Vyhledávání letenek

Místo odletu
let

Místo příletu
let

Datum odletu
(DD.MM.RRRR)kal

Datum návratu
(DD.MM.RRRR)kal

rozšířené hledání


Online akční letenky

© CK Blue Sky Travel
Powered by Infomate


Generální zastoupení leteckých společnostíChrámy Angkoru a pláž Sokha Beach

Ubytování v 4* hotelech.

Kambodža
Kambodža
Angkor Wat
KambodžaKambodžaKambodžaKambodžaKambodžaSokha Beach ResortSokha Beach ResortSokha Beach Resort
Termíny a ceny
Prodej v   
  • Podzim 2017-Léto 2018
    • Kambodža 10 nocí z Prahy – Snídaně

V ceně programu: 4x ubytování se snídaní v Tara Angkor Hotel, 6x ubytování se snídaní v hotelu Sokha Beach Resort, celodenní výlet do chrámů Angkor (oběd, večeře, nealko nápoje, jednodenní vstupné do chrámů, auto s řidičem, anglicky hovořící průvodce), polodenní výlet na ”Plovoucí vesnice” (oběd, lodní lístek, auto s řidičem, anglicky hovořící průvodce), letenka Siem Reap-Sihanoukville-Siem Reap, veškeré uvedené transfery

Cena nezahrnuje: vízum do Kambodži cca 35USD/os., cestovní pojištění

1. den 
Odlet z Prahy do Siem Reapu  s přestupy.

2. den 
Kolem oběda přílet do Siem Reapu a transfer do hotelu Tara Angkor Hotel**** (http://www.taraangkorhotel.com/.

3. den – chrámy Angkoru 
Celodenní výlet - Návštěva chrámu Angor Thom vybudovaného v letech 1180-1220 n.l. králem Jayavarmanem VII. a zasvěceného buddhismu. Během výletu si prohlídnete i jižní bránu Angor Tom, kamenný chrám Bayon, chrám Baphoun, chrám Phimeanakas, chrám Preah Palilay, Elephant Teracce nebo Leper King Terrace. Prohlídka pokračuje návštěvou chrámu Ta Prohm (chrám s gigantickými kořeny stromů, kde se natáčel film Tomb Raider). Po prohlídce následuje tradiční khmerský oběd. Po obědě prohlídka chrámu Angkor Wat – Svatého města a největšího hinduistického chrámu v Kanbodži. Západ slunce si užijete z hory Bakheng, a poté se vrátíte na večeři s tradičním vystoupením tanečnic Apsara. Přenocování v hotelu Tara Angkor.

4. den – plovoucí vesnice
Jízda autobusem/minovaném do přístaviště na břehu jezera Tonle Sap. Z lodě si lze dobře prohlédnout “plovoucí vesnice.” Tradiční khmerský oběd v místní restauraci. Odpoledne možnost individuálního volna. Přenocování v hotelu Tara Angkor. 

5. den – Sihanoukville
Transfer z hotelu na letiště Siem Reap a následný odlet do Sihanoukville. Ubytování v hotelu Sokha Beach Resort**** (http://www.sokhahotels.com/sihanoukville/) na pláži s bílým pískem.

6. – 10. den - Sihanoukville 
Volný program u moře.

11. den – Siem Reap 
Po snídani transfer na letiště Sihanoukville a odlet zpět do Siem Reapu. Transfer do hotelu Sokhalay Angkor Villa Resort****+. Odpoledne lze využít možnost masáží nebo tělových zábalů zahrnutých v ceně. Večer následuje transfer tradičním “tuk-tukem” na večeři go hotelu Bopha Angkor (francouzská restaurace v tradičním khmerském stylu). Přenocování v hotelu Tara Angkor.

12. den – Siem Reap
Po snídani volno nebo opět možnost masáží či tělových zábalů. Odhlášení z hotelu a transfer na letiště Siem Reap. Odlet do Prahy. 

13. den 
Přílet do Prahy.

 
Staňte se naším fanouškem na Facebooku, Instagramu a Twitteru!
Aktuální nabídky, zajímavosti či obrázky budete mít zde jako na dlani!

Facebook   Twitter   Instagram