Filtr

Načítání ...

Náš názor

Luxusní hotelový resort v blízkosti jedné z nejkrásnějších pláží a písečných dun, obklopen krásnými zahradami. Doporučujeme pro všechny věkové kategorie.

Poloha a vzdálenosti

Tento hotelový komplex bungalovů je situován v zelené palmové zahradě, cca 900 m od centra Meloneras a cca 600 m od přírodní rezervace Dunas Maspalomas. Od letiště je vzdálen cca 35 km a autobusovou zastávku naleznete cca 250 m od hotelu.

Vybavení a služby ubytování

Tento rozlehlý resort nabízí svým návštěvníkům vstupní halu s recepcí, několik restaurací a barů, posilovnu, služby wellness, kosmetiky a fitness, několik bazénů jak pro dospělé tak i pro děti (slunečníky a lehátka jsou u bazénu zdarma), krásné a udržované zahrady, půjčovnu kol, dětský koutek, dětský klub a nespočet sportů. Hotel pravidelně organizuje například večerní programy, dětské animace apod.

Vybavení pokoje

Luxusní hotelový komplex je složen z několika bungalovů a každý má, dle velikosti, 1-3 až ložnice.
Standardní bungalow s jednou ložnicí (maximální obsazení 3 dospělé osoby + 1 dítě) se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a jednou ložnicí. K vybavení patří koupelna s vysoušečem vlasů, satelitní TV, klimatizace, wi-fi připojení a terasa se vstupem do zahrady. Trezor a minibar je za poplatek.

Stravování

All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení během dne, odpolední káva, čaj a zákusky, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (11:00-24:00) v časech a místech určených hotelem.

Upozornění: hotel vyžaduje při večeři formální oblečení (pánové dlouhé kalhoty).

*změna programu vyhrazena

Pláž

Písčitá pláž Maspalomas s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 900 m od hotelu a několikrát denně Vás na ni zdarma odveze hotelový bus. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Cena zahrnuje

* Leteckou dopravu
* Transfer v místě pobytu
* Ubytování a stravování dle rezervace
* Služby delegáta v místě pobytu v ČJ/SK
* Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku (Zákon č. 159/1999 Sb.)

Cena nezahrnuje

* Cestovní pojištění
* Pobytovou taxu, platí se na místě
* Fakultativní výlety, spropitné a jiné služby neuvedené v cestovní smlouvě

Oficiální stránka ubytování

www.hotelesdunas.com/

Mapa polohy hotelu

Poloha hotelu momentálně není k dispozici

POPTEJTE U NÁS ZÁJEZD NA MÍRU

Zcela chápeme, že každý z nás má svou vlastní představu o ideální dovolené a zároveň individuální potřeby. Proto naše společnost nabízí možnost si sestavit dovolenou zcela na míru. Například Vám nemusí vyhovovat termín zájezdu, letecká společnost, cestovní třída a nebo typ pokoje. Každý specifický požadavek a přání si důkladně poznamenáme a pokusíme se maximálně ve všech bodech vyjít vstříc. Nejste si jistý svým výběrem? K nám na call-centrum nevoláte, zaměstnanci cestovní kanceláře Blue Sky Travel pravidelně navštěvují veškeré naše destinace, hotely a bezprostřední okolí. V případě, že nás budete kontaktovat, pokusíme se Vám vždy předat naše osobní zkušenosti, u nás budete vždy v kontaktu jen se skutečně odpovědnou osobou. Vaše sny měníme v realitu již skoro 25 let.


MÁTE VÝHODNĚJŠÍ NABÍDKU OD KONKURENCE?

Máte lepší nabídku?
Pokud během svého hledání po ideální dovolené naleznete nebo obdržíte od konkurence výhodnější nabídku, přepošlete nám odkaz na web, screenshot, nebo konkrétní zpracovanou nabídkou. Náš tým následně ověří, zda můžeme nabídnout dovolenou za stejných nebo výhodnějších podmínek.


Pro spojení s námi napište na e-mail : sales@blueskytravel.cz

Následně se s Vámi spojí odpovědný pracovník za svěřenou destinaci.Podobné produkty


Předcházející snímek
Následující snímek