Filtr

Oficiální stránky hotelu

https://rivieramaya.grandvelas.com/

Umístění

- poloha: hotel obklopen tropickou zahradou se nachází v oblasti Riviera Maya. Vzdálenost od centra Playa del Carmen je cca 5 minut, vzdálenost od mezinárodního letiště cca 35 minut.
- pláž: přímo na krásné písečné pláži.

Vybavení a služby

- zdarma: 2 bazény (jeden z toho pro děti), základní wi-fi, nemotorizované vodní sporty, plážové sporty, lekce potápění, fitness centrum, sauna a vířivka, dětský klub pro děti 4-12 let, klub pro teenagery (13-18 let) s mnoha stolními hrami, stolním tenisem, herními konzolemi, atd.
- za poplatek: welness centrum, vodní sporty, výlety do okolí, salon krásy, hlídání dětí, půjčovna aut, potápěčské centrum, konferenční místnost, šnorchlování, rybaření, vysokorychlostní wi-fi, prémiové koktejly a nápoje
- zábava a animace: organizované plážové sporty, denní i večerní animace, aerobic, výuka tance, mini-disco, karaoke
- další: prádelna a čistírna (za poplatek), lékař na telefonu (za poplatek), obchod se suvenýry, směnárna, parking

Ubytování

- celková kapacita: 539 suit
- základní vybavení: balkon nebo terasa s výhledem do zahrady nebo na moře, základní wifi, klimatizace, koupelna se sprchou/vanou a WC, vířivka, iPod, DVD přehrávač, satelitní TV, telefon, vysoušeč vlasů, trezor, minibar, žehlička a žehlicí prkno, kávovar Nespresso
- kategorie:
* suity typu „Zen Grand Suite Nature View“
* suity typu „Zen Grand Pool Suite Nature View“
* suity typu „Zen Grand Two Bedroom Family Suite Nature View“
* suity typu „Ambassador Suite Ocean View“
* suity typu „Ambassador Pool Suite Ocean Front View“
* suty typu „Grand Class Suite Ocean Front View“

Stravování

- v ceně: all inclusive formou bufetu nebo a la carte
- lze za příplatek: -
- restaurace a bary: 8 restaurací a 7 barů – a la carte restaurace jsou otevřeny pouze na večeři
* hlavní bufetová/a la carte restaurace „Azul“
* bufetová/a la carte restaurace „Bistro“
* bufetová/a la carte restaurace „Chaká“
* a la carte restaurace „Frida – 4 Diamonds by the AAA“ – mexická kuchyně
* a la carte restaurace „Sen Lin“ – asijská kuchyně
* a la carte restaurace „Lucca“ – italsko-středomořská kuchyně
* a la carte restaurace „Piaf – 4 Diamonds by AAA“ – francouzská restaurace
* a la carte restaurace „Cocina de Autor – 5 Diamonds by the AAA“ – experimentální kuchyně
* Sky Bar
* Sen Lin Bar
* Karaoke Bar
* Piano Bar
* Aqua bary
* Bistro Bar
* Koi Sports Bar & Dancing

Kapacita pokojů

Max. počet osob na pokoji: 3 dosp. os. + 1 dítě do 12ti let, nebo 2 dosp. os. + 2 děti do 12ti let v pokoji Zen Grand Suite Nature View.

Cena zahrnuje

leteckou dopravu vč. letištních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na uvedený počet nocí s uvedeným stravováním, asistenci partnerské CK v AJ, služby česky mluvícího delegáta na telefonu přímo v Mexiku, povinné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

cestovní pojištění, vízum do USA (v případě cesty přes USA).

  • fantastické písečné pláže
  • průzračné a teplé moře
  • mayské a aztécké památky
  • skvělé kulinářské speciality
  • mnoho kvalitních hotelů, které uspokojí u toho nejnáročnějšího klienta

Mexiko je nejvýznamnější stát Latinské Ameriky. Jedná se o hornatou zemi ležící mezi Tichým oceánem a Mexickým zálivem v jižní části Severní Ameriky. Většina země je hornatá a pokrývají ji náhorní plošiny. Pobřeží jsou většinou nížinná a panuje zde horko a dusno, zatímco ve vnitrozemí s vyššími nadmořskými výškami může být mnohem chladněji. Na jihu se rok dělí na období sucha a dešťů – ty dosahují maxima v letních měsících. Na východním pobřeží závisí srážková činnost v létě na pasátu vanoucím z Atlantiku, v zimě na větru ze severu. Pacifické pobřeží je sušší. Zvláště Kalifornský poloostrov a severní část západního Mexika má srážek málo.
Na jihu a východě země najdeme tropickou flóru v deštném lese. Najdete zde palmy, orchideje, cukrovou třtinu, sisal, kokosovník, kakaovník, kávu a kukuřici. Přestože povrch Mexika není moc zalesněn, najde se zde celá řada druhů stromů, hlavně cedr, dub a borovice. Charakteristickou rostlinou celého Mexika je kaktus, vyskytující se ve stovkách druhů. Dále se zde pěstuje také velké množství tropického ovoce a zeleniny, zejména chilli a rajčat. Mexická fauna je velmi rozmanitá. Žije zde mnoho druhů hmyzu, různých plazů, obojživelníků a ptáků. Jmenovat můžeme medvědy, jeleny, pásovce, jaguáry, velké množství opic. Žijí zde také dikobrazové a různí hlodavci. Z ptáků můžete potkat kolibříky, orly i supy. Ve středu země poté naleznete chovy skotu, prasat, koní, koz a ovcí. Pobřeží a vody Mexika jsou poté bohaté na kraby, langusty a ústřice. V severní části žije ve vodách Kalifornského zálivu kriticky ohrožená sviňucha kalifornská. V Mexiku najdete také mnoho celosvětově známých památek, které můžete spatřit během poznávacích okruhů, či jednodenních výletů.

Cancún
Jedna z největších turistických oblastí v Mexiku. Jedná se o lázeňské město na jihovýchodě Mexika, které je omýváno vodami Karibského moře. Během posledních několika desetiletí zde došlo k obrovskému rozvoji a nyní je Cancún městem s největším počtem hotelových pokojů v Mexiku. Historie tohoto města je velmi krátká. Bylo založeno až v roce 1970 mexickou vládou jako turistické středisko a pojmenováno podle přilehlého ostrova. Oblast Cancúnu spadá do tropického vlhkého podnebí. Denní teplota se obvykle pohybuje mezi 26° až 36°C. Nejvyšší z těchto teplot jsou v Cancúnu v letních měsících mezi květnem a srpnem. V létě se objevují občasné a přechodně silné tropické lijáky. Od září do listopadu se můžou vyskytnout deště a silný vítr.

Playa del Carmen
Bývalá rybářská osada, která se nachází cca 65km jižně od Cancúnu nabízí klientům nepřeberné množství kvalitních hotelů. Najdete zde rušnější část se spoustou barů, restaurací a diskoték. Také zde ale najdete množství hotelů, kde Vás nikdo a nic nevyruší od Vašeho odpočinku a relaxace. Playa del Carmen je ideální výchozí místo k pořádání výletů.

Mayakoba
Uměle vytvořené luxusní letovisko vzdálené cca 60km od Cancúnu, které nabízí klientům ty nejpřepychovější hotely. Vláda Mexika si od tohoto letoviska slibuje, že uleví přeplněném Cancúnu. Hotely zde jsou opravdu exkluzivní a vhodné i pro tu nejnáročnější klientelu.

Maroma
Menší letovisko na Mayské riviéře vzdálené cca 50km od Cancúnu.

IIIIIIV VI VII VIII IX XI XII 
vzduch 28 283030 32 32 32 32 32 30 30 29 
voda  27272728 26 26 26 26 26 27 27 27 
Cestovní pas, jehož platnost musí být alespoň o 6 měsíce delší než plánovaný pobyt. Vízum není potřeba. V případě, že je přestup v USA, je nutné vízum do USA. Ačkoliv má ČR s Mexikem uzavřenu bezvízovou dohodu a čeští turisté se mohou v Mexiku zdržovat až 180 dní bez víza, mexičtí migrační úředníci často vyznačují povolenou dobu pobytu na hraniční průvodce kratší. Při pobytu delším, než bylo vyznačeno úředníkem, je pak nutné dobu pobytu za poplatek prodloužit v úřadovnách Národního migračního institutu.

Velvyslanectví: Cuvier 22, Col. Nueva Anzures, Del. Miguel Hidalgo, 11590 Cuidad de México
Telefon: +52 55 55312544, 55312777
Honorární konzulát v Cancúnu: Calle Relámpago 24 casa 5SM 18M9, Conjunto Marsella, Benito Juárez, Quintanta ROO, CP 77505 Cancún Benito Juarez
Telefon: 00 52 998 884 1216
1 MXN Peso / 1 USD = cca 19 MXN
- 6 hodin oproti ČR.
Všechny osoby, které do Mexika přijíždějí z oblastí s endemickým výskytem žluté zimnice, se musejí povinně prokázat dokladem stvrzujícím očkování proti této nemoci. K němu navíc musí dojít s předstihem minimálně deseti dní. Žádné jiné očkování není povinné.

Mapa polohy hotelu

Podobné produkty


Bluebay Grand Esmeralda

Mexiko Playa del Carmen
Bluebay Grand Esmeralda - Playa del Carmen

14.1. - 21.1.2020

Počet nocí: 6, 7, 10, 10

Letecky

All inclusive

Více info od 37 380 Kč

Sandos Caracol Eco Resort

Mexiko Playa del Carmen
Sandos Caracol Eco Resort - Playa del Carmen

14.1. - 21.1.2020

Počet nocí: 6, 7, 10, 10

Letecky

All inclusive

Více info od 59 870 Kč

The Reef 28

Mexiko Playa del Carmen
The Reef 28 - Playa del Carmen
Jen pro dospělé

14.1. - 21.1.2020

Počet nocí: 6, 7, 10, 10

Letecky

All inclusive

Vzdálenost od pláže: 300 m Vzdálenost od pláže - 300m

Více info od 39 646 Kč

The Reef Coco Beach

Mexiko Playa del Carmen
The Reef Coco Beach - Playa del Carmen

14.1. - 21.1.2020

Počet nocí: 6, 7, 10, 10

Letecky

All inclusive - Ultra all inclusive

Více info od 39 080 Kč

The Reef Playacar

Mexiko Playa del Carmen
The Reef Playacar - Playa del Carmen

14.1. - 21.1.2020

Počet nocí: 6, 7, 10, 10

Letecky

All inclusive

Více info od 40 180 Kč
Předcházející snímek
Následující snímek