Filtr

Načítání ...

Informace o hotelu

Volný program u moře.

Vybavení a služby ubytování

Odlet z Evropy s přestupy (Praha, Vídeň).

Vybavení pokoje

Volný program u moře.

Možnosti obsazení

Volný program u moře. Odlet do Evropy s přestupem.

Poznámky k ubytování

Přílet do Evropy.

2. den

Přílet do Jakarty, transfer do hotelu Santika Hayam Wuruk, pokoj delux (nebo podobného, http://www.santika.com/), ubytování, nocleh.

3. den

Jakarta - Subang – Bandung
Po snídani odjezd autobusem do Bandung přes Subang. Návštěva čajové plantáže v oblasti Ciater, prohlídka s místním průvodcem. Přejezd na Mount Tangkuban Perahu, vulkán v severní oblasti Bandung. Ze svahu je vidět obrovský kráter „Kawah Ratu“. Příjezd do města Bandung. Ubytování v hotelu The Jayakarta Hotel Bandung, pokoj deluxe (nebo podobném, http://bandung.jayakartahotelsresorts.com/).

4. den

Bandung
Prohlídka historické části města začíná v místě „Point of 0 km Bandung“, pokračuje kolem hotelu Savoy Homan k budově Gedung Merdeka (místo konání mnoha významných Asijsko-afrických konferencí). Dále prohlídka velké mešity a občerstvení v místě Warung Purnama. Následuje prohlídka loutkové dílny Cupumanik a galerie Cupumanik Wayang Golek (loutková výstava, možnost zakoupení suvenýrů, tradičních hudebních nástrojů jako je angklung, proutěných tašek, batik atp.).
Lze za příplatek: Saung Angklung Mang Udjo: Pokud máte zájem o tradiční umění, pak byste si neměli nechat ujít výstavu a umělecká vystoupení Saung Angklung Mang Udjo (loutkové show, tanec, zpěv a hraní na tradiční nástroje).

5. den

Bandung - Jogjakarta
Po snídani transfer na vlakové nádraží v Bandungu, odjezd do Jogjakarty vlakem Argo Wilis (08.30 - 15.52). Během dlouhé cesty možnost vychutnat si nádhernou scenérii místních plantáží, rýžových polí, hor a řek. Příjezd do Jogjakarty, ubytování v hotelu Jogjakarta Plaza, pokoj deluxe (nebo podobném, https://jogja.pphotels.com/ ).
Lze za příplatek: večeře a představení v Purawisata: ve večerních hodinách odjezd místním dopravním prostředkem Becak do Purawisata. Po příjezdu do zahradní restaurace Gazebo NEBO Shinta Garden večeře formou bufetu s tradičním menu. Během večeře kulturní program a následně představení s tancem Ramayana.

6. den

Jogjakarta
Po snídani odjezd do Keraton Jogjakarta, paláce postaveného v letech 1755-1756 jako sídlo prvního sultána Jogjakarty. Dále návštěva Prambanan (hinduistický chrám na seznamu světového dědictví UNESCO) a Borobudur (starobylý budhistický chrám, největší na světě. Stejně jako Prambanan je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO)

7. den

Jogjakarta – Jombang – Malang
Po snídani odjezd na vlakové nádraží, přejezd vlakem Sancaka (06:45-10:31) do Jombang, prohlídka vesnice Trowulan (museum, několik malých hinduistických chrámů – Candi Bajang Ratu, Candi Tikus), přejezd do Malang, ubytování v hotelu Atrria Malang, deluxe pokoj (nebo podobném, https://www.parador-hotels.com/en/hotels/intro/show/55/60/70/atria-hotel-malang)

8. den

Malang – Bromo – Kalibaru
V brzkých ranních hodinách (cca 5:00) odjezd z hotelu (snídaně formou balíčku) do Cemoro Lawang Village, pokračování teréním vozem k vulkánu Bromo, po cestě zastávky na focení a jízda po písečných cestách. Po prohlídce kráteru Bromo přejezd do Kalibaru, ubytování v hotelu Margo Utomo 1, pokoj superior resort (nebo podobném, www.margoutomo.com), odpoledne návštěva nedalekých kávových a kakaových plantáží.

Poznámka

Kalibaru – Bali
Po snídani ranní exkurze na plantáže Kalibaru a Margo Utomo (pěstování různorodých plodin - vanilka, káva, kokosový ořech, skořice, muškátový ořech, atp.), odpoledne prohlídka motýlí farmy a následně odjezd do přístavu Ketapang. Přejezd Balijského průlivu a transfer do hotelu Taman Agung (www.blueskytravel.cz/indonesie/bali/sanur/taman-agung-beach-inn-1).

Cena zahrnuje

letecká doprava dle plánu letu, veškeré transfery klimatizovaným vozem, jízdenky na vlak (executive class), anglicky mluvící průvodce, 7x ubytování se snídaní dle programu okruhu (nebo podobné) a 3x ubytování se snídaní na Bali, vstupy, česky mluvící delegát během pobytu na Bali, povinné pojištění CK proti úpadku, letištní taxy

Cena nezahrnuje

Saung Angklung Mang Udjo 58 USD/osoba
večeře a představení v Purawisata 62 USD/osoba
cestovní pojištění
spropitné (doporučené: průvodce 5 USD/os./den, řidič 3 USD/os./den)

Poznámka

* povolená zavazadla ve vlaku: 20 kg / osoba, max rozměry 70x48x30 cm
* privátní okruh s anglicky mluvícím průvodcem, v případě zájmu je možné okruh zajistit v rámci skupiny (okruh začíná každou neděli) s německy hovořícím provodcem (sleva cca 3.700,-Kč / osoba)
* pobyt na Bali lze zkrátit/prodloužit dle Vašeho požadavku
* cena za osobu v jednolůžkovém pokoji platí v případě 3 a více cestujících
* v uvedené ceně nejsou zahrnuty příplatky za Novoroční galavečeři (je-li v hotelu povinná)

Popis destinace

NA BALI ČESKY MLUVÍCÍ DELEGÁT
 • plážová dovolená na Bali za atraktivní ceny
 • přírodní bohatství s vzácnými druhy flóry a fauny
 • kulturně-historické dědictví - pilíř poznávacích zájezdů do Indonésie
 • možnost poznání tradičního života místních etnik
 • dobrá turistická infrastruktura pro zájezdy na Bali
 • Bali je jeden z nejzajímavějších a nejkrásnějších ostrovů v Asii, přesvědčit se můžete sami

Poleťte s námi do Indonésie, ať už se rozhodnete pro pobyt na Bali – ostrově bohů, na Lomboku – turisty zatím ještě příliš neobjeveného ostrova či pro poznávací okruh na Jávě, věřte, že se vrátíte odpočatí a plni zážitků.
Poznejte rozmanitost Bali. Spojte pobyt na pláži s poznáváním ostrova. Na jihu Bali vyzkoušejte klidné pláže v kontrastu s divokými vlnami vhodnými pro surfaře. Na sever ostrova se vydejte za černými lávovými plážemi a neopomeňte si ráno přivstat na pozorování delfínů. Bali nabízí svým návštěvníkům přírodní i historické bohatství. Během výletů nevynechejte chrámy, kráterová jezera, rýžová pole a nejdůležitější vesničky proslulé svými řemesly. V turistických letoviscích ochutnejte exotické koktejly a využijte levných cen v restauracích i při nákupech. Ať už toužíte po nočním životě, po klidné dovolené či byste ostrov rádi procestovali, neváhejte nás kontaktovat, rádi se s Vámi o naše zkušenosti z cest na Bali podělíme.

Jáva

 • nejzalidněnější ostrov světa
 • sopka Krakatau
 • město Bandung – v kráteru sopky, kráter Kawah Putin (sirné jezero)
 • Yogyakarta – chrám buddhismu Borobudur (největší stavba jižní polokoule) a hinduismu Prambanan

Malé Sundy

 • Bali, Lombok, Komodo, Timor atd.
 • Bali – Ubud - lotosová zahrada v chrámu Pura Sarawati, posvátný park Monkey Forrest, terasovitá rýžová políčka
 • Lombok - jeden z největších ostrovů Malých Sund, stratovulkán Rinjani, Gili ostrovy – severozápadně, zákaz motorové dopravy, výborné podmínky pro šnorchlování a potápění, Gili Trawangan – největší ostrov a bujarý noční život, Gili meno – ostrov s nejhezčími plážemi, Gili Air – kombinace obou ostrovů

Pláže a střediska na Bali

 • Amed – potápění a šnorchlování, písek díky sopkám zcela černý, Tulamben – nejlepší podmínky pro potápění
 • Kuta – nejrušnější, bohatý noční život, množství obchodů
 • Sanur – klidné místo pro odpočinek na pláži
 • Jimbaran – rybářské středisko
 • Uluwatu – jedna z nejkrásnějších pláží, jeden z nejposvátnějších chrámů Pura Luhur, vyhlášená mezi surfaři
 • Nusa Dua – poloostrov Bukit, jedna z nejluxusnějších pláží, golfová hřiště, vhodná pro děti (časté pozvolné vstupy do moře)
 • Tanjung Benoa - znatelný rozdíl mezi přílivem a odlivem

Potápění v Indonésii

 • Sumatra – murény, žraloci, manty, barakudy
 • Bali (ostrov Nusa Penisy) – cca 25km od Bali, česká půjčovna vybavení
 • Lombok (zátoka Blongas Bay) – kladivouni (Magnet Point), manty (skalisko Sera)
 • Komodské ostrovy – největší masožraví ještěři a bohatý podmořský život
 • Alorské ostrovy – delfíni, vorvani, plejtváci (červen, říjen-listopad)
 • Sulawesi (ostrovy Wakatobi) – podmořský národní park, u ostrova Tomia vrak japonské lodi
 • Sulawesi (ostrovy Togiany) – úžasné potápění u sopky Una Una, vrak letadla z války
 • Severní Moluky – barakudy, kladivouni, delfíni
 • Moluky (Bandské ostrovy) – nejdivočejší, žraloci velrybí (ostrovy Hatta a Karang Hatta), mořští hadi (sopka Manuk)
 • Západní Papua (Raja Ampat) - nejdražší

Průměrná teploty

 IIIIIIIV VI VII VIII IX XI XII 
vzduch 30 303131 30 29 28 28 29 30 31 30 
voda  282828 28 29 29 28 28 28 2828 28 

Víza, vstupní formality

Od 12.6.2015 je vízum na 30 dní pro občany ČR zdarma po příletu na letišti formou vstupního razítka. O vízum již tedy není nutno žádat před odletem z ČR. Po příletu je pouze nutné předložit pas platný minimálně 6 měsíců od výstupu ze země. Vízová povinnost pro občany SR stále platí! Bezvízová povinnost pro občany ČR platí pouze při vstupu do země přes tyto hraniční přechody: letiště Jakarta, Bali, Medan, Surabaya, Batam a přístavy Sekupang, Batam Centre, Batam, Sri Bintan a Tanjung Uban Riau.

Od 14.2.2024 je na Bali zavedena turistická taxa. Cena je cca 250Kč/osoba. Platí se před odletem zde - https://lovebali.baliprov.go.id/ .

ČR - Jalan Gereja Theresia 20, Menteng, Jakarta 10350, P.O.Box 1319, t: 006221/3904075-7
SR - Jalan Profesor Mohammed Yamin 29, Jakarta 10310, t: 006221/3101068

Měna a kurzy

100.000 indonéských rupií (IDR) = cca 157,60 CZK

Časový posun

+ 5 hodin dopředu během léta, + 6 hodin během zimy

Zdravotní péče, očkování, hygiena

Není povinné, pouze pro pobyty přesahující běžný turistický rámec je doporučeno očkování proti virové hepatitidě typu A a břišnímu tyfu. Před rezervací cesty doporučujeme radu u odborníka.

Mapa polohy hotelu

Poloha hotelu momentálně není k dispozici

POPTEJTE U NÁS ZÁJEZD NA MÍRU

Zcela chápeme, že každý z nás má svou vlastní představu o ideální dovolené a zároveň individuální potřeby. Proto naše společnost nabízí možnost si sestavit dovolenou zcela na míru. Například Vám nemusí vyhovovat termín zájezdu, letecká společnost, cestovní třída a nebo typ pokoje. Každý specifický požadavek a přání si důkladně poznamenáme a pokusíme se maximálně ve všech bodech vyjít vstříc. Nejste si jistý svým výběrem? K nám na call-centrum nevoláte, zaměstnanci cestovní kanceláře Blue Sky Travel pravidelně navštěvují veškeré naše destinace, hotely a bezprostřední okolí. V případě, že nás budete kontaktovat, pokusíme se Vám vždy předat naše osobní zkušenosti, u nás budete vždy v kontaktu jen se skutečně odpovědnou osobou. Vaše sny měníme v realitu již skoro 25 let.


MÁTE VÝHODNĚJŠÍ NABÍDKU OD KONKURENCE?

Máte lepší nabídku?
Pokud během svého hledání po ideální dovolené naleznete nebo obdržíte od konkurence výhodnější nabídku, přepošlete nám odkaz na web, screenshot, nebo konkrétní zpracovanou nabídkou. Náš tým následně ověří, zda můžeme nabídnout dovolenou za stejných nebo výhodnějších podmínek.


Pro spojení s námi napište na e-mail : sales@blueskytravel.cz

Následně se s Vámi spojí odpovědný pracovník za svěřenou destinaci.Podobné produkty


Předcházející snímek
Následující snímek