Filtr

Načítání ...

Speciální nabídka

NIZKÁ ZÁLOHA
• Při podpisu 1. platba pouze 1490 Kč za osobu.
• Doplatek do celkové ceny zájezdu až 21 dní před odletem.
• Garantujeme vrácení peněz, žádné vouchery v případě zrušení zájezdů.
• Změna destinace, ubytování nebo termínu zcela ZDARMA až do 21 dnů před odletem.
• Tato výše uvedená akční nabídka platí pouze pro rezervace/let s leteckou společností flydubai.

Umístění

- poloha:na rozvíjejím se ostrově Saadiyat s chráněnou přírodou (výskyt želv, delfínů a dalších ohrožených živočichů). V budoucnu zde bude stát pouze 7 hotelů (zatím jsou postaveny 2 - Park Hyatt a St. Regis), rezidenční čtvrť, obchůdky, restaurace a celá kulturní oblast (např. Guggenheimovo muzeum, Louvre Abu Dhabi nebo budova pro koncerty, představení a další kulturní akce navržená slavnou architektkou Zahou Hadid). V jaké fázi se momentálně unikátní projekt výstavby ostrova nachází a jak bude pokračovat, si můžete prohlédnout v interaktivním muzeu Manarat Saadiyat. Hotel je obklopen 18jamkovým golfovým hřištěm. Do centra Abu Dhabi se dostanete za cca 15 min. jízdy taxikem. Letiště je vzdálené cca 30 min. jízdy
- pláž: přímo na 9 km dlouhé písečné pláži s jemným bílým pískem (lehátka a slunečníky k dispozici zdarma)

Stravování

- v ceně: snídaně
- lze za příplatek: polopenze nebo plná penze (buď formou bufetu nebo servírovaného menu)
- restaurace a bary: 4 restaurace a 2 bary

Vybavení a služby

- zdarma: 3 venkovní bazény, dětský bazén se skluzavkou, vnitřní bazén, posilovna, vířivka, tenis a squash (sportovní náčiní za poplatek)
- za poplatek: lázně (masáže a jiné relaxační a kosmetické procedury), s hotelem těsně sousedící 18jamkové golfové hřiště, sportovní lekce s vlastním trenérem
- zábava a animace: večerní zábava v hotelových barech a restauracích, kde hraje živá hudba
- další: směnárna, prádelna, čistírna, kosmetický salon, obchodní centrum, dětský klub zdarma, hlídání dětí. Early check inn lounge pro klienty přijíždějící v brzkých ranních hodinách

Ubytování

- celková kapacita: 377 prostorných ve středomořském stylu dekorovaných pokojů
- základní vybavení: klimatizace, satelitní TV s LCD obrazovkou, dokovací stanice pro IPod, telefon, trezor, minibar, zařízení k přípravě kávy a čaje, vysoušeč vlasů, balkon. Na pokojích Wi-Fi připojení k internetu zdarma. Sluha i v nejnižších kategoriích pokojů.
- kategorie:
* superior
* superior sea view
* st. regis suite
* astor suite
* ocean suite 1 bedroom
* 2 bedroom ocean suite
* premium sea view

Kapacita pokojů

Max. obsazenost: 3 dosp.os. nebo 2 dosp.os. + 2 děti do 12 let v pokoji superior / superior sea view / 2 bedroom ocean suite, 3 dosp.os. nebo 2 dosp.os. + 1 dítě do 12 let v st. regis suite / astor suite / ocean suite 1 bedroom

Cena zahrnuje

zpáteční letenku v optimální knihovací turistické třídě včetně letištních tax, skupinový transfer letiště-hotel-letiště, ubytování a stravování dle tabulky, servis partnerské CK v anglickém jazyce, služby česky hovořícího delegáta, povinné pojištění proti úpadku, galavečeře 24.12. a 31.12. jsou-li v hotelu povinné

Cena nezahrnuje

cestovní pojištění, povinnou pobytovou taxu

Poznámka

• DYNAMICKÁ DOPRAVA/HOTEL
Termíny, které jsou označeny symbolem (D) jsou na zpětně ověření pracovníkem CK. 
Jedná se o průměrně stanové ceny pro dané období, spolu s získanou poslední aktualizací od letecké společnosti nebo ubytovací kapacity, ke které dochází jednou za určité období. Finální a koncová cena se ověřuje až v daný moment při vytvoření rezervace, cena se tak může snížit i zvýšit. Klient o detailech rezervace a o případných změnách bude vyrozuměn v návrhu cestovní smlouvy, případně e-mailem s dalším návrhem. Nabídku sestavujeme vždy tak, aby byla pro klienta nejvýhodnější. Na tyto podmínky se můžou vztahovat jiné platební podmínky než na promované (smluvní) nabídky. 

Cena zahrnuje

• Leteckou dopravu
• Transfer v místě pobytu
• Ubytování a stravování dle rezervace
• Služby delegáta v místě pobytu v ČJ/SK
• Zákonné pojištění cestovní kanceláře proti úpadku

PŘED CESTOU NA LETIŠTĚ

Na letišti se doporučujeme dostavit 3,5h před plánovaným odletem.
Při cestě na letiště berte v úvahu veškeré vstupní vlivy, které mohou cestu na letiště prodloužit, jako jsou například povětrnostní podmínky, nehody, výluky a další neplánované mimořádnosti. V případě zmeškání odbavení zájezd bez náhrad propadá. Před cestou na letiště si též zkontrolujte, že máte u sebe zejména cestovní doklady, potvrzení o bezinfekčnosti a další věci potřebné k odbavení.

Naše doporučení :
Pro cestující odlétající z Prahy doporučujeme se přihlásit k odběru pro konkrétní let, kde budete informováni dříve o check-in přepážkách, nebo případných změnách nástupní brány či zpoždění, během celého procesu odbavení až do odletu. Přihlášení, lze provést na stránkách letiště www.prg.aero / Přehled letů / Odlety / Vyhledání konkrétního letu / Hlídat / SMS notifikace. Hlídat svůj let, lze i přes mobilní aplikaci Letiště Praha. 

ODBAVENÍ/CHECK-IN

Odbavení na letišti v Praze (PRG) probíhá na terminálu T1, v Budapešti (BUD) na terminálu 2B.
Dle předpisů se jedná o dálkový let, proto odbavení začíná 3h před odletem a končí 60 min. před plánovaným odletem.

Čas odbavení nelze ze strany CK ovlivnit.
V případě, že se nestihnete na odbavení dostavit včas, letenka propadá a nelze změnit.

Na přepážce odbavení (Check-in), předložíte pracovníkovi své cestovní doklady (případně vízum), COVID deklaraci (očkování/test) spolu s potvrzením k letu a svá zavazadla. Pracovník odbavení zkontroluje platnost a splnění vstupních podmínek, zváží zavazadla, přidělí Vám sedadlo a vytiskne palubní vstupenku, spolu s kontrolním ústřižkem od zavazadel (palubní vstupenku a ústřižek si důkladně uschovejte pro případnou reklamaci zavazadel).

Ještě jednou prosíme a doporučujeme se k samotnému odbavení dostavit včas (3,5h), zkuste se odbavit, prosím, mezi prvními cestujícími. Naše bohatá praxe a zkušenosti opravdu hovoří, že jen včasné odhalení problému, může zamezit případnému problému s odbavením. Velmi často se stává, že má cestující např. problém s doklady/ PCR testem, jeho potvrzením anebo případně si klient nevšiml chyby v rezervaci. V případě opravdu včasného odhalení, má klient ještě možnost si např. doklady nechat přivést, nebo zajistit expresní test na letišti apod. Bohužel, jedná se o častý jev, kdy toto klienti berou na lehkou váhu a nevěnují pozornost, které mohou zapříčinit další zbytečné náklady za zmeškání letu.

ZAVAZADLA

Příruční zavazadlo 1 ks 7 kg 55 x 38 x 20 cm
Zavazadlo k odbavení 1 ks 20 kg 75 x 55 x 35 cm

Výše uvedené rozměry platí pro let s leteckou společností flydubai.
V případě, že váš let operuje jiná letecká společnost, budete mít konkrétní váhy/rozměry na potvrzení letecké společnosti.

Váš let se řídí se přepravními podmínkami dopravce. Důkladně se před odletem seznamte s podmínkami dopravce, vč. transportu zakázaných látek, tekutin a předmětů v příručním nebo odbaveném zavazadle, cestování se zdravotním omezením, cestování v těhotenství, poplatky dopravce, apod.

Přepravní podmínky dopravce naleznete na www.flydubai.com
Všeobecná mezinárodní pravidla o zakázaných předmětech naleznete na www.prg.aero / www.bud.hu / www.dubaiairports.ae /
V případě, že cestující nebude akceptovat přepravní podmínky, může být vyloučen z přepravy.

PASOVÁ KONTROLA

Po absolvování odbavení na své odbavovací přepážce se, prosím, přesuňte k pasové kontrole.
Zde budete požádáni o cestovní doklady a palubní vstupenku k „autorizaci“ ke vstupu do bezcelní zóny. Po kontrole budete vpuštěni do neveřejné části letiště. Zde můžete volný čas při čekání využít k nákupům v tzv. Duty Free obchodech. Doporučujeme první nalézt svoji nástupní bránu (GATE) a následně se věnovat ostatním aktivitám, neustále však nezapomeňte sledovat světelnou tabuli pro případnou změnu nástupní brány (GATE) nebo další provozní změny dopravce. 

BEZPEČNOSTNÍ KONTROLA/NÁSTUP

Před vstupem prostoru nástupní brány (GATE), budete muset podstoupit bezpečnostní kontrolu.
Pracovník letiště, provede RTG sken vašich příručních zavazadel, zda neobsahuje zakázané předměty, jako jsou tekutiny nad povolený limit, zbraně, narkotika, výbušniny apod. Cestující následně bude vyzván k přechodu kontrolního detekčního rámu. Na bezpečnostní kontrolu se dostavte s časovým předstihem, ještě před oficiálně plánovaným nástupem do letadla (na bezpečnostní kontrole se zpravidla tvoří fronty) a čas na letence "Boarding Time" je skutečně očekávány nástup již do samotného letadla. 

Nástup do letadla (Boarding) většinou začíná 30-20 minut před plánovaným odletem (správný čas na palubní vstupence). Zde budete vyzváni znovu k předložení cestovního dokladu a palubní vstupenky, při vstupu na palubu letadla, budete požádáni i od palubního personálu o předložení ústřižku palubní vstupenky znovu, který slouží personálu pro kontrolu a zároveň Vás nasměruje ke správnému sedadlu v letadle. V případě, že se nedostavíte k nástupu včas, bude vám odepřen nástup na palubu, bez nároku na kompenzaci. 

Více o bezpečnostní kontrole a nedovolených předmětech na:
Letiště Praha : www.prg.aero / Letiště Budapešť : www.bud.hu

NA PALUBĚ

Po kontrole počtu cestujících a uzavření dveří letadla bude prezentována bezpečnostní demonstrace nouzových postupů, v případě, že by se stala neočekávaná bezpečnostní situace a ohrožení letu. Tento postup je pro všechny letecké společnosti povinný a musí seznámit cestující s postupy. Věnujte zvýšenou pozornost této prezentaci, i když neletíte poprvé, tak každá letecká společnost nebo typ letadla může mít rozdílné bezpečnostní postupy. V každém sedadle je umístěna obrazovka se zábavným systémem s hry, videi a hudbou, některá letadla jsou vybavena i standardním Wi-Fi připojením, můžete tak stále zůstat online se svými přáteli, sledovat oblíbený film, youtube, poslouchat hudbu, nebo si vyřizovat pracovní e-maily. Tyto služby, lze zakoupit přímo na palubě. Až do výstupu z letadla, vždy respektujte pokyny palubního personálu.

Během letu není zajištěné občerstvení.
Teplé občerstvení, lze objednat v portálu flydubai přes webové stránky dopravce (250 Kč osoba/směr)* nebo přes svého prodejce, kde byl zájezd zakoupen za (300 Kč /osoba/směr). Jídlo se musí rezervovat a zaplatit do 24h před plánovaným odletem. Na palubě jsou k dispozici jen lehké, studené snacky (brambůrky, oříšky a nápoje apod.). *Dle aktuálního kurzu.

PŘÍLET/IMIGRAČNÍ KOTROLA

Po příletu vystoupíte z letadla přes nástupní most nebo autobusem do terminálu 3. Po výstupu do prostoru terminálu pokračujte dle světelných tabulí „Baggage Reclaim“ které vás nasměrují na pasovou kontrolu a následně výdej zavazadel. Letiště je poměrné rozměrné, takže se nelekejte větších vzdáleností. 

První budete absolvovat vstupní imigrační kontrolu. Připravte si svůj cestovní pas, vyčkejte, až na vás přijde řada. Imigrační úředník vás po výzvě požádá o sken obličeje, nebo třeba i odevzdání otisků prstů, mohou položit i dodatečné otázky. Imigrační úředník následně rozhodně o vašem vstupu do země. Po úspěšném absolvování imigrační vstupní kontroly, bude ihned následovat po příletová kontrola příručních zavazadel, zde vložíte svá zavazadla na pás do RTG zařízení, kde bude provedena kontrola a detekce, zda do země nedovážíte zakázané předměty. Po této proceduře se dostanete do příletové haly, kde podle světelné tabule (vašeho čísla letu a destinace) naleznete číslo zavazadlového pásu, kde si budete moci vyzvednout svá zavazadla. Po jejich vyzvednutí se pokračujte dále k východu, kde na vás bude čekat delegát/místní zástupce, který vás přivítá a nasměruje do transferu. *V případě, že bude vaše zavazadlo poškozené nebo ztraceno ihned vyhledejte informační přepážku a situaci oznamte, kontaktujte i neprodleně delegáta kvůli odjezdu transferu. 
 

CELNÍ A DEVIZOVÉ PŘEDPISY

Našim klientům, kteří plánují převoz nebo dovoz rizikových výrobků, zejména podléhající spotřební dani, jako jsou cigarety, alkohol, hotovost nebo nová elektronika, doporučujeme se důkladně seznámit s množstevními limity při přepravě do/z destinace. Nadlimitní převoz, může podléhat dodatečnému zdanění. Bližší informace o podmínkách, limitech a pravidlech pro vývoz/dovoz zboží naleznete na stránkách finanční správy/celního úřadu. Více na https://www.celnisprava.cz

Osobní věci podléhají na hranicích celní kontrole. Zakázán je dovoz výrobků z vepřového masa, pornografických či erotických materiálů (týká se videozáznamů, knih a časopisů) a materiálů, které by mohly být považovány za pomůcky pro šíření jiného než muslimského náboženství. Bezcelně je možno dovézt do emirátu Abu Dhabi cigarety v hodnotě do 2.000 AED/400 ks, doutníky v hodnotě do 3.000 AED, 2 kg tabáku, 4 litry alkoholu/24 plechovek piva (pouze nemuslimové a pouze letecky), a dary, vč. parfémů, v hodnotě do 3.000 AED. V případě vstupu do země prostřednictvím letiště v Dubaji lze bezcelně dovézt 400 ks cigaret nebo 50 ks doutníků nebo 500 g tabáku, 4 litry alkoholu či 2x24 plechovek piva a dary v hodnotě do 3.000 AED. Dovoz alkoholu je zcela zakázán do emirátu Sharjah

Zakázán je dovoz či průjezd přes SAE (včetně tranzitu na letišti) se zbraní, střelivem (včetně prázdné munice), pomůckami pro tělesnou ochranu typu neprůstřelných vest a dalšími pomůckami jako čistící souprava ke zbrani, opasek s pouzdrem na zbraň, pouta a další vojenský či policejní materiál. Dovoz či tranzit zmíněných předmětů je povolen pouze na základě zvláštní licence Ministerstva vnitra SAE. Převážení např. prázdné nábojnice do vzduchovky může být potrestáno v lepším případě vysokou pokutou, v horším pak odnětím svobody o délce minimálně 6 měsíců nepodmíněně. Zvláštní licenci vyžaduje dovoz technického vybavení jako jsou satelitní telefony, odposlouchávací a nahrávací zařízení, vysílačky, apod.

Striktně je zakázán dovoz narkotik. Letiště jsou vybaveny citlivými přístroji na indikaci i minimálního množství drog. Při zjištění byť nepatrného množství drogy u cestujícího hrozí soud za držení omamných prostředků, přičemž minimální sazba za tento delikt je v SAE odnětí svobody na čtyři roky nepodmíněně. Přítomnost omamné látky v krvi je hodnocena jako její držení. Přísné tresty se týkají též držení marihuany či umělých směsí, např. Spice. Licenci vyžaduje dovoz pesticidů.

Do SAE je zakázán dovoz některých léků, které jsou v ČR běžně dostupné. Doporučujeme proto před cestou nahlédnout do aktuálního seznamu zakázaných léků a opatřit si včas v ČR povolenou alternativu zakázaného léku či požadovanou lékařskou dokumentaci pro jeho dovoz (úředně ověřenou kopii předpisu, potvrzení Ministerstva zdravotnictví ČR, že uživatel léku jej má v držení legálně a pouze pro osobní potřebu). V případě nejasností či za účelem ověření možnosti dovozu konkrétního léku se lze informovat na telefonním čísle: +971-2-6313 742 (Drug Control Department) či emailech: ah.osman@moh.gov.ae, mvashokan@moh.gov.ae. 

V případě dovozu či vývozu finanční hotovosti přesahující hodnotu 10.000,- EUR je na hraničních přechodech SAE zákonná povinnost deklarovat tuto skutečnost při pasové, bezpečnostní a celní kontrole, a to písemnou formou i ústním oznámením předem a bez vyzvání. Nedodržením této povinnosti se cestující vystavuje riziku trestního stíhání a konfiskace příslušné finanční hotovosti. Povinná směna valut ani povinnost prokázat dostatek finančních prostředků pro pobyt v SAE nejsou zavedeny.

Zdroj : https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/blizky_vychod/spojene_arabske_emiraty/cestovani/index.html

.

VYZVEDNUTÍ NA LETIŠTI/TRANSFER

Ve veřejné části příletové haly, vás vyzvedne zástupce delegát nebo jeho (místní) zástupce, který bude označen naším a partnerským logem, předá vám příletovou obálku s nabídkou výletů a časem informační schůzky. Následně vás bude zástupce delegovat na příslušný transfer, který vás zaveze až do hotelu.

Kontakt na zástupce/delegáta bude zaslán společně s odbavením k letu 7 dní před odletem.

UBYTOVÁNÍ

Klienti, kteří využívají pro let do Emirátů noční přelet, a tráví celou noc v letadle, jim za tuto dobu není účtována noc v ubytování. Z tohoto důvodu jsou klienti ubytováni až v odpoledních hodinách a od té doby mohou začít též oficiálně čerpat služby. Z tohoto důvodu se u nás zobrazují zájezdy např. 8 dní / 6 nocí. 

Standardní čas ubytování je mezi 13-16h (dle hotelu).
Hotel též může klienty ubytovat dříve, avšak nelze toto garantovat ani vyžadovat, je to pouze dobrá vůle hotelu.
Do této doby si mohou klienti ponechat zavazadla na recepci a po domluvě s hotelem např. využívat bazén, pláž nebo navštívit město.

Klienti, kteří mají zájem o okamžité ubytování lze zařídit službu „Early Check-in“, tato služby je zpoplatněna, výše poplatku se opět liší, dle podmínek hotelu ve většině případech se poplatek pohybuje mezi 50 až 100% z ceny pokoje za 1 noc.

Upozornění: Většina dražších a luxusnějších hotelů požaduje od klientů depozit (kterým kryje dodatečnou útratu v hotelu). V případě, že depozit budete hradit kreditní kartou, bude částka „blokována“ a po ukončení pobytu odblokována, v případě platby v hotovosti např. v USD/EUR může hoteliér vrátit pouze místní měnu.

Ve Spojených arabských emirátech se též platí pobytová taxa.

3* hotel - 10 AED pokoj/noc
3*+ a 4* hotel - 15 AED pokoj/noc
4*+ a 5* hotel - 20 AED pokoj/noc

U většiny hotelů, lze platit i v USD nebo platební kartou.
Tato taxa není zahrnutá v ceně zájezdu, její výše určuje dle počtu hvězdiček daného ubytování a platí se na recepci první den.

I když se to v Emirátech stává zřídka, v případě, že po ubytování se v hotelu, zjistíte nějaké nedostatky v kvalitě svého ubytování, kdy nemusí být pokoj například řádně uklizen nebo nebude odpovídat standardům ubytování, neprodleně událost oznamte na recepci a delegátovi, a požádejte o nápravu, nebo v krajních případech o změnu pokoje.

COVID–19

ODLET DO DESTINACE

1) Před cestou se ujistěte, že máte cestovní pojištění s mezinárodním krytím, které kryje výlohy na COVID-19.
     Pojištění s výlohami na onemocnění COVID-19 je pro vstup povinné.

2) Aktuálně pro návštěvu Emirátů není potřeba test ani potvrzení o očkování.

PŘED ODLETEM ZPĚT

1) Aktuálně návrat při letu do České Republiky, Slovenska nebo Maďarka není potřeba test ani potvrzení o očkování.
    Podmínky návratu na jednotlivá letiště a cílové destinace si ověřte před odletem případně s delegátem.


LETECKÉ SPOLEČNOST
Letecká společnost flydubai aktuálně nemá stanové speciální podmínky a řídí se pravidly cílově destinace.
Letecká společnost doporučuje nošení roušek na palubě letadla. (pouze doporučení).


COVID OPATŘENÍ V DESTINACI
Ve Spojených arabských emirátech, již není k 08.11.2022 není povinnost nosit ochranu dýchacích cest ve vnitřních prostorách, výjimkou zůstávají nemocnice.

OSTATNÍ
Tyto informace mají pouze předběžný informační charakter a každý je povinen si informace ověřit před vstupem do země. Podmínky vstupu/návratu a nebo restrikce v destinaci se mohou kdykoliv změnit i v den příletu/odletu. Veškeré podmínky vstupu je třeba si ještě následně před svým odletem překontrolovat na oficiálních webech úřadů.

U klientů (zejména se týká občanů SR), kteří využívají pro svůj odlet a přílet letiště v Budapešti, si musí ověřit i podmínky vstupu a návratu do Maďarska, jakožto místo odletu a příletu, a zároveň + vstupní podmínky do země dalšího vstupu (SR).

Pro vstup do Emirátů :
https://www.visitdubai.com/en/coronavirus-advisory

Podmínky dopravce flydubai:
https://www.flydubai.com/en/plan/covid-19

Pro návrat do Česka
https://covid.gov.cz

Pro návrat do Maďarska
https://visithungary.com/

Pro návrat na Slovensko
https://korona.gov.sk/

Popis destinace

Ramadán v roce 2024: 10.3. - 08.4.2024 - servis během Ramadánu může být omezen, například stravováni pouze v uzavřených restauracích

V celém SAE neustále probíhá výstavba nových hotelů, promenád atd. Okolí hotelů může být touto skutečností ovlivněno.

 • nádherné písečné pláže, kvalitní hotely
 • výhodné nákupy, možnosti zábavy
 • špičková golfová hřiště s moderním vybavením a zázemím
 • synonymum exotiky minulých století v moderním balení
 • nejbližší exotika, přitom velmi bezpečná i pro malé děti
 • možnost přímých letů z Prahy a Vídně do Dubaje nebo Abu Dhabi

Představíte-li si luxusní výškové hotely, zelené parky přecházející v nekonečnou poušť s jemným pískem a rozsáhlé komplexy úředních budov s bohatě zdobenými mešitami ve své blízkosti, pak právě vidíte Spojené arabské emiráty. Tato země ležící u břehů Perského zálivu vznikla teprve roku 1971 sloučením sedmi bývalých nezávislých emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Sharjah, Umm Al Quwain, Ras Al Khaimah, Ajman a Fujairah. Protože cestovní ruch je zde po ropném průmyslu nejvýznamnějším odvětvím hospodářství, naučili se místní obyvatelé, ač přísní vyznavači islámu, tolerovat zvyky cizinců. Neexistuje tady prakticky žádná zločinnost. Emiráty se vedle nádherných písečných pláží proslavily u turistů jako vyhlášené místo nákupů. Oázu nakupování představují jak obří klimatizované budovy, tak tradiční tržnice s nabídkou exotického koření či zlata. Každý z návštěvníků by měl zavítat do nejnovějšího a největšího nákupní centra mimo USA – Mall of Emirates, kde se mj. nachází lyžařský svah. Opomenout nelze ani novou část Dubaje, která vyrostla v posledních 3 letech v okolí nejvyšší budovy světa Burj Khalifa. Můžete zde vyjet téměř až do nebe a kochat se výhledem na celé město a okolí. Pro podvečer se hodí zhlédnutí hudební fontány, největší na světě, zabruslení si na ledové ploše či obdivování mořských živočichů v obrovském akváriu v sousedním nákupním centru. Volný čas při vaší dovolené v Dubaji a dalších emirátech ovšem můžete strávit také na golfových hřištích, velbloudích závodech či nezapomenutelném pouštním safari. Naše zájezdy do Dubaje a dalších emirátů nabízí nezapomenutelnou dovolenou pro každého.

Dubaj

 • nejvyšší budova světa Burj Khalifa s úžasným výhledem na celé město a okolí
 • proslulá pláž Jumeirah s nejluxusnějšími hotely
 • moderní nákupní centra včetně Mall of Emirates a Dubai Mall
 • Gold Souk (Zlatý trh), Spice Souk (trh s kořením)
 • zábava pro všechny – aquaparky, delfinárium, ZOO, golfová hřiště, lední kluziště, indoor lyžařský resort
 • zábavní parky - IMG, Green Planet, Motion Gate, Bollywood, LegoLand

Abu Dhabi

 • krásné písečné pláže s bílým pískem
 • závody formule 1 na Yas Marina Circuit
 • zábavní park Ferrari World s nejrychlejší horskou dráhou na světě a nově otevřený aquapark Water World

Sharjah

 • tzv. suchý emirát – nepodávají se zde alkoholické nápoje
 • klidnější místo s pěknými plážemi, výhodou je blízkost Dubaje

Ajman

 • nejmenší ze všech emirátů ležící mezi Sharjah a Ras Al Khaimah
 • žádný okázalý luxus, ale naopak možnost poznat běžný život v arabském světě

Ras Al Khaimah

 • ideální místo pro klidnou plážovou dovolenou
 • golfové resorty pro golfové nadšence i zkušené hráče

Fujairah

 • bohatý podmořský život lákající k potápění a šnorchlování
 • luxusní hotely poskytující veškerý komfort pro klidnou dovolenou

Umm Al Quwain

 • žádná rušná turistická střediska a přeplněné pláže
 • hotely pro náročné i méně náročné klienty

Průměrná teploty

 IIIIIIIV VI VII VIII IX XI XII 
vzduch  23232731 36 38 39 39 38 34 30 25 
voda 21222325 26 28 28 29 29 26 24 22 

Víza, vstupní formality

Od 22.3.2014 jsou občanům ČR a SR udělována víza pro pobyt do 30 dnů zdarma na letišti po příletů do Emirátů.
Pro vstup do země je potřeba mít platný cestovní pas, který po ukončení pobytu má stále min. platnost delší než 6 měsíců. 

Velvyslanectví Abu Dhabí:
Marina Village- Villa A09, Breakwater Area, Abu Dhabí
P.O.BOX 27009

Měna a kurzy

1 AED (dirham) = cca 6.95 CZK

Rent a car, dopravní předpisy a řidičské průkazy

Na zájezdy do Dubaje resp. Abu Dhabi létáme z Prahy a Vídně na pravidelných linkách nebo charteru. Obsazenost letů se mění každým okamžikem. Ceny letenek jsou kalkulovány v optimální knihovací třídě. Pokud je tato třída obsazena, nabídneme jiný nejbližší možný termín odletu či zkalkulujeme nabídku dle aktualní ceny letenky ve Vámi požadovaném termínu. Doporučujeme včasnou rezervaci.
Informujte se u nás na možnost zajištění stopover programu v Emirátech, pokud chcete při letu do některé z jiných našich destinací přerušit vaši cestu v Dubaji!

Časový posun

2 hodiny dopředu během léta, 3 hodiny během zimy

Zdravotní péče, očkování, hygiena

Není povinné, pouze je doporučeno očkování proti virové hepatitidě typu A a břišnímu tyfu, kontaktujte odborníky před rezervací dovolené.

Mapa polohy hotelu

POPTEJTE U NÁS ZÁJEZD NA MÍRU

Zcela chápeme, že každý z nás má svou vlastní představu o ideální dovolené a zároveň individuální potřeby. Proto naše společnost nabízí možnost si sestavit dovolenou zcela na míru. Například Vám nemusí vyhovovat termín zájezdu, letecká společnost, cestovní třída a nebo typ pokoje. Každý specifický požadavek a přání si důkladně poznamenáme a pokusíme se maximálně ve všech bodech vyjít vstříc. Nejste si jistý svým výběrem? K nám na call-centrum nevoláte, zaměstnanci cestovní kanceláře Blue Sky Travel pravidelně navštěvují veškeré naše destinace, hotely a bezprostřední okolí. V případě, že nás budete kontaktovat, pokusíme se Vám vždy předat naše osobní zkušenosti, u nás budete vždy v kontaktu jen se skutečně odpovědnou osobou. Vaše sny měníme v realitu již skoro 25 let.


MÁTE VÝHODNĚJŠÍ NABÍDKU OD KONKURENCE?

Máte lepší nabídku?
Pokud během svého hledání po ideální dovolené naleznete nebo obdržíte od konkurence výhodnější nabídku, přepošlete nám odkaz na web, screenshot, nebo konkrétní zpracovanou nabídkou. Náš tým následně ověří, zda můžeme nabídnout dovolenou za stejných nebo výhodnějších podmínek.


Pro spojení s námi napište na e-mail : sales@blueskytravel.cz

Následně se s Vámi spojí odpovědný pracovník za svěřenou destinaci.Podobné produkty


Předcházející snímek
Následující snímek