Blue Sky Travel & Blue Sky Air Services

Blue Sky Travel s.r.o., provozovatel cestovní kanceláře, má řádně uzavřenou smlouvu o povinném smluvním pojištění pro případ úpadku podle ust. § 6 a násl. zákona č. 159/1999 Sb. s Českou podnikatelskou pojišťovnou a.s.

Blue Sky Travel s.r.o. je členem ACK ČR (Asociace cestovních kanceláří ČR).

CK Blue Sky Travel má své provozovny jednak v centru Prahy v bezprostřední blízkosti Masarykova nádraží v ulici Opletalova 57 (otevírací doba od pondělí do pátku 9-18 h) a taktéž na Slovensku v Bratislavě v Poštové ulici 1 (otevírací doba 10-16h od pondělí do pátku). Blue Sky Air Services Kft, dceřiná společnost Blue Sky Travel, má kancelář v centru Budapešti na adrese Károly Korut 11, a dále pak na letišti v Budapešti na terminálu T2A (Egyptair office).


Platby zájezdů

  • bankovním převodem v CZK, EUR, USD
  • online platební, kreditní kartou při rezervaci on-line
  • v hotovosti v českých korunách a v eurech v kancelářích v Praze a Bratislavě
  • kreditními kartami VISA, Maxkarta, Mastercard, Maestro a Diners Club
  • poukázkami na dovolenou (pouze částečná úhrada v CZK) – Sodexo (Holiday Pass, Flexi Pass, Dárkový šek, Fokus Pass), Cheque Déjeuner (Šek dovolená, Unišek+) a Edenred (Ticket Compliments Dárkový, Ticket Holiday, Ticket Multi, Ticket Benefits Card)

Proč s Blue Sky Travel

  • Cestovní kancelář Blue Sky Travel byla založena v červnu 1999, dovolenou a služební cesty pro vás připravujeme tedy již více než 20 let. Naše zkušenosti v oblasti cestovního ruchu jsou ovšem několikanásobné a příčinou našeho vstupu na trh turistických příležitostí byl náš pocit nedostatečné péče o klienta v mnoha stávajících cestovních kancelářích.
  • Naše headline zní "dovolená na míru". Jsme připraveni splnit všechna vaše individuální přání a představy o dovolené. Proto berte naši publikovanou nabídku jen jako ukázku toho, co můžete požadovat. V zásobě pro vás máme připraveny další destinace, ubytovací zařízení a služby.
  • Hotely jsme pro vás většinou pečlivě vybírali osobně přímo na místě. Jednotlivá místa nepopisujeme dle dodaných knih a prospektů, ale dle svých zkušeností.
  • Na naše poznávací okruhy cestujte třeba jen ve dvou, mnohdy za lepší ceny než ve skupinách. Nemusíte se obávat, zda váš zájezd nebude zrušen ze strany cestovní kanceláře z důvodu malého počtu přihlášených účastníků. S Blue Sky Travel můžete na poznávací okruh odjet kdykoliv, vyhovíme vašim požadavkům na termín odletu i na kvalitu hotelů.

Další aktivity Blue Sky Travel

Nejsme jen cestovní kanceláří, ale navíc i generálním obchodním zástupcem (GSA - General Sales Agent) pro Českou, Maďarskou a Slovenskou republiku pro letecké společnosti Air Astana (Kazachstán) (CZ, SK), Air Cairo (CZ, SK, PL, HU), Air Mauritius (CZ, SK), Croatia Airlines (CZ, SK), Egypt Air (CZ, HU, SK), flydubai (CZ, HU, SK), Georgian Airways (CZ), Kuwait Airways (CZ, SK).


Dokumenty ke stažení


Členství v ACKČR