Filtr

Načítání ...

Náš názor

Luxusní hotelový resort v blízkosti jedné z nejkrásnějších pláží a písečných dun, obklopen krásnými zahradami. Doporučujeme pro všechny věkové kategorie.

Poloha a vzdálenosti

Tento hotelový komplex bungalovů je situován v zelené palmové zahradě, cca 900 m od centra Meloneras a cca 600 m od přírodní rezervace Dunas Maspalomas. Od letiště je vzdálen cca 35 km a autobusovou zastávku naleznete cca 250 m od hotelu.

Vybavení a služby ubytování

Tento rozlehlý resort nabízí svým návštěvníkům vstupní halu s recepcí, několik restaurací a barů, posilovnu, služby wellness, kosmetiky a fitness, několik bazénů jak pro dospělé tak i pro děti (slunečníky a lehátka jsou u bazénu zdarma), krásné a udržované zahrady, půjčovnu kol, dětský koutek, dětský klub a nespočet sportů. Hotel pravidelně organizuje například večerní programy, dětské animace apod.

Vybavení pokoje

Luxusní hotelový komplex je složen z několika bungalovů a každý má, dle velikosti, 1-3 až ložnice.
Standardní bungalow s jednou ložnicí (maximální obsazení 3 dospělé osoby + 1 dítě) se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a jednou ložnicí. K vybavení patří koupelna s vysoušečem vlasů, satelitní TV, klimatizace, wi-fi připojení a terasa se vstupem do zahrady. Trezor a minibar je za poplatek.

Stravování

All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení během dne, odpolední káva, čaj a zákusky, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (11:00-24:00) v časech a místech určených hotelem.

Upozornění: hotel vyžaduje při večeři formální oblečení (pánové dlouhé kalhoty).

*změna programu vyhrazena

Pláž

Písčitá pláž Maspalomas s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 900 m od hotelu a několikrát denně Vás na ni zdarma odveze hotelový bus. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Cena zahrnuje

* Leteckou dopravu
* Transfer v místě pobytu
* Ubytování a stravování dle rezervace
* Služby delegáta v místě pobytu v ČJ/SK
* Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku (Zákon č. 159/1999 Sb.)

Cena nezahrnuje

* Cestovní pojištění
* Pobytovou taxu, platí se na místě
* Fakultativní výlety, spropitné a jiné služby neuvedené v cestovní smlouvě

Oficiální stránka ubytování

www.hotelesdunas.com/

Mapa polohy hotelu

Poloha hotelu momentálně není k dispozici

Pojištění

K našim zájezdům nabízíme cestovní pojištění ČPP.


Dokumenty ke stažení


Podobné produkty


Předcházející snímek
Následující snímek