Blue Sky Travel

Blue Sky Travel s.r.o., provozovatel cestovní kanceláře, má řádně uzavřenou smlouvu o povinném smluvním pojištění pro případ úpadku podle ust. § 6 a násl. zákona č. 159/1999 Sb. s Českou podnikatelskou pojišťovnou a.s.

Blue Sky Travel s.r.o. je členem ACK ČR (Asociace cestovních kanceláří ČR).

CK Blue Sky Travel má své provozovny jednak v centru Prahy v bezprostřední blízkosti Masarykova nádraží (otevírací doba od pondělí do pátku 9-18 h) a jednak na Slovensku v Bratislavě (otevírací doba 9-17 h od pondělí do pátku).


Platby zájezdů

  • bankovním převodem v CZK, EUR, USD
  • online platební, kreditní kartou při rezervaci on-line
  • v hotovosti v českých korunách a v eurech v kancelářích v Praze a Bratislavě
  • kreditními kartami VISA, Maxkarta, Mastercard, Maestro a Diners Club
  • poukázkami na dovolenou (pouze částečná úhrada) – Sodexo (Holiday Pass, Flexi Pass, Dárkový šek, Fokus Pass), Cheque Déjeuner (Šek dovolená, Unišek+) a Edenred (Ticket Compliments Dárkový, Ticket Holiday, Ticket Multi, Ticket Benefits Card)

Proč s Blue Sky Travel

  • Cestovní kancelář Blue Sky Travel byla založena v červnu 1999, dovolenou a služební cesty pro vás připravujeme tedy již více než 17 let. Naše zkušenosti v oblasti cestovního ruchu jsou ovšem několikanásobné a příčinou našeho vstupu na trh turistických příležitostí byl náš pocit nedostatečné péče o klienta v mnoha stávajících cestovních kancelářích.
  • Naše headline zní "dovolená na míru". Jsme připraveni splnit všechna vaše individuální přání a představy o dovolené. Proto berte naši publikovanou nabídku jen jako ukázku toho, co můžete požadovat. V zásobě pro vás máme připraveny další destinace, ubytovací zařízení a služby.
  • Hotely jsme pro vás většinou pečlivě vybírali osobně přímo na místě. Jednotlivá místa nepopisujeme dle dodaných knih a prospektů, ale dle svých zkušeností.
  • Na naše poznávací okruhy cestujte třeba jen ve dvou, mnohdy za lepší ceny než ve skupinách. Nemusíte se obávat, zda váš zájezd nebude zrušen ze strany cestovní kanceláře z důvodu malého počtu přihlášených účastníků. S Blue Sky Travel můžete na poznávací okruh odjet kdykoliv, vyhovíme vašim požadavkům na termín odletu i na kvalitu hotelů.

Další aktivity Blue Sky Travel

Nejsme jen cestovní kanceláří, ale navíc generálním, resp. výhradním obchodním zástupcem pro Českou a Slovenskou republiku leteckých společností Air Astana (Kazachstán) (CZ, SK), Air Cairo (CZ, SK), Air Mauritius (CZ, SK), Croatia Airlines (CZ, SK), Egypt Air (CZ, SK), flydubai (CZ, SK), Georgian Airways (CZ, SK), Jet Airways (India) (CZ, SK), Kuwait Airways (CZ, SK).


Dokumenty ke stažení