Nexus Karambunai

od 36 690 Kč
Doprava Letecky
Strava Plná penze - Polopenze - Snídaně
Fitness
Klimatizace
Přímo na pláži
Wi-Fi
Bazén
Radio
TV

Filtr

Oficiální stránky hotelu

http://www.nexusresort.com/

Umístění

- poloha: tento luxusní hotel pro nejnáročnější klienty leží cca 28 km severovýchodně od centra Kota Kinabalu (38 km od letiště), 80 km od Mt. Kinabalu Park (UNESCO), na poloostrově Karambunai, obklopený miliony let starým tropickým deštným pralesem.
- pláž: přímo u vlastní - soukromé, 6 km dlouhé, pláže s bílým pískem

Vybavení a služby

- zdarma: bazén, dětský bazén, vířivka, sauna, parní komora, hřiště na squash, tenisové kurty, beach voleyball, dětské hřiště, dětský koutek, tělocvična a fitness centrum, stůl na Pool, šipky, stolní hry
- za poplatek: 18 jamkové golfové hřiště (včetně půjčovny vybavení), Borneo Spa (masáže a různá ošetření), shuttle bus do Kota Kinabalu, hlídání dětí (Nexie Club), vodní sporty na pláži (surfboard, bodyboard, kajak, windsurfing, katamarán – vč. instruktora)
- zábava a animace: denní animace pro děti v Nexie Clubu, organizované procházky do okolní tropické přírody, organizované projížďky na kole
- další: směnárna, prádelna a čistírna, obchod se suvenýry, konferenční zařízení

Ubytování

- celková kapacita: 485 pokojů, Suite a Vil
- základní vybavení: balkón nebo terasa, koupelna s vanou a sprchovým koutem, klimatizace, elektronický trezor (za poplatek), sat. TV, telefon, zařízení pro přípravu kávy a čaje, vysoušeč vlasů, koupací plášť a pantofle, hodiny s budíkem, lahev vody,
- kategorie:
* Borneo Garden Deluxe
* Ocean Panorama Deluxe
* Ocean Panorama Premiere
* Nexus Club
* Nexus Club Executive Suite
* Royal Villa
* Presidential Villa

Stravování

- v ceně: snídaně, za příplatek lze polopenze nebo plná penze
- restaurace a bary: The Penyu (mezinárodní kuchyně), The Kingfisher (malajská kuchyně), Olives (středomořská kuchyně), Noble House (kanton a dim sum), Sunset Bar & Grill (mezinárodní kuchyně, bar u pláže), Beach Bar (bar na pláži), Splashes (mezinárodní kuchyně, občerstvení u bazénu), Horizon Lounge (snack bar), Darlin Darlin Pub, Seoul Fairway (Golf club, korejská kuchyně), Muffins (pekárna a cukrárna)

Kapacita pokojů

Max. počet osob na pokoji: 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě do 12 let

Cena zahrnuje

leteckou dopravu vč. letištních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na uvedený počet nocí s uvedeným stravováním, asistenci partnerské CK v AJ, povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

cestovní pojištění

  • přírodní krásy (pláže, tropické deštné pralesy)
  • část jihovýchodní Asie dosud nepřeplněná turisty
  • politicky i ekonomicky stabilní země
  • ostrov Borneo je perlou Asie
  • pohostinní a tolerantní obyvatelé

Malajsie se rozkládá zčásti na Malajském poloostrově, na části Bornea a na několika přilehlých ostrovech. Stojí tu vedle sebe mešity, hinduistické, buddhistické i křesťanské chrámy. Právě tato tolerance je základem zdejší pohostinnosti a potažmo spokojenosti turistů. V hlavním městě Kuala Lumpur, kde můžete vidět jednu z nejvyšších budov světa, a zároveň kosmopolitním mnohonárodnostním centru díky např. čínské či indické čtvrti poznáte několik zemí v jedné. Pro ty z vás, kterým nechybí trocha dobrodružného ducha, nabízí země deštný prales, výstup na horu Kota Kinabalu na ostrově Borneo či oblast Sandokan s jedinečnou flórou a volně žijícími orangutany.

Borneo
Malajsie se rozkládá na severní části velkého ostrova Borneo, kde najdete především neporušenou přírodu plnou původní flóry a fauny. Atraktivní pláže a golfové hříště lákají i nejnáročnější klientelu k plážové dovolené daleko od turisticky přeplněných pláží. Klima je zde po celý rok typicky rovníkové, střídají se tropické přeháňky a modrá obloha. Méně srážek je od dubna do konce listopadu.

Langkawi
Tento ostrov leží v průzračných vodách Andamanského moře, v blízkosti západního pobřeží Malajského poloostrova. Není ani příliš velký, ani příliš malý, nabízí krásné pláže, chrámy, památky, krokodýlí farmu, výhodné nákupy a bujnou tropickou vegetaci. Ideální klima je zde od konce října do konce dubna, kdežto od května do konce září je pobřeží ovlivněno západním větrem, který přináší srážky a oblačnost. Ale i v tomto období má moře 28°C a může být mnoho dní se slunečním svitem.

 IIIIIIIV VI VII VIII IX XI XII 
vzduch  32323332 32 32 32 32 32 32 31 31 
voda  222223 2424 25 25 24 24 24 22 22 
Stačí pouze cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po odletu ze země. Pro občany ČR i SR je umožněn bezvízový pobyt v Malajsii po dobu nepřesahující 3 měsíce.

ČR - 42/B The Intermark Vista Tower, 348 Jalan Tun Razak, 50400 Kuala Lumpur, t.: 00603/21662900
SR - 11, Jalan U-Thant, Kuala Lumpur, 55000, t.: 00603/21150016
1 malajský ringgit (MYR) = cca 5.42 CZK, platební a kreditní karty jsou akceptovány ve většině obchodů a hotelů
+ 6 hodin dopředu během léta, + 7 hodin během zimy
Není povinné, pouze pro dlouhodobější pobyty je doporučeno očkování proti virové hepatitidě typu A a břišnímu tyfu. Pro odbornou radu kontaktujte odborníky – lékaře na hygienické stanici.

Mapa polohy hotelu

Poloha hotelu momentálně není k dispozici

Podobné produkty


Beringgis Beach Resort & Spa

Malajsie Borneo
Beringgis Beach Resort & Spa - Sabah - Kota Kinabalu

26.8. - 4.9.2019

Počet nocí: 7 ,10 ,14

Letecky

Plná penze - Polopenze - Snídaně

Více info od 32 690 Kč

Gaya Island Resort

Malajsie Borneo
Gaya Island Resort - Sabah - Kota Kinabalu

26.8. - 4.9.2019

Počet nocí: 7 ,10 ,14

Letecky

Plná penze - Snídaně

Více info od 49 390 Kč
Předcházející snímek
Následující snímek