Filtr

Informace o hotelu

Tento nádherný a zajímavě řešený resort je postaven v atypickém stylu, jehož inspirací byla africká krajina a kultura. Najdete v něm celkem 677 pokojů, prostornou vstupní halu s recepcí, bezplatné wi-fi připojení k internetu v prostoru recepce, několik restaurací a barů, kavárnu, dětský klub, hlídání dětí (za poplatek), stánek s novinami, půjčovnu aut apod. V rozlehlé tropické zahradě se nachází hlavní bazén s lagunou a umělou pláží a také několik dalších bazénů, sluneční terasy s lehátky a slunečníky. Pro Vaše děti je pak připravena samostatná zóna „Panchiworld“ s dětským bazénem, brouzdalištěm a klouzačkou, 2 vodní tobogány atd. Hotel nabízí velmi bohatý animační program pro všechny věkové kategorie.

Poloha a vzdálenosti

Lopesan Baobab Resort se nachází v bujných tropických zahradách a nabízí překrásný výhled na Atlantický oceán. Pláž ve městě Maspalomas je vzdálená cca 600 metrů. Zároveň je situován pouhých 10 minut chůze od majáku a od přímořské promenády v Maspalomas.

Stravování

Polopenze zahrnuje snídaně a večeře formou švédských stolů v hotelové restauraci. Ke stravě využívají hosté hotelové restaurace, bary u bazénu a kavárnu. Hotel rovněž provozuje restauraci Pili Pili, která se specializuje především na grilované maso a mořské plody. Restaurace Akara zase nabízí typickou africkou kuchyni.

Pláž

Hotel se nachazí přibližně 500m od pláže se světlým pískem. Cca 5 min.od hotelu začínají pak rozsáhlé a vyhlášené písečné duny Dunas de Maspalomas.

Ubytování

K dispozici jsou elegantní a prostorné pokoje s klimatizací, balkonem a koupelnou. Samozřejmostí jsou župany a toaletní potřeby.

Room Standard Double:
Moderně zařízený dvoulůžkový pokoj s klimatizací je vybaven psacím stolem, televizí se satelitními programy, trezorem (za poplatek), telefonem, minibarem, koupelnou s WC, vanou/sprchou a vysoušečem vlasů.
Tyto pokoje se nachází v nižších patrech a mají balkon nebo terasu s výhledem do ulice či na hory.
Maximální obsazenost jsou 3 dospělé osoby.

Junior Suite Standard Balcony:
Vybavení tohoto pokoje je shodné jako u typu Standard Double, pokoje jsou však prostornější a mají oddělenou ložnici od obývací části. Navíc zahrnuje exkluzivní služby UNIQUE.

Maximální obsazenost jsou 2 dospělé osoby a 2 děti, popř. 3 dospělé osoby

Náš názor

Velmi vyhledávaný a luxusní hotel pro náročné klienty v atypickém stylu, jehož styl a nevšednost Vás zcela jistě zaujme. Lopesan Baobab Resort doporučujeme pro všechny věkové kategorie a nezapomenutelnou dovolenou.

Cena zahrnuje

* Leteckou dopravu
* Transfer v místě pobytu
* Ubytování a stravování dle rezervace
* Služby delegáta v místě pobytu v ČJ/SK
* Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku (Zákon č. 159/1999 Sb.)

Cena nezahrnuje

* Cestovní pojištění
* Pobytovou taxu, platí se na místě
* Fakultativní výlety, spropitné a jiné služby neuvedené v cestovní smlouvě

Oficiální stránka ubytování

www.lopesan.com

Mapa polohy hotelu

Poloha hotelu momentálně není k dispozici

Pojištění

Nabízíme pojištění od pojišťoven Colonnade, ERV a Europska cestovná poisťovňa
- www.ervpojistovna.cz
- www.colonnade.cz
- www.europska.sk

Poznámka k pojištění od ERV.
- nabízíme pojištění za 780Kč tzn. 490Kč za klasické pojištění + 290Kč za připojištění Extra (COVID-19)


Dokumenty ke stažení


Podobné produkty


Předcházející snímek
Následující snímek