Air Mauritius

Obecné informace

Letecká společnost Air Mauritius je národním dopravcem ostrova a byla založena v roce 1967, aby spojila Mauricius s okolními ostrovy. Od té doby se společnost rozrostla a v současné době spojuje Mauricius se čtyřmi kontinenty (Africa, Asie, Austrálie a Evropa). Z Prahy a Vídně nabízí Air Mauritius denní spojení s jedním přestupem buď v Evropě (Paříž, Londýn, Amsterdam) nebo v Dubaji (ve spolupráci se společností Emirates)

Kontakty

Česká republika
GSA Air Mauritius
Opletalova 57, 110 00 Praha 1
Tel: +420 222 212 614
Email: GSAczech@airmauritius.com
www.airmauritius.com

Slovensko
GSA Air Mauritius
Poštová 1, Bratislava 811 06
Tel: +421 252 622 375
Email: gsaslovakia@airmauritius.com

Letadla

Flotila Air Mauritius čítá v současné době 12 letounů a dvě helikoptéry. Dálkové lety jsou operovány stroji Airbus A 350-900, A340-300C, A340-300 E a A330-200. Kratší lety pak Airbusy A319-100 a letouny ATR 72-500.

Economy class

Ekonomická třída nabízí dostatek osobního prostoru a kvalitní palubní servis. Samozřejmostí je vynikající palubní občerstvení (na výběr ze dvou jídel) a široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Sedadla jsou vybavena osobním zábavním systémem na obrazovkách s vysokým rozlišením.

Premium economy class

Na vybraných linkách přes Paříž (operovaných codesharovým partnerem Air France) nabízí Air Mauritius cestovní třídu, která je kompromisem mezi třídami Economy a Business. Nabízí cestujícím více osobního pohodlí v prostornějších sedačkách, lepší palubní servis a občerstvení a více služeb už na letišti.

Business class

Cestující Business class mohou využívat výhody už na letišti (přednostní odbavení a nástup do letadla, vstup do salonků). Palubní produkt záleží na směrování. Na linkách přes Paříž nabízíme zcela novou kabinu na letech operovaných A350, kde je samozřejmostí zcela ploché lůžko a maximální pohodlí díky inovovaným sedačkám. Samozřejmostí je luxusní občerstvení servírované na porcelánu a široký výběr nealkoholických a exkluzivních alkoholických nápojů. Na letech via Amsterdam a Londýn je servis totožný pouze s tím rozdílem, že ze sedadel není možné udělat plochou postel, sklápí se do sklonu maximálně 127°. Na linkách přes Dubaj nabízíme kvalitní servis poskytovaný společností Emirates (platí pro všechny cestovní třídy).

Strava na letech

Air Mauritius poskytuje na svých letech občerstvení i nápoje zdarma. Nabídka závisí na délce letu.

Zavazadla

Na linkách přes Paříž, Amsterdam, Londýn
Economy class: 1ks do 23kg/os.
Business class: 2ks do 32 kg/os.
Premium Economy class: 2ks, každý do 23kg/os.

Na linkách přes Dubaj
Economy class: 30kg/os.
Business class: 40kg/os.

Sportovní vybavení

Golfové bagy zdarma – v závislosti na směrování
Sportovní vybavení za poplatek

Seating

Možný zdarma v závislosti na směrování (přes Dubaj, Paříž a Londýn ano, přes Amsterdam jen v případě, že je let operovaný letadlem Air Mauritius)

Doplňující služby

Heliservis Air Mauritius– transfery z letiště do hotelu, na golfové hřiště, do restaurace nebo vyhlídkové lety od 15min do 60min.

Air Mauritius