplnil naše očekávání a byli jsme opravdu velmi spokojeni i se servisem, který jste nám slíbili (vyzvednutí na letišti...)."

 

pan Václav, Indonésie (To nejkrásnější z ostrova bohů - Bali, Malaysia Airlines, červenec 2012):

"... předně jsem chtěl poděkovat za skvělou letní dovolenou (poněkud opožděně, ale přece ;-). Cesta probíhala bez problémů, ubytování po celou dobu skvělé a hlavně - výborný byl náš průvodce..."

 

paní Zuzana, Mauricius (Laguna Beach Hotel, Air Mauritius + Emirates, listopad 2012):

"... chtěli bychom tímto vyjádřit vřelý dík za zprostředkování zájezdu - naší svatební cesty na Mauricius. Včera jsme se z dovolené vrátili, a nejde než poděkovat jak za hladký průběh při objednávce, tak vůbec za celý průběh dovolené. Byli jsme opravdu nadšení! Celý pobyt proběhl naprosto bez komplikací, příroda a pláže Mauricia nás naprosto okouzlili. Můžeme všem jen doporučit. Krásně jsme si odpočinuli od shonu a zimy zde v ČR, a přivezli si spoustu krásných zážitků. Dále bychom chtěli poděkovat cestovní kanceláři Blue Sky Travel, pořadateli zájezdu. Opravdu klobouk dolů! Vše bylo do puntíku skvěle zorganizované a běžělo jako na drátkách. Opravdu ještě jednou moc děkujeme,..."

 

paní Jana, SAE (Bin Majid Beach Hotel, Austrian, září 2012):

"Dobrý den, ve dnech 13.9.-24.9.2012 jsme byli s Vaší cestovkou na dovolené ve SAE. Touto cestou bychom Vám chtěli poděkovat za dovolenou, která i díky Vám se zařadila k těm krásným. Od samého začátku až do konce jsme byli s komunikací i službami Vaší cestovky spokojeni. To by sice mělo být samozřejmostí, ale jak kolem sebe vidíme, tak někdy není. Poděkování patří i delegátkám v Dubaji, komunikace s nima byla skvělá. Už jsme na dovolené zažili i opak a trochu jsme se toho obávali. Takže ještě jednou všem moc díků."

pan Vladimír, Indonésie (Matahari Terbit Bali Resort, Korean Air, září 2012)

"Děkujeme tímto za umožnění cesty na ostrov Bali. Matahari je romantické místo. Hodně zeleně, květů. Snídaně každý den stejné, obsluha příjemná,... Organizačně dobře zajištěno, z obou stran... Cesta s Korean Air byla příjemná. Obsluha byla vynikající."

 

pan Luděk, Vietnam (Klasický okruh Vietnamem, Vietnam Airlines, září 2012):
"...včera jsme se vrátili z dovolené ve Vietnamu a chtěl bych vám poděkovat za organizaci zájezdu... všechno dopadlo skvěle a organizace z vietnamské strany klapala až neskutečně dobře. Program byl dodržen,... Elegantní a flexibilní. Takže opakuji, bylo to zajímavé, velmi dobře organizované, skutečně bez zádrhelů..."

 

paní Petra, Mauricius (Le Samara Hotel & Spa, Emirates, květen 2012):

"Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za zajištění skvělé dovolené na Mauriciu pro naše stálé klientky... Vrátily se právě z ostrova a jsou Vaším výběrem přímo nadšené. Rovněž si moc pochvalovaly komfort cestování, let s Emirates neměl chybu! ... Děkujeme za skvělé služby, rádi se na Vás s další poptávkou exotické dovolené znovu obrátíme..."

pan Rudolf, Indie + Nepál (To nejlepší z Indie a Nepálu, Jet Airways, duben 2012):

"... konečně jsem se dostal k tomu, abych Vám oznámil, že jsme se v pořádku vrátili z cesty po Indii a Nepálu. Kromě pár drobností všechno proběhlo v pořádku a k naší plné spokojenosti..."

 

paní Iva, Singapur (Peninsula.Excelsior Hotel, Singapore Airlines, duben 2012):

"... chtěla bych vám všem poděkovat za vzorné služby spojené s naším letem do Singapore lety SQ 0025 a SQ0026 za akční cenu a program STOPOVER HOLIDAY, který mi byl vámi nabídnut. Luxus spojený s komfortem hotelů a letadla nemá nikde konkurenci.

Tak jak jste mi vše zarezervovala a podala informace, tak to byla pravda se vším všudy.(moc jsem tomu nejprve nedůvěřovala)

Předejte prosím informace i vašemu vedení, ať ví, že má velmi dobré spolupracovníky, kteří dokáží obyčejnému člověku udělat velkou radost, což cestovní kanceláře dělají pouze opak.

Budu se s vámi těšit na další cestu. Asie je tak krásná,že jí musím vidět zase."

 

pan Zdeněk, Vietnam (To nejlepší z Vietnamu, Singapore Airlines, březen 2012):

"... po návratu z naší dovolené do Singapuru a Vietnamu, bychom rádi poděkovali vaší cestovní kanceláři za výbornou přípravu a organizaci naší cesty. Naše dovolená proběhla bez jakýchkoliv zádrhelů a v souladu s našimi představami, včetně počasí. Zároveň bychom vaším prostřednictvím také rádi poděkovali vaší partnerské cestovní agentuře ve Vietnamu, jejíž služby byly také na vysoké úrovni. S pozdravem a pokud budeme mít příležitost zase rádi využijeme služeb vaší cestovní kanceláře."

 

paní Hana, Srí Lanka (Královská cesta + Camelot Beach Hotel, Emirates, únor 2012):

"Touto cestou bychom Vám chtěli poděkovat za perfektní průběh poznávacího zájezdu na Srí Lanku. Zážitky z rovníkové exotické země umocnil česky mluvicí osobní místní průvodce, který nás dva provázel. Pan ... se nám věnoval s maximální péčí. S velkou efektivitou jsme prošli krásná místa nám neznámé Srí Lanky. Vždycky jsme byli s jeho službami spokojeni. Jím podávané informace, jak o historických památkách, kultuře, přírodě, tak i dopravě, životě na Srí Lance vždy překonávaly naše očekávání. S takovým profesionálním přístupem k českému zákazníkovi jsme se ještě na zájezdu nesetkali... Ještě jednou děkujeme. Spokojení zákazníci"

 

paní Eva, Indie + Srí Lanka (To nejlepší z Indie + Nepál + Hibiscus Beach Hotel, Aeroflot + SriLankan Airlines, únor 2012):

"... děkujeme za zprostředkování krásné dovolené v Indii, Nepálu a na Srí Lance... Program se nám líbil – jak poznávací, tak pobytová část. U poznávací části hodnotíme velmi pozitivně kvalitu průvodců a organizaci... Hotel na Srí Lance byl velmi příjemný, malý, tichý a čistý – ideální místo pro odpočinek."

 

paní Alena, Srí Lanka (Rani Beach Resort, Emirates, únor 2012):

"...velice Vám děkujeme za zajištění krásného pobytu na Srí Lance. Hotel i veškeré služby byly na velmi dobré úrovni, také s jídlem jsme byly spokojené. Byly jsme na celodenním výletě - Pinnewela, Kandy, Královská botanická zahrada, továrna na zpracování čaje - výlet byl skvělý hlavně díky průvodkyni... a jejímu velmi zasvěcenému výkladu. Přejeme Vám mnoho dalších pracovních úspěchů a spokojených klientů."

paní Pavla, SAE (Ibis Al Rigga Hotel, Emirates, pojede březen 2012):

"Chtěla bych prostřednictvím tohoto dopisu poděkovat a udělit velkou pochvalu vaší pracovnici na obchodním oddělení..., která projevila neuvěřitelnou ochotu a laskavost při zařizování mé již páté cesty do Dubaje s Vaší Ck. Bylo to tentokrát ne mou vinou dosti složité, měnila jsem termíny, požadavky a vždy byla neuvěřitelně ochotná. Gratuluji Vám k takovému zaměstnanci, také bych takového brala ve svém týmu. Opět se na Vaši Ck ráda s důvěrou v červnu obrátím..."

pan Petr, Singapur (Peninsula.Excelsior Hotel, Singapore Airlines, únor 2012):

"... chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za organizaci letů a pobytu v Singapuru. Všechny lety byly příjemné, ubytování v hotelu Peninsula na požadované úrovni a vše fungovalo tak, jak jste mi napsala... Budu všem svým známým doporučovat služby letecké společnosti Singapore Airlines. Ještě jednou moc děkujeme."

pan Richard, Mauricius (Legends, Air Mauritius, únor 2012):

"Chceme Vám a společnosti Blue Sky Travel poděkovat za hezky prožitou dovolenou na Mauritiu, byli jsme nadmíru spokojeni."

paní Eliška, Srí Lanka (Light Adventure na Srí Lance + Hibiscus Beach Hotel, Emirates, leden 2012):

"... chtěla bych Vám a společnosti Blue Sky Travel poděkovat za zorganizování zájezdu Adventure Light na Srí Lanku. Všichni byli spokojeni a nadšeni a děkovali mi za skvělou volbu zájezdu. Průvodce ... byl postarší milý pán, velmi ochotný a starostlivý. Odvezli jsme plno krásných zážitků a dojmů... Děkujeme vám ještě jednou za ochotu a vstřícnost ve vyřizování tohoto zájezdu. Budeme vás doporučovat dál."

paní Renáta, SAE (Ibis Al Barsha + Le Meridien Abu Dhabi, ČSA, leden 2012):

"Děkujeme za zajištění dovolené v SAE. Vše proběhlo bez nejmenších potíží, přesně a jasně. S delegátkou jsme se spojili, takže se uskutečnil celodenní výlet v Dubai v češtině. Opravdu to byla luxusní dovolená, jen rychle uběhla. Tamní možnosti jsou nedozírné a je to taková dovolená 22. století... Přeji úspěchy, pokud někomu doporučíme, tak aby se s důvěrou obrátil na Vás."

pan Jan, Filipíny (Mandarin Oriental + Monaco Suites de Boracay + Coco Grove Beach Resort, Singapore Airlines, leden 2012):

"... vrátili jsme se z dovolené, dobře jste to zorganizovala. Dovolená se nám líbila a i počasí nám přálo. Singapur byl absolutně super, pokud se týká Manily, tak čtvrť Makate je moc obchodní, asi bychom si spíše vybrali hotel někde poblíž zálivu (Malate) nebo u Intramurors. Ale i tak to bylo pěkné a navíc jsme poznali místní způsoby dopravy. Oba ostrovy jsou krásné. Čili děkuji..."

 

paní Zdena, Srí Lanka (Villa Ocean View, Emirates, prosinec 2011):

"...chtěla bych Vám aspoň touto cestou (byť opožděně) poděkovat za zorganizování pobytu naší rodiny na Srí Lance ve Vánočním období. Pobyt v hotelu Villa Ocean View jsme si užili, přestože prvotní setkání s ubytováním bylo trochu rozčarováním, ale protože jsme celoročně neustále někde na cestách po celém světě, známe různé poměry, věděli jsme, že hotel patří mezi nižší cenové kategorie....Vše se pak srovnalo velkou ochotou personálu a velkolepým programem na Štědrý den 24.12. Všichni se opravdu snažili a my se potřebovali hlavně odreagovat a odpočinout si, což se nám splnilo, počasí bylo výtečné, voda v oceáně teplá, all inclusive výborný (často byly na večerních bufetech plody moře, které milujeme...). Určitě se na Vás obrátíme i v budoucnu..."

 

paní Yveta, Srí Lanka + Maledivy (Královská cesta + Paradise Island, Emirates, listopad 2011):

"...bych Vám chtěla jménem svým i manžela poděkovat za zprostředkování naší dovolené Srí Lanka - Královská cesta a Maledivy. Po loňských zkušenostech s cestou na Réunion jsem tak nějak tiše předpokládala, že vše proběhne v pořádku a opět jste nezklamali - cestování na i ze Srí Lanky a celé naše putování po ostrově proběhlo v naprostém pořádku, vše bylo perfektně zajištěné. Myslím, že jsme plně využili možností nabídky krásných míst i různých aktivit na ostrově. Náš průvodce partnerské CK Mohan se nám plně věnoval od rána do večera a nabízel i další aktivity, které nebyly v plánu a my se rozhodně nechali zlákat. Odpočinkový závěr dovolené na Maledivách byl jen překrásným zakončením celého našeho výletu. Ještě jednou Vám moc děkujeme za předložení možných variant, u kterých jsme třeba i chvilku přemýšleli a přejeme Vám i vaší CK spoustu dalších spokojených zákazníků. My rozhodně ještě v budoucnu využijeme nabídky vaší CK na poznávací cestu na Madeiru, protože to, že jí opět pořádáte individuálně, tak tento způsob cestování nám zcela vyhovuje..."

 

paní Marta, Srí Lanka + Maledivy (Královská cesta + Paradise Island, Emirates, listopad 2011):

"Chtěli bychom Vám osobně a CK Blue Sky Travel touto cestou poděkovat za zprostředkování nádherné dovolené na Srí Lance a na Maledivách. Vše naštěstí proběhlo dobře, dle Vašich podrobných instrukcí a pokynů.

Prostřednictvím Vaší cestovní kanceláře bychom touto cestou chtěli poděkovat partnerské kanceláři na Srí Lance, díky které jsme měli možnost poznat Srí Lanku se skvělým průvodcem Pradeepem, kterému děkujeme za všestrannou péči o ochotu. Díky Pradeepovi jsme se cítili vždy bezpečně a věděli jsme, že je o nás po všech stránkách postaráno. Vyskytl-li se snad nějaký problém, náš průvodce jej vyřešil dříve, nežli jsme si tento problém uvědomili. Vždy se snažil vyhovět našim požadavkům a přizpůsobit program našim představám. Pradeep byl vždy dochvilný, na hotelu byl vždy s předstihem a vždy s jemu vlastním úsměvem, neradi jsme se s ním každý večer loučili. Pradeep byl nejenom naším průvodem a řidičem, ale především kamarádem, s nímž nebylo vůbec lehké se rozloučit (zejména s vědomím, že se již nikdy nesetkáme).

V přítomnosti Pradeepa nám bylo dobře, vůbec jsme si neuvědomovali, jak daleko jsme od našeho domova, měli jsme v něm oporu a jistotu, že v případě problému vše vyřeší. Nikdy na sobě nedal znát únavu, přestože byl unaven minimálně stejně tak jako my.

Děkujeme, že jsme měli možnost Vašim prostřednictvím poznat Srí Lanku, s níž budeme mít navždy spojené vzpomínky na našeho přítele a kamaráda Pradeepa. Srí Lanka je nádherná země a jsme rádi, že jsme si pro naši dovolenou vybrali právě tuto zemi a že jsme měli štěstí na tak výborného průvodce, řidiče a především kamaráda.

Ještě jednou Vám a cestovní kanceláři za všechno děkujeme, za Vaši ochotu, zájem a perfektní instrukce, díky kterým jsme se, jako zcela neznalí letištních poměrů, přestupů na jiné lety, odbavování, bez problémů vrátili zpét domů.

Děkujeme za všechno, s Vašimi službami jsme byli velice spokojeni..."

 

paní Iveta, SAE (Ibis Al Barsha Hotel, Emirates, listopad 2011)

"Srdečne Vás pozdravujem. Len Vám chcem poďakovať za zabezpečenie nášho pobytu v Dubaji. Neboli vôbec žiadne problémy. Emirates je úplne spoľahlivá spoločnosť. Hotel Ibis Barsha bol celkom fajn, shuttle bus na pláž a z pláže fungoval, tak sme boli spokojní. Radi využijeme Vaše služby aj v budúcom roku..."

 

pan Tomáš, Indie (okruh To nejlepší z Indie, Turkish Airlines, říjen 2011):

"... rádi bychom tímto poděkovali Vaší cestovní kanceláři za výbornou organizaci a proaktivní přístup, díky čemuž jsme zažili skvělou dovolenou v Indii. Indie sama o sobě je originální a nezapomenutelná země, ale díky výborné koordinaci z Vaší strany a ze strany místní spolupracující agentury, byla naše dovolená bez stresů, nepříjemných situací a neshod. Nejvíce nás těšila neustálá péče a zájem ze strany hotelového personálu ve všech hotelích, které jsme navštívili... Naši místní průvodci... byli velice příjemní, komunikativní a pozorní, vše nám vysvětlovali a zajímavě vyprávěli příběhy o místech, která jsme navštívili. Úroveň jejich angličtiny byla na dobré úrovni, takže jsme si rozuměli... Nejvíce ovšem chceme vyzdvihnout služby našeho řidiče..., který s námi strávil celý týden a hodně jsme si na něj zvykli. Ochotně nás vozil po místních restauracích, zastavoval kvůli focení, při cestách jsme si povídali, vždy pro nás přijel včas a vždy dával pozor, abychom nebyli nikým zbytečně obtěžováni, zvláště v rušných ulicích..."

 

paní Jiřina, Kypr (Kouzalis Beach Hotel, ČSA, říjen 2011):

"... po příjezdu Vám chci srdečně poděkovat za vstřícné, ochotné jednání a hlavně trpělivost a zprostředkování dovolené na Kypr, hotel Kouzalis Beach. Letadlo z Prahy letělo na vteřinu přesně v 9.00, autobus a delegátka ... v Larnace čekala a dávala instrukce, autobus nás přesně zavezl, kam měl. Na cestu zpět byl autobus ještě před stanoveným časem před hotelem, včas nás zavezl na letiště, ... nám tam také velice pomáhala, vysvětlovala, letadlo doletělo jen s malou prodlevou do Prahy, chci jen říci, že Vaše cestovní kancelář je SPOLEHLIVÁ a profesionální, byla jsem úplně klidná, věřila jsem, že vše klapne, jak má... Pracovníci hotelu jako minule – pracovití, milí, profesionální, zejména recepční – Slovenka, byla k nám velmi milá, vstřícná, ochotná nám kdykoli, cokoli zařídit, zajistit, ostatní recepční byli také usměvavé... Opět jsem se /doufám, že i manžel/ v hotelu cítila velice dobře, vše fungovalo, jak si člověk v dnešní době představuje..."

 

paní Anna, Kypr (Melissi Beach Hotel, ČSA, září 2011):

"Děkujeme Vaší cestovní kanceláři za zprostředkování dovolené na Kypru. Hotel se o své klienty stará opravdu pečlivě a starostlivě. Jelikož jsme tam nebyli poprvé, byli jsme velice potěšeni ze setkání s letitými přáteli a známymi, se kterými jsme se opět po roce setkali. Maximální spokojenost s delegátkou ..., výborná organizace a hlavně její lidský přístup..."

 

pan Jindřich, Thajsko (Pinnacle Grand Jomtien Resort, Emirates, září 2011):

"... Chtěli bychom Vám poděkovat za perfektní organizaci celé dovolené, ať už se to týká odbavení, transferů z letiště a na letiště, delegát na telefonu i delegát místní c.k... Vše fungovalo bez závad. Děkujeme."

 

pan Tomáš, Thajsko (Manohra Hotel + Weekender Resort, Emirates, srpen 2011):

"... chtěli jsme Vám moc poděkovat za krásnou dovolenou. Všechno proběhlo v naprostém pořadku a vyběr hotelů i ostatní věci opravdu super. Moc jsme si to užili, počasí nám taky přálo a moře krásné. Ještě jednou děkujeme a doufam že brzo někam zase vyrazíme."

 

paní Marta, SAE (Zain International Hotel, Aerosvit Airlines, červenec 2011):

"... bylo to fantastické, vše bylo super."

 

paní Anna, Kypr (Melissi Beach Hotel, Cyprus Airways, červen 2011):

"... chcela by som sa Vám všetkým, ktorí ste sa podieľali na organizácii mojej dovolenky so srdca veľmi, veľmi pekne poďakovať za krásu a bezchybne zorganizovanú dovolenku. Skutočne som neverila, že ma stretne niečo tak perfektné. Úplne všetko klaplo, tak ako malo. Želám Vám všetko dobré, veľa pracovných úspechov ale aj veľa šťastia v osobnom živote a pohody. Srdečná vďaka."

 

pan Pavel, Thajsko (Jomtien Thani Hotel, Emirates):

"Včera jsme se vrátili z Thajska - hotel+služby+strava neměly chybu!!! Díky a příště se na vás s důvěrou obrátíme!!!!"

 

paní Jana, SAE (Bin Majid Beach Resort, Austrian):

"... Pobyt, miesto, počasie, ubytovanie a všetko sa nám veľmi páčilo. Čo nás milo prekvapilo bol sprievodca Alex, s ktorým sme boli na prehliadke Dubaja. Bola som až zaskočená tým množstvom informácii, ktoré nám poskytol, veľmi príjemné vystupovanie, no poroste všetko čo má správny delegát mať, Alex mal. Cítili sme sa s ním ako s dlhoročným priateľom aj napriek tomu, že sme vyššia veková skupina... Nechcem opisovať peripetie, ktoré nás postretli za ďalších 32 hodín po zrušení letu s Austrian Airlines. Keby nebolo Alexa a Zuzky, tak by sme spolu s manželom teraz asi ešte sedeli na letisku v Dubaji. Považujem ich celodenné úsilie pomôcť (vykonávali tlmočnícke služby na telefón, zabezpečili nám letenky priamym letom do Prahy, na druhú noc nám vybavili ubytovanie) za prácu naviac, pretože si myslím, že odovzdaním klienta na letisko by ich práca mala končiť. Títo ľudia sa zachovali tak fantasticky, že na to nikdy nezabudnem. Nemám vo zvyku písať pochvaly ani reklamácie (väčšinou na to nemám čas) ale v tomto prípade som urobila výnimku a chcem pogratulovať vašej cestovnej kancelárii za výber personálu, ktorý má v destinácii SAE. Ešte raz veľmi pekne ĎAKUJEME!!!!!!"

 

pan Petr, Indonésie (Velké putování po ostrově Jáva s pobytem na Bali - Matahari Terbit Resort, Korean Air):

"... naše cesta po Jávě a Bali letos v dubnu se nám moc líbila a chci Vám za zprostředkování mnohokrát poděkovat. Vše proběhlo zhruba tak jak jsme si představovali. Průvodci na Jávě Adi i na Bali Suni byli výborní a řidiči také. Ještě jednou děkujeme a jistě se na Vás příště znovu s důvěrou obrátíme..."

 

pan Roman, Mauricius (Shandrani Resort, Air Mauritius):

"... chceli by sme sa Vam este raz podakovat za moznost stravit na Mauriciu taku super dovolenku. :-) Maximalne sme si to uzili a bolo tam neopisatelne nadherne. A dakujeme za Vasu ochotu a trpezlivost pri vybavovani leteniek a ubytovania..."

 

paní Zuzana, Srí Lanka (Královská cesta + Camelot Beach Hotel, Emirates):

"Chtěla bych vám poděkovat za překrásnou dovolenou na Srí Lance, která je úžasná svou přírodou a pohodovými lidmi. Celá dovolená proběhla bez jediného problému, vše bylo perfektně připravené. Dále bych chtěla vyzvednout našeho srílanského řidiče a průvodce pana Darshana. Staral se o nás výborně, na čem jsme se domluvili, vše splnil i jeho výklad byl vynikající. Ještě jednou děkujeme a vaši kancelář budu všem vřele doporučovat."

 

pan Jiří, Maledivy + SAE (Sun Island + Marco Polo Hotel, Emirates):

"... vrátili jsme se z Malediv a Dubaje, kde jsme byli díky vaší CK, a rádi bychom Vám poděkovali, protože vše fungovalo na jedničku a dovolenou jsme si skvěle užili, takže máme jen a jen důvody ke spokojenosti a příjemnému vzpomínání...:-)))"

 

paní Olga, SAE (Zain International Hotel, Turkish Airlines):

"... mnohokrát Vám děkujeme za vyřízení zájezdu do Dubaje. Vše vyšlo podle plánu a bylo tam nádherně! Děkujeme též delegátce... za důležité rady, díky kterým jsme Dubaj poznali téměř celou. Těšíme se na další zájezdy od Vás (loni to bylo krásné Thajsko)."

 

paní Eva, Kypr (Chrystalla Hotel):

"Děkujeme srdečně za perfektní zorganizování našeho odletu i příletu na dovolenou od 23. do 30.10.2010 na Kypr /Larnaca/ do letoviska Protaras-hotel Chrystalla. Stejně tak musím pochválit delegátky kyperské CK... Můj dojem z celé dovolené: úžasné a dechberoucí ostrov... Stejně tak i v hotelu milé a vstřícné jednání všech zaměstnanců, ale i celé rodiny majitelů..."

 

pan Karel, Indonésie (Inna Grand Bali Beach):

"... nedávno jsme se vrátili z cesty na Bali, kde jsme strávili 3 týdny a velmi se nám tam líbilo. Hotel byl komfortní se skvělými službami a perfektní bylo i zajištění Vaší kanceláří, za což bychom Vám chtěli zvláště poděkovat..."

 

paní Pavla, SAE (Zain International Hotel):

"... Před deseti dny jsem se vrátila z Dubaje s Vaší CK a chtěla bych nesmírně poděkovat a pochválit Vaši delegátku... S takovým zájmem a ochotou jsem se ještě nikdy nikde nesetkala..."

 

pan Jiří, SAE (Golden Tulip Al Jazira Hotel):

"... chtěl bych toto formou poděkovat za zajištění zájezdu do Dubaje. Vše proběhlo hladce, pobyt jsme užili, návrat bez problémů."

 

paní Jiřina, Kypr (Kouzalis Hotel):

"... Chtěla bych Vám a Vaší CK mnohokrát poděkovat za zajištění úžasného zájezdu v hotelu KOUZALIS BEACH, v Protarasu. Byl to hotel na skvělé úrovni, dalo by se říci i luxusní prostředí, přitom jsme se tam cítili všichni jako doma, nikdo nemusel chodit na večeře v róbě při úrovni tohoto hotelu. Pracovníci hotelu byli neskutečně usměvaví, laskaví, stále dobře naložení, člověk se tam cítil opravdu jako vítaný V.I.P. host! Poděkovat musím také paním delegátkám a slovenské průvodkyni zájezdu, která žije na Kypru léta. Zkrátka, nemělo to chybu a budu Vaši CK vřele doporučovat ostatním. V budoucnu Vás moc ráda požádám o zprostředkování nějakého zájezdu, klidně na to samé místo. Ještě jednou dodatečně děkuji za profesionalitu, ochotu a trpělivost..."

 

paní Eva, Srí Lanka (Královská cesta + Club Palm Garden):

"Cestování po ostrově bylo krásné, vše probíhalo podle plánu, ve všech hotelech kvalitní ubytování i strava. Průvodce byl dochvilný, bezpečně nás vozil,... Upozornit další cestovatele, že dlažba je velmi rozpálená a při nutnosti vyzouvání v blízkosti budhistických chrámů je nezbytné mít ponožky."

 

pan Vladimír, Kypr (Piere Anne Beach Hotel):

"... koncem září jsem absolvovali krásný pobyt na Kypru – Agia Napa, hotel Piere Anne. Již jsem tam jednou byl a tudíž jsem věděl, co nás čeká a očekávání neskončilo zklamáním. Příjemný hotel s vynikající polohou – přímo na pláži (oproti minulé návštěvě navezen písek, takže vstup do moře je lepší i když ne ideální) a přesto skoro v centru,... to, co jsme požadovali, tak beze zbytku splnil. Obsluha velmi příjemná, jídlo v dostatečném množství ve slušeném výběru a rozhodně jsme hladem netrpěli, i když jsem mlsoun a vše nejím. Zkrátka velmi příjemná dovolená... Pro případné další návštěvníky – v Agie Napě je slovenská hospoda, kde vaří i česko – slovenská jídla a čepují Plzeň za 3 eura. Absolvovali jsme i výlety autem do kyperských hor – naprostá nádhera. Tedy závěrem, kdo chce prožít klidnou dovolenou u hotelu nebo i „zapařit“ v řadě hospod v městečku, tak vřele doporučuji."

 

paní Věra, Kypr (Piere Anne Beach Hotel):

"Děkujeme za pěknou dovolenou, jako vždy fungovalo vše výborně. S Vaší cestovní kanceláří jsme byli na Kypru mnohokrát a pokud budete stále takto profesionální, budeme jezdit s Vámi i nadále..."

 

pan Jiří, Srí Lanka (Královská cesta + Eden Resort & Spa):

"... Vše se náramně vydařilo a zejména průvodce a šofér Haris byl naprosto skvělý, takže jsme lehce překonali problém s naší velmi slabou angličtinou. Hodně jsme viděli a hodně jsme se i dozvěděli a lidé na Sri Lance mají jedničku..."

 

pan Petr, Srí Lanka (Camelot Beach Hotel):

"... chtěli bychom poděkovat za perfektní zajištění dokladů pro cestu na Sri Lanku / letenky, pokyny, vouchery atd. /. Vše bylo bez problémů. Pobyt byl velice zajímavý, ostrov je krásný a fascinující svou rozmarnitostí, kontrasty a hlavně milými a přívětivými lidmi. Jedním z neocenitelných Srílančanů je i pan ..., který spolupracuje s Vaší CK. Byl velmi milý, vstřícný, ... zařídil i doručení až na hotel námi zapomenutých věcí v autě na výletě atd. ... byl velmi milý a neocenitelný i jako průvodce na výletě, musíme konstatovat, že už jen kvůli jeho osobě můžeme doporučit Vaši CK svým známým, kteří se chystají na Sri Lanku. Jinak hotelový personál byl... velmi milý (jak obsluha restaurace, securité služba, i běžný obsluhující personál), úroveň ubytování i stravování nás velmi mile a příjemně překvapila."

 

paní Zuzana, Mauricius + Rodrigues (Casuarina Resort & Spa + Mourouk Ebony Hotel):

"... chtěla jsem Vám poděkovat za bezvadnou organizaci a zařízení celého našeho pobytu na Mauritiusu a Rodriguesu. Všechno perfektně fungovalo a dovolenou jsme si všichni skvěle užili. Ještě jednou moc děkujeme..."

 

pan Karel, Mauricius + SAE (Tamassa + Ibis Al Barsha):

"... srdečně Vás zdravím po návratu z cest a dovolte, abych vyjádřil své poděkování Vaší práci. Vše klaplo naprosto perfektně – transfery, hotely, Vaši místní agenti. Obzvláště bych chtěl poděkovat touto formou Vaši zástupkyni v Dubaji..., jejíž telefonická konzultace a následně ochotné rady přes sms nám pomohly v tak krátkém čase, co jsme tam byli, poznat zajímavá místa. Díky a přeji, ať se Vám takto daří i nadále."

 

paní Vlasta, Srí Lanka +SAE (Olenka Beach Hotel + Rafee Hotel):

"Děkujeme za zprostředkování nádherné dovolené, Srí Lanka je úžasná, ale 11 dnů je málo. Příjemní lidé, čisto, žádný hmyz, teplota kolem 26 - 30 st., žádné vedro a kolísání teplot, ideální klima. V Dubaji jsme se ohřáli, tam bylo 46 ve stínu,..."

 

pan Zdeněk, SAE (Rafee Hotel):

"... chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za krásnou a cenově dostupnou dovolenou v Dubaji v hotelu Rafee... Služby a stravování v tomto hotelu profesionální - pokoje denně uklízeny, strava výborná, personál příjemný a ochotný, rovněž služby delegátky... na vysoké úrovni. Prožili jsme zde nezapomenutelné zážitky a byli jsme nadmíru spokojeni po všech stránkách. S ohledem na velmi příznivou cenu jsme byli mile překvapeni vysokou úrovni všech služeb. Rádi bychom také poděkovali za bezchybné odbavení a vstřícný a profesionální přístup paní..., která nám vše elektronicky vyřídila..."

 

paní Naděžda, Srí Lanka (Královská cesta + Riverina Hotel):

"... Program "Královská cesta" je opravdu nádherný, všechna navštívená místa se nám velice líbila, těžko říci co nejvíce zda národní park Udawale nebo historická města, či čajové plantáže... Jinak jsme plni pozitivních zážitků, Srí Lanka je nádherná a určitě Vaši společnost doporučíme svým přátelům a známým."

 

paní Yveta, Réunion (Fly & Drive Réunionem + Boucan Canot):

"... chtěla bych Vám touto cestou i jménem svého manžela moc poděkovat za organizaci a celé naplánování a vyřízení naší dovolené na Réunionu... Vše klaplo přesně, jak bylo dáno, včetně letů, včetně spolupráce s partnerskou cestovkou... O výběru posledního hotelu - Boucan Canot nelze vůbec pochybovat - byl prostě úžasný a my si tam závěrečný odpočinek moc užili... Pokud budu v budoucnu potřebovat poradit s výběrem dovolené a Blue Sky bude tuto destinaci nabízet, rozhodně se na Vás obrátím..."

 

paní Renata, Srí Lanka (Taprospa Footprints):

"... na začátku bych Vám chtěla poděkovat za nádhernou dovolenou na Srí Lance, hotel Taprospa Footprints. Srí Lanka je nádherná země a v hotelu o nás bylo postaráno úžasně. Menší, útulný hotel s výborným servisem a rodinnou atmosférou bylo po našem pracovním vytížení jako balzám na duši..."

paní Daša, Srí Lanka (Královská cesta):

"... bylo to nádherné, měla jste pravdu, je to opravdu ráj s krásnou přírodou, lidé jsou přátelští a milí... Můžu říct, že nás Srí Lanka opravdu uchvátila a budu ji klientům doporučovat včetně Vaší cestovní kanceláře, protože opravdu vše, co jste mi říkala, byla pravda..."

paní Anna, Kypr (Melissi Beach Hotel):

"... chceme Vám s manželem poděkovat za krásnou dovolenou. Už podruhé jsme s Vaší cestovní kanceláří byli na Kypru, Hotel Melissi beach. Prima dovolená se vším, jak jsme si představovali... Ještě jednou děkujeme za vydařenou dovolenou a příští rok se určitě ozvem."

 

pan Jan, Srí Lanka (Camelot Beach Hotel):

"... rádi bychom Vám poděkovali za zprostředkování dovolené na Srí Lance. A můžeme Vás ujistit, že v případě, že se budeme někdy v budoucnu znovu vypravovat do exotických zemí, určitě se na Vaší společnost obrátíme..."

 

paní Alena, Srí Lanka (Královská cesta + Amaya Reef):

"Děkujeme za úžasnou dovolenou na Srí Lanku... Vše proběhlo v maximální pohodě, průvodce se o nás staral vzorně, služby byly bezchybné. Poznávací část byla perfektně zorganizovaná, nebyl problém se s průvodcem domluvit na drobných změnách, pobyt u moře byl moc hezký..."

 

paní Jiřina, SAE (Beach Hotel Sharjah):

"... děkujeme Vám za zajištění krásné dovolené v SAE... Organizace CK Blue Sky byla bezchybná. Vše klapalo na výbornou. Po příletu do Dubaje nás čekalo auto, které nás odvezlo na hotel..."

 

paní Vladimíra, Srí Lanka (Královská cesta + Dickwella Resort):

"... Chtěla jsem Vám napsat a poděkovat za skvělý zájezd, který byl od začátku do konce celý dokonale připravený. Celých 7 dní putování bylo plných zážitků a neuveřitelně krásné přírody. Vybrané hotely byly luxusní a jídlo v nich také bez chybičky..."

 

paní Lenka, Kypr (St. Raphael Resort):

"Děkuji za Vaši ochotu a vstřícnost, dovolená byla krásná i služby Vaši kanceláře. Ráda bych Vám poděkovala a těším se na další spolupráci."

 

pan Petr, SAE (Hilton Jumeirah):

"... rád bych Vám poděkoval za prožití baječné dovolené v Dubaji! Vše proběhlo hladce a s ničím nebyl sebemenší problém! Informace, které jste nám zaslali, byly dostačující..."