To nejlepší ze Srí Lanky - 10 nocí

od 31 480 Kč
Destinace
Doprava Letecky
Strava Polopenze

Filtr

Informace k zájezdu

Změna programu vyhrazena.

1. den

Odlet z do Colomba.

2. den

Uvítání na letišti a transfer do hotelu v Colombu. Volné dopoledne u moře. Doporučujeme zamířit do centra města. Odpoledne prohlídka hlavního města Srí Lanky - Colomba. Colombo je pulzujícím hlavním městem, které Vás okouzlí šarmantní koloniální architekturou. Uvidíte a poznáte život hlavního města, koloniální architekturu, Pettah bazar, hinduistické a budhistické chrámy, Muzeum, Bandaranaike memorial, budouvu Parlamentu a mnoho dalších zajímavostí. Večeře v hotelu. (hotel v Colombu - Palm Village Hotel - Wattala, nebo podobný)

3. den

Po brzké snídani odjezd do sloního sirotčince v Pinnawele, který má za úkol ochraňovat a vychovávat slůňata, která přišla o svou matku. Nachází se zde kolem 70 jedinců, lze shlédnou koupání dospělých zvířat a krmení slůňat. Přejezd do Kandy, posledního hlavního města starověkých králů s nádhernou polohou uprostřed kopcovité krajiny. Prohlídka města vč. posvátného chrámu Buddhova zubu (UNESCO 1988, stráží posvátnou relikvii Buddhova zubu, který byl vytažen z plamenů jeho pohřební hranice r. 543 př.n.l.), vyhlídky, náměstí s tržištěm a shlédnutí vystoupení tradičních tanců. Nocleh v Kandy. (Semani Hotel, Thilanka Hotel, Swiss Residence, nebo DEvon Hotel).

4. den

Po snídani odjezd z Kandy do Peradeniya - prohlídka rozlehlé botanické zahrady s více než 4000 rostlinými druhy (orchideje, koření, cykasy, bambusy, palmy atd.). Původně zde bývaly zahrady kandyjského královského dvora. Poté cesta pokračuje do hor k čajovým plantážím. Před příjezdem do Nuwara Eliya, horského letoviska (téměř 2000 m n.m.) s architekturouv v koloniálním anglickém stylu, dostihovým závodištěm či golfovým hřištěm, návštěva továrny na zpracování čaje s ochutnávkou a možností nákupu. Celá přocedura výroby čaje, s kterou budete seznámeni, od utržení lístku z keříčku po zabalení již suchého jemného čaje do pytlů, trvá 24 hodin. Ubytování v hotelu a večeřeš v Nuwara Eliya (Oak Ray Summer Hill Breeze, Galway Forest Lodge).

5. den

Cesta na jih se zastávkou u vodopádu Rawana s výškou 90 m. V okolí jsou jeskyně, které dříve využívali poutníci. Dále do národního parku Yala nebo Udawalawe (konkrétní park závisí na ročním období a aktuálních podmínkách). V podvečer jeep safari se sledováním volně žijících zvířat (sloni, buvoli, vodní ptactvo, vzácně leopardi). Ubytování a večeře (magampura Resort, Chandrika Hotel, Taprospa Tissa).

6. den

Ráno cesta pokračuje do přístavního města a pevnosti z dob Holanďanů - Galle se spoustou koloniálních budov chráněných UNESCO. Jde o příklad opevněného města postaveného v jižní a jihovýchodní Asii Evropany, kde se evropské a tradiční asijské architektonické styly prolínají a mísí. Pevnost byla postavena v r. 1663, najdete v ní několik hezkých historických uliček, včetně hotelů a restaurací, muzeí, kostelů a mešit. Ubytování u moře v letovisku Induruwa, Kalutara, Beruwela, či Wadduwa na 3 noci. Večeře v hotelu. (Hibiscus Beach Hotel, Pandanus Beach Resort, Tangerine Beach Hotel, Villa Ocean View).

7. den

Volný den u moře.

8. den

Volný den u moře.

9. den

Volný den u moře.

10. den

Volný den u moře.

11. den

Volný den u moře.

12. den

Odlet zpět do Evropy.

13. den

Přílet do Evropy.

Cena zahrnuje

leteckou dopravu vč. letištních tax, veškeré transfery klimatizovaným vozem, ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na 4 noci během poznávacího okruhu v 3* hotelech s polopenzí, ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na 6 nocí v hotelu Hibiscus (nebo v podobném) s polopenzí, asistenci partnerské CK v AJ, služby anglicky mluvícího řidiče/průvodce po celou dobu okruhu, služby česky mluvícího delegáta na telefonu přímo na Srí Lance, povinné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

cestovní pojištění, vízum 35,-USD - k vyřízení individuálně online nebo 40,-USD - k vyřízení po příletu na letišti nebo 1.100,-Kč - k vyřízení přes naši CK, obědy, spropitné řidiči(průvodci), případné poplatky za videokamery, vstupy do uvedených objektů/památek (od 1.5.2019- cca 53 USD splatné na místě) .

Program na individuální bázi může být dle žádosti klienta upraven či prodloužen. Jedná se o unikátní způsob, jak poznat ostrov bez nutnosti skupinového autobusového zájezdu (min. účast 2 osob), přesto za jedinečnou cenu. Cena za jednolůžkový pokoj je platná v případě cestování min. 3 osob, tj. 1 jednolůžkový a 1 dvoulůžkový pokoj. Kalkulaci pro samostatného cestujícího dodá na vyžádání náš prodejní tým.

ČESKY MLUVÍCÍ DELEGÁT

 • Srí Lanka je země dosud “nezkažená” turistickým ruchem
 • přírodní krásy (čajovníkové plantáže, národní parky)
 • 6 historických památek chráněných UNESCO
 • plážová dovolená na Srí Lance - dlouhé zlaté písečné pláže omývané Indickým oceánem
 • příznivá cena zájezdů na Srí Lanku, dobrá kvalita hotelů, dobrá dostupnost z Evropy

Srí Lanka je ostrovem s rozmanitým podnebím i krajinou. Tropický deštný prales na jihozápadě, pošmourné, vlhké a často mlhavé pohoří v centrální části, na jehož svazích se daří zejména pěstování čaje, suché nížinné stepy na severu, taková je Srí Lanka. Opravdový turistický ráj tvoří dlouhé písečné pláže s jemným zlatým pískem lemované palmami, rozmanitá flóra a fauna (volně žijící opice, sloni a leopardi, různé druhy vzácného ptactva atd.), starobylá “opuštěná” sídelní města Anuradhapura, Polonnaruwa a Sigiyria a zejména pak přátelské obyvatelstvo. Vleklý národnostně-politický spor, který sužoval ostrov po mnoho let, skončil a Srí Lanka se v současnosti těší z míru a klidu. Právě teď je ten pravý čas poznat ostrov s jedinečnou krásou, než přijedou hordy turistů.

Negombo

 • historicky zajímavé město
 • centrum rybolovu
 • ideální poloha k výletům do vnitrozemí

Koggala

 • klidné letovisko na jihu ostrova
 • výborné klimatické podmínky po celý rok
 • nachází se zde jedna z neúžasnějších pláží na Srí Lance

Induruwa

 • možnost návštěvy blízkých zajímavých chrámů
 • ideální podmínky pro plachtění, windsurfing a vodní lyžování na řece Bentota
 • největší místní atrakcí je záchranářská želví líheň

Bentota

 • středisko s luxusními hotely
 • ideální podmínky pro plachtění, windsurfing a vodní lyžování na řece Bentota
 • v oblasti se nachází mnoho záchranářských želvích líhní

Hikkaduwa

 • rušné městečko
 • nejlepší možnosti pro šnorchlování a potápění
 • vhodné pro milovníky aktivní dovolené

Trinko Malee

 • jedno z nejkrásnějších měst na Srí Lance
 • ideální poloha pro podnikání výletů
 • v oblasti se nachází mnoho korálových ostrůvků

Wadduwa

 • malé letovisko v blízkosti Kalutary - dříve důležitého centra obchodu s kořením
 IIIIIIIV VI VII VIII IX XI XII 
vzduch  30313131 31 30 29 29 29 29 29 30 
voda 27 272828 29 29 28 27 27 28 27 27 

Na Srí Lanku doporučujeme cestovat celoročně. Ostrov má po celý rok dobré klimatické podmínky pro cesty za poznáním. Pokud jde o pobyt u moře, tak pro nejpopulárnější letoviska na západě a jihozápadě Srí Lanky platí: od listopadu do dubna zde panují ideální klimatické podmínky s minimálními srážkami, od srpna do začátku listopadu a první polovina měsíce května má dobré klimatické podmínky s přeháňkami většinou v pozdních odpoledních hodinách nebo večer, od konce května do začátku srpna je období monzunů, kdy prší většinou brzy ráno a odpoledne resp. v noci (i přes období dešťů je stále dost slunečních hodin, ale více fouká od moře, počasí je proměnlivé, střídá se slunce a déšť). Upozorňujeme však, že v době celosvětových klimatických změn nelze počasí pro vaši dovolenou na Srí Lance garantovat v žádném ročním období.
Platnost cestovního pasu musí přesahovat minimálně o 6 měsíců platnost turistického víza, o které se žádá buď online předem za poplatek 35 USD/os. (může zajistit i CK za poplatek 1.100 Kč/os. - zahrnuje platbu za vízum a poplatek za zajištění od CK. Nutno dodat scan pasu a adresu trvalého pobytu v ČR nejpozději 10 dnů před plánovaným odletem), nebo si ho lze vyřídit až po příletu na Srí Lanku za 40 USD/os. Vízum pro dítě do 12-ti let uděluje Srí Lanka zdarma, ovšem žádat se o něj musí - v případě zájmu o zajištění od CK poplatek 350 Kč. Pokud si klient zajišťuje víza sám, nese plnou zodpovědnost za proces.

ČR - Delmon Holdings Building, Level 02, No. 15, Mile Post Avenue, Colombo 03, t: 009411/5055219
100 srílanských rupií (LKR) = cca 12,80 CZK. V obchodech a obchůdcích většinou neakceptují platby jinou měnou než místní. Doporučujeme směnit peníze na letišti v příletové hale. V Colombu a větších letoviscích lze výběr hotovosti z ATM bankomatů. Nedoporučujeme používat platební karty pro platby v hotelech, obchodech či restauracích, občas dochází k jejich zneužití. Nespouštějte platební a kreditní karty při platbě z očí.
+ 4,5 hodiny během léta, + 5,5 hodiny během zimy
Očkování není povinné, jen pro pobyty na Srí Lance přesahující běžný turistický rámec je doporučeno užívat antimalarika a očkování proti virové hepatitidě typu A a břišnímu tyfu, kontaktujte odborníky. Dodržujte základní hygienická pravidla pro pobyt v tropech, tj. nepít vodu z kohoutku, vybavit se repelenty proti bodavému hmyzu, nezapomenout léky na střevní potíže a opalovací krémy s vyšším ochranným faktorem.

Mapa polohy hotelu

Podobné produkty


Anantaya Passikudah

Srí Lanka Pasikudah
Anantaya Passikudah - Srí Lanka
Pro náročné

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7

Letecky

All inclusive - Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 38 680 Kč

Anantaya Resort & SPA- Chilaw

Srí Lanka Chilaw
Anantaya Resort & SPA- Chilaw - Srí Lanka

31.10. - 8.11.2019

Počet nocí: 7, 9, 10, 12, 14

Letecky

All inclusive - Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 20 180 Kč

AVANI Bentota Resort & Spa

Srí Lanka Bentota
AVANI Bentota Resort & Spa - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7, 7, 10, 12, 14

Letecky

Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 22 880 Kč

AVANI Kalutara Resort

Srí Lanka Kalutara
AVANI Kalutara Resort - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7, 7, 10, 12, 14

Letecky

Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 22 380 Kč

Bentota Beach by Cinnamon

Srí Lanka Bentota
Bentota Beach by Cinnamon - Srí Lanka

9.12. - 17.12.2019

Počet nocí: 7, 9, 10, 12, 14

Letecky

All inclusive - Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 35 680 Kč

Calamander Unawatuna Beach

Srí Lanka Unawatuna
Calamander Unawatuna Beach - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7, 7, 10, 12, 14

Letecky

Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 22 880 Kč

Camelot Beach Hotel

Srí Lanka Negombo
Camelot Bech Hotel - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7, 7, 10, 12, 14

Letecky

Bez stravování - Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 18 280 Kč

Carolina Beach

Srí Lanka Chilaw
Carolina Beach - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7, 7, 10, 12, 14

Letecky

All inclusive - Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 17 580 Kč

Centara Ceysands Resort & SPA

Srí Lanka Bentota
Centara Ceysands Resort & SPA - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7, 7, 10, 12, 14

Letecky

All inclusive - Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 20 580 Kč

Cinnamon Bey

Srí Lanka Beruwela
Cinnamon Bey - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7, 7, 10, 12, 14

Letecky

All inclusive - Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 21 980 Kč

Citrus Hikkaduwa

Srí Lanka Hikkaduwa
Citrus Hikkaduwa - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7, 7, 10, 12, 14

Letecky

All inclusive - Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 19 780 Kč

Citrus Waskaduwa

Srí Lanka Waskaduwa
Citrus Waskaduwa - Srí Lanka

31.10. - 8.11.2019

Počet nocí: 7, 9, 10, 12, 14

Letecky

All inclusive - Polopenze - Snídaně

Více info od 20 007 Kč

Club Palm Bay

Srí Lanka Marawila
Club Palm Bay - Srí Lanka

31.10. - 8.11.2019

Počet nocí: 7, 9, 10, 12, 14

Letecky

All inclusive

Vzdálenost od pláže: 100 m Vzdálenost od pláže - 100m

Více info od 23 494 Kč

Club Waskaduwa

Srí Lanka Waskaduwa
Club Waskaduwa - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7, 7, 10, 12, 14

Letecky

All inclusive - Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 18 080 Kč

Dickwella Resort

Srí Lanka Dickwella
Dickwella Resort - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7, 7, 10, 12, 14

Letecky

All inclusive - Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 20 080 Kč

Heritance Ahungalla

Srí Lanka Ahungalla
Heritance Ahungalla - Srí Lanka

31.10. - 8.11.2019

Počet nocí: 7, 9, 10, 12, 14

Letecky

All inclusive - Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 21 306 Kč

Hibiscus Beach

Srí Lanka Kalutara
Hibiscus Beach - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7, 7, 10, 12, 14

Letecky

All inclusive - Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 19 280 Kč

Hikka Tranz by Cinnamon

Srí Lanka Hikkaduwa
Hikka Tranz by Cinnamon - Srí Lanka

3.1. - 11.1.2020

Počet nocí: 7, 9, 10, 12, 14

Letecky

All inclusive - Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 24 480 Kč

Holiday Inn Unawatuna

Srí Lanka Unawatuna
Holiday Inn Unawatuna - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7

Letecky

Bez stravování - Snídaně

Více info od 19 180 Kč

Hotel Kabalana

Srí Lanka Ahangama
Hotel Kabalana - Srí Lanka

31.10. - 8.11.2019

Počet nocí: 7, 9, 10, 12, 14

Letecky

Bez stravování - Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 18 980 Kč

Induruwa Beach Hotel

Srí Lanka Induruwa
Induruwa Beach Hotel - Srí Lanka

31.10. - 8.11.2019

Počet nocí: 7, 9, 10, 12, 14

Letecky

Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 18 780 Kč

Jungle Beach Hotel

Srí Lanka Trincomalee
Jungle Beach Hotel - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7

Letecky

Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 29 580 Kč

Jungle Village

Srí Lanka Unawatuna
Jungle Village - Srí Lanka

31.10. - 8.11.2019

Počet nocí: 7, 9, 10, 12, 14

Letecky

Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 21 280 Kč

KAI Hikkaduwa

Srí Lanka Hikkaduwa
KAI Hikkaduwa - Srí Lanka
Last Minute

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7, 7, 10, 12, 14

Letecky

Polopenze - Snídaně

Vzdálenost od pláže: 200 m Vzdálenost od pláže - 200m

Více info od 19 080 Kč

Královská cesta - 10 nocí

Srí Lanka
Královská cesta - 10 nocí - Srí Lanka

31.10. - 12.11.2019

Počet nocí: 10

Letecky

Polopenze

Více info od 32 280 Kč

Královská cesta - 7 nocí

Srí Lanka
Královská cesta - 7 nocí - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7

Letecky

Polopenze

Více info od 30 080 Kč

Magnolia Beach Resort

Srí Lanka Bentota
Magnolia Beach Resort - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7

Letecky

Bez stravování - Polopenze - Snídaně

Vzdálenost od pláže: 500 m Vzdálenost od pláže - 500m

Více info od 17 480 Kč

Mermaid Hotel & Club

Srí Lanka Kalutara
Mermaid Hotel & Club - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7, 7, 10, 12, 14

Letecky

All inclusive

Více info od 22 380 Kč

Pandanus Beach Resort & SPA

Srí Lanka Induruwa
Pandanus Beach Resort & SPA - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7, 7, 10, 12, 14

Letecky

All inclusive - Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 21 180 Kč

Polina Beach Resort

Srí Lanka Hikkaduwa
Polina Beach Resort - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7

Letecky

Bez stravování - Polopenze - Snídaně

Vzdálenost od pláže: 1000 m Vzdálenost od pláže - 1000m

Více info od 17 480 Kč

RIU Ahungalla

Srí Lanka Ahungalla
RIU Ahungalla - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7, 7, 10, 12, 14

Letecky

All inclusive

Více info od 26 639 Kč

Royal Palms Beach hotel

Srí Lanka Kalutara
Royal Palms Beach hotel - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7, 7, 10, 12, 14

Letecky

All inclusive - Polopenze - Snídaně

Více info od 23 380 Kč

Siddhalepa Ayurveda Resort

Srí Lanka Wadduwa
Siddhalepa Ayurveda Resort- ayurvedický pobyt - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7, 7, 10, 13, 14

Letecky

Plná penze

Více info od 34 680 Kč

Sun Aqua Pasikudah

Srí Lanka Pasikudah
Sun Aqua Pasikudah - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7

Letecky

Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 30 480 Kč

Taj Bentota Resort & Spa

Srí Lanka Bentota
Vivanta by Taj - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7, 7, 10, 12, 14

Letecky

Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 21 480 Kč

Tangerine Beach Hotel

Srí Lanka Kalutara
Tangerine Beach Hotel - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7

Letecky

All inclusive - Polopenze

Více info od 22 880 Kč

Temple Tree Resort & Spa

Srí Lanka Induruwa
Temple Tree Resort & Spa - Srí Lanka

31.10. - 8.11.2019

Počet nocí: 7, 9, 10, 12, 14

Letecky

Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 21 280 Kč

The Eden Resort & SPA

Srí Lanka Beruwela
The Eden Resort & SPA - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7, 7, 10, 12, 14

Letecky

All inclusive - Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 20 680 Kč

The Habitat

Srí Lanka Kosgoda
The Habitat - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7

Letecky

Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 20 280 Kč

The Surf Hotel

Srí Lanka Bentota
The Surf Hotel - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7, 7, 10, 12, 14

Letecky

Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 19 880 Kč

To nejlepší ze Srí Lanky - 7 nocí

Srí Lanka
To nejlepší ze Srí Lanky - 7 nocí - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7

Letecky

Polopenze

Více info od 28 280 Kč

Trinco Blu By Cinnamon

Srí Lanka Trincomalee
Trinco Blu By Cinnamon - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7

Letecky

All inclusive - Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 54 670 Kč

Uga Bay

Srí Lanka Pasikudah
Uga Bay - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7

Letecky

Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 29 880 Kč

Villa Ocean View

Srí Lanka Wadduwa
Villa Ocean View - Srí Lanka

17.11. - 25.11.2019

Počet nocí: 7, 9, 10, 12, 14

Letecky

Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 18 780 Kč

Weligama Bay Marriott Resort & Spa

Srí Lanka Weligama
Weligama Bay Marriott Resort & Spa - Srí Lanka

15.10. - 24.10.2019

Počet nocí: 7, 7, 10, 12, 14

Letecky

Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 22 480 Kč
Předcházející snímek
Následující snímek