Vyhledávání letenek

Místo odletu
let

Místo příletu
let

Datum odletu
(DD.MM.RRRR)kal

Datum návratu
(DD.MM.RRRR)kal

rozšířené hledání


Online akční letenky

© CK Blue Sky Travel
Powered by Infomate


Generální zastoupení leteckých společnostíflydubai

Economy class
Economy class
Economy class
Business class
Business class
Business class
Economy class

Blue Sky Travel / Authorized Distributor flydubai Czech Republic & Slovakia

Letecká společnost flydubai byla založena dubajskou vládou v roce 2008 (první let se uskutečnil v červnu 2009) se záměrem jako nízkonákladový dopravce. V současné době vystupuje jako “low-cost s přidanou hodnotou”, nabízející mj. business class.

flydubai kontakty:

flydubai Česká republika: t. +420 224 282 820, email: fzsales.prague@flydubai.com

flydubai Slovensko: t. +421 244 251 774, email: fzsales.bratislava@flydubai.com

flydubai nyní létá do více než 90 destinací zejména v oblasti Blízkého východu, Indického oceánu, Afriky, Indického subkontinentu, Evropy, zemí bývalého Sovětského svazu a jižní Asie.

Od 23. prosince 2017 je pravidelně nasazován na denních letech z/do Prahy nový Boeing 737 MAX (změna typu letadla vyhrazena).

Tento typ letadla má zbrusu nový design jak ekonomické, tak i business třídy. Business třída nyní nově disponuje plně polohovatelnými sedadly (tzv. flat bed). I ekonomická třída změnila svůj vzhled a je modernější a pohodlnější. Kapacita tohoto letadla je 10 míst business class a 156 economy class. 

Informace pro cestujcí:

Důležité upozornění: při vystavení letenek přes kancelář flydubai je účtován transakční poplatek 380 Kč za zpáteční letenku na osobu pro ekonomickou třídu. Pro business třídu to je 760 Kč za zpáteční letenku na osobu.  Při platbě online platební kartou přes web http://www.flydubai.com/ je účtován administrativní poplatek 3 % z celkové částky za letenky a majitel karty musí být zároveň cestující!

Odbavení v Praze pro cestující v Economy Class probíhá na přepážkách 145, 146, 147. Pro cestující v Business Class odbavení probíhá na přepážce 148.

Odbavení v Bratislavě pro cestující v Economy Class probíhá na přepážkách 8 a 9. Pro cestující v Business Class odbavení probíhá na přepážce 7.

Odbavovací přepážky jsou striktně uzavírány striktně 1 hodinu před odletem.  

Speciální požadavky flydubai:

Golf bag - přepravován v rámci váhového limitu zavazadel zdarma.

Sportovní vybavení - surf apod. Surf je nadrozměrné zavazadlo, které se musí před cestou potvrdit. Zpravidla je účtovaná sazba 370 Kč za každý kg sportovního vybavení.

Vyžádaní dortu na palubu pro cestující s věnováním či puget čerstvých květin již od 512 Kč.

Sháníte levné letenky do Emirátů, Thajska, na Srí Lanku, Zanzibar, Maledivy,  Nepálu a mnoha dalších zemí? Neváhejte napsat poptávku na výše uvedené kontakty.

Produktové informace

Pohodlí v economy class

Sedadlo v ekonomické třídě flydubai byla navržena pro vaše maximální pohodlí firmou Recaro. Díky výše umístěné kapse v sedadle před vámi získáte výrazně větší prostor pro nohy. Cestující Economy class si za poplatek od 180 Kč/osoba/let mohou již během rezervace vybrat konkrétní sedadlo, nebo za 1050 Kč/osoba/let sedadlo s větším prostorem pro nohy (první řada za Business Class, exitová sedadla).

Zábavní systém na palubě v Economy class

flydubai má ve všech sedadlech zabudované monitory s palubní zábavou. Cestující economy class se mohou zabavit během letu díky výběru z několika zábavních balíčků od základních programů se seriály, hrami hudbou až po prémiový balíček včetně několik stovek filmů. Balíčky si lze zakoupit přímo na palubě.

Na letech flydubai je občerstvení za poplatek.

Výjimka - pokud byly vaše letenky vystaveny do 28.6.2017, máte na letech Praha/Bratislava - Dubaj a zpět, Dubaj - Bangkok a zpět, Dubaj - Zanzibar a zpět teplé jídlo včetně jednoho malého nealko nápoje.

Pokud máte letenky vystaveny po 28.6. 2017 je občerstvení na všech úsecích zpoplatněno. Teplé jídlo si můžete zarezervovat přes manage booking na flydubai.com anebo si zakoupit menší občerstvení přímo na palubě.

Naše palubní menu za poplatek na letech za Dubaj (například Colombo) zahrnuje:

 •  Sendviče
 •  Wrapy
 •  Chipsy a oříšky
 •  Sladké tyčinky

Z teplých a studených nápojů nabízíme mimo jiné ovocné džusy, alkoholické i nealkoholické nápoje, čaj a kávu Starbucks.

Povolená váha zavazadel

 • Kabinové zavazadlo 7kg
 • Odbavené zavazadlo 20kg

Cestující si mohou přes cestovní kancelář zaplatit nadváhu zavazadel již od 550 Kč/let za 10 kg odbavených zavazadel navíc. Bez zakoupení nadváhy předem je účtováno na letišti od 35 AED (cca. 245 CZK) za každý kg nadváhy v závislosti na cílové destinaci.

Pohodlí v business class

Během vašeho letu v business class zaznamenáte vyjímečné pohodlí a prostor.  V nových verzích Boeingu 737-MAX jsou nově plně polohovatelná sedadla, která poskytují perfektní příležitost k odpočinku. Pohodlně se posaďte a vychutnejte si film na 12" dotykové obrazovce, nebo pokud se potřebujete připravit na důležité jednání, jednoduše zapojte váš laptop do vestavěné zásuvky a začněte pracovat. Jakkoliv plánujete strávit svoji cestu, naše pohodlná sedadla vám pomohou přistát ve vaší destinace připraveni na cokoliv .

Údaje o sedadlech: 

 • Délka sedadla po rozložení: 1.98 m 
 • Zdroj napájení: univerzální zásuvka
 • Osobní HD dotyková obrazovka: 12.1"

Zábavní systém na palubě v business class

Pokud cestujete ve flydubai  business class, kompletní nabídku stovek filmů, TV kanálů, hudby a her máte zdarma. Pohodlně se opřete a užijte si váš oblíbený film na 12,1" obrazovce.

Občerstvení v business class

Business class nabízí vybrané menu a lá carte a široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů od kávy Nespresso po Mumm Cordon Rouge Champagne

Povolená váha zavazadel:

 • Kabinové zavazadlo – 2ks nepřesahující celkovou váhu 15 kg
 • Odbavené zavazadlo – až 3ks nepřesahující celkovou váhu 40 kg

Spojení z Prahy a Bratislavy  - zimní letový řád

Z Prahy můžete využít denní odlety

   Číslo letu   Odlet   Přílet 
 Praha - Dubaj   FZ 782  22:30   07:30(+1) 
 Dubaj - Praha  FZ 781  17:40  21:30 

Z Bratislavy  můžete využít 3x týdně spojení Bratislava – Dubaj a zpět

   Číslo letu   Odlet   Přílet 
 Bratislava - Dubaj   FZ 786  13:30   22:20 
 Dubaj - Bratislava  FZ 785  09:10  12:40 

Letové dny: úterý, pátek a sobota

Uvedené časy jsou informativní a platí pro zimní letový řád do 24.3.2018 a mohou se změnit! Bedlivě kontrolujte časy letů uvedené na letence a na stránkách letiště.
Staňte se naším fanouškem na Facebooku, Instagramu a Twitteru!
Aktuální nabídky, zajímavosti či obrázky budete mít zde jako na dlani!

Facebook   Twitter   Instagram