Filtr

Informace k zájezdu

Minimální kapacita zájezdu je 6 osob.
Změna programu je vyhrazena.
Program s odletem z Bratislavy na vyžádání u prodejního týmu.

1. den

Večerní odlet z Prahy do Hurghady. Noc v hotelu.

2. den

Volný program u moře s odpočinkem.

3. den

Brzký ranní odjezd z Hurghady do Asuánu, ubytování na lodi před obědem a návštěva Vysoké Asuánské přehrady. Energie získaná z přehrady pokrývá energetické potřeby celého Egypta. Poté prohlídka nedokončeného obelisku. Plavba do Kom Ombo a navštěva dvojitého chrámu. Plavba do Edfu. Noc na lodi.

4. den

Návštěva Edfu a stejnojmenného chrámu, kde pobývala i samotná Kleopatra, stejně jako chrám Kom Ombo, tak i tento byl vybudován za vlády Ptolemaiovců. Plavba do Luxuru a noc na lodi.

5. den

Návštěva západního a východního břehu Nilu. Prohlídka Údolí Králů, které v dobách starověkého Egypta sloužilo jako pohřebiště faraonů a mocných šlechticů. Dále pak Memnonovy kolosy, obrovské sochy, které se tyčí nad okolím, jako by střežily spánek zesnulých v thébském pohřebišti. Návštěva další chrámů v Luxoru včetně Karnaku, největšího chrámového komplexu v Egyptě, založený Senusretem I. kolem 1950 př. n. l. a postupně stavěný a rozšiřovaný po dobu asi 1500 let.Noc na lodi.

6. den

Po snídaní vylodění a transfer do hotelu v Hurghadě. Noc v hotelu.

7. den

Volný program u moře s odpočinkem.

8. den

Volné dopoledne. Odlet zpět do Prahy.

Cena zahrnuje

veškeré transfery v klimatizovaném autobusu, vstupy do vybraných objektů během programu, česky mluvící průvodce během plavby, 3x ubytování s plnou penzí během poznávací plavby a 4x ubytování s all Inclusive u moře ve čtyřhvězdičkovém hotelu, zpáteční letenka z Prahy vč. letištních tax, povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění, vízum, spropitné

ČESKÝ DELEGÁT

Ramadán v roce 2019: 5.5. - 4.6.2019

Hodnocení hotelů je subjektivním názorem naší CK na základě osobních zkušeností s nabízenými hotely.

  • počasí ideální pro dovolenou po celý rok
  • perfektně zachované památky dávné civilizace
  • nádherné pláže při průzračně modrém, azurovém moři
  • bohatý podmořský svět s tisíci druhů rybek, korálů a dalších živočichů
  • vynikající podmínky pro potápění

Obecné informace

Egypt leží v severovýchodním cípu afrického kontinentu u Středozemního moře, na pomyslné křižovatce Afriky, Asie a Evropy. Jeho hranice tvoří na východě Rudé moře, na severovýchodě s ním sousedí Palestina a Izrael, na západě Libye a na jihu Súdán.

Egypt je zemí s bohatou historií, kde se střetává dávná minulost s moderní civilizací. Starověkou dobu faraónů připomínají zejména pyramidy v Gíze, chrámy v Abu Simbelu, Luxoru a Karnaku. Moderní svět představuje několikamilionové hlavní město Káhira. Egypt je ideálním místem také pro milovníky potápění, koupání a opalování. Pláže jsou písčité, moře průzračné a zářivě modré. Fascinující podmořský život skýtá tisíce druhů rybek, korálů a dalších vodních živočichů. Egypt neoplývá jen podmořskými krásami, nachází se zde také rozsáhlé pouště a nekonečné písečné duny.

Hlavní město Egypta Káhira se rozkládá v severovýchodní části země, na řece Nil, která rozděluje město na dvě části. Na východním břehu řeky se rozkládá nejstarší část města se starověkými památkami, západní část se vyznačuje moderní architekturou a budovami. Káhira nabízí svým návštěvníkům pyramidy v Gize, poslední ze sedmi divů světa, včetně největší Choopsovy a nejzajímavější Chefrenovy pyramidy. Za návštěvu stojí také Egyptské muzeum s Tutanchamonovým pokladem a slavnými mumiemi a citadela - někdejší sídlo panovníků Egypta s Alabastrovou mešitou. Nelze vynechat ani koptskou čtvrť, což je nejstarší čtvrť Káhiry, kde žijí lidé dodnes vyznávající křesťanství a označující se za vzdálené potomky původních Egypťanů. Pro nákupy je ideální nejznámější káhirský bazar Chán al-Chalili.

Nejvíce návštěvníků Egypta přesto zamíří k pobřeží Rudého moře, které jim poskytne dokonalý odpočinek na pláži, stejně jako nepřeberné množství aktivit. Bývá označováno za ráj surfařů a pod hladinou je zase ráj potápěčů a obdivovatelů bohaté fauny a flory. Nejznámější letoviskem u Rudého moře je Hurghada. V dosahu jednodenního výletu jsou úžasné chrámy na horním Nilu v Luxoru a Karnaku a pozoruhodné hrobky v Údolí králů a Údolí královen.

Praktické rady

Při plánovaném pohybu mimo hotel je dobré u sebe vždy nosit doklad totožnosti (pas) a oznámit nějaké známé osobě cíl cesty a plánovaný návrat. Při procházkách i výletech se není dobré spoléhat jen na platební kartu a je doporučeno sebou nosit jako přiměřený obnos peněz v hotovosti. Na možnost platby kartou u konkrétního obchodníka je vždy nunto se dotázat předem.

Spropitné neboli bakšiš se v Egyptě vyžaduje při poskytnutí jakékoliv služby. V hotelech a restauracích se nechává spropitné výši 10 až 15 % z celkové ceny. Pokojským se dává kolem 15 egyptských liber, nosičům kufrů mezi 5 a10 egyptskými librami.

Oblečení by mělo odpovídat teplému klimatu, mělo by být lehké a z přírodních materiálů (bavlna, len). Zvýšenou pozornost je třeba věnovat oblékání před vstupem do míst, která jsou spojena s vírou a náboženstvím. Oblečení v tom případě by mělo odpovídat místním zvyklostem a neodhalovat citlivé části těla. Před vstupem do mešity je třeba zout boty.

Respektování dalších místních zvyků a tradic není nezbytně nutné, je ovšem obyvateli kladně přijímáno. Není zejména vhodné fotografovat místní obyvatele z blízkosti bez dovolení. Také neočekávajte, že místní lidé budou bez výjimek rozumět některému světovému jazyku a už vůbec ne česky. Je vhodné ovládat několik nejdůležitějších frází, které vám během pobytu otevřou dveře obrazně i ve skutečnosti. Na druhou stranu spropitné není povinností.

Při návštěvě historických památek ale ani národních parků či rezervací není dovoleno sbírat a odnášet předměty či živočichy. Ochrana kulturního dědictví a životního prostředí je přirozeným trendem i v této arabské zemi.

Památky

Kahira je moderní kosmopolitní město, kde objevíte nejzajímavější památky z dob faraónů i koptské a islámské pamětihodnosti v Egyptě. Potěšte se výhledem na Nil z balkonu svého pokoje, navštivte středověké trhy hlavního města na bazaru Khan al-Khalili, nebo se projděte po promenádě kolem řeky. Čeká tu na vás také mnoho kin, divadel i moderních nákupních středisek. Navštivte operu nebo orientální hudební a taneční show. Ať už se rozhodnete pro krátkou zastávku, nebo dlouhý pobyt v Káhiře, najdete tu jistě mnoho zajímavých možností, jak strávit volný čas: podíváte se na pyramidy v Gíze, zhlédnete tisíce starověkých artefaktů v Egyptském muzeu a mnoho dalšího.

Velké pyramidy v Gíze, které se nachází blízko káhirských předměstí, patří ke staroegyptským památkám, které není možné při návštěvě Egypta vynechat. Největší pyramidou v tomto komplexu je Chufuova pyramida. Tato pyramida je posledním ze sedmi divů starověkého světa, který se dočkal dnešní doby. Dvě menší, přesto i tak ohromné pyramidy v Gíze jsou Rachefova a Menkaureova pyramida. Několik kroků na východ si všimnete tří malých (20 metrů vysokých) hromad kamení: pyramidy královen, hrobky Chufuových žen a sester.Poblíž na Gízské plošině také naleznete Velkou sfingu a Muzeum sluneční bárky. Na tomto místě se také odehrává zvuková a světelná show a každý, kdo Egypt navštíví poprvé, zde může poprvé zažít jízdu na velbloudech.

Luxor je nejstarší egyptské město a zároveň nejvýznamnější místo turistického ruchu. Město je Nilem rozděleno na dvě části, obvykle zvané Východní břeh a Západní břeh, které v dobách starověkého Egypta symbolizovaly život (východ slunce) a smrt (západ slunce). Východní břeh se postupně rozrostl v moderní město, které si zachovalo bujnou zeleň, tradiční bazar i fantastické výhled na Nil. Nejvýznamějšími památkami Západního břehu v Luxoru jsou známé pohřebiště a zádušní chrámy v Údolí králů, Údolí královen, vesnice dělníků a chrám v Medínet Habu.

Údolí králů je starověké pohřebiště s hrobkami mnoha vládců egyptské Nové říše. Naleznete zde hrobku Tutanchamona, která byla objevena téměř neporušená v roce 1922, hrobku Ramesse IV. a mnoho dalších památek. Se vstupenkou budete moci navštívit 3 z 63 hrobek v této lokalitě, do hrobky Tutanchamona si budete muset zakoupit zvláštní vstupenku. Přestože i samotná Tutanchamonova hrobka rozhodně stojí za návštěvu, musíte navštívit také Egyptské muzeum v Káhiře, abyste viděli všechny poklady, se kterými byl Tutanchamon pohřben.

Údolí královen je místo, kde byly ve starověku pohřbívány manželky faraónů, princové, princezny a různí příslušníci aristokracie. Nejznámější místní atrakcí je hrobka královny Nefertari, oblíbené ženy Ramesse II. Hrobka je považována za nejkrásnější v Egyptě, celou hrobku zdobí malované výjevy, které znázorňují Nefertari provázenou bohy.

Přibližně kilometr stranou od cesty, která vede do Údolí královen, leží lokalita Dér el-Medína. I když tento název doslova znamená “městský klášter”, ve skutečnosti odkazuje především na ptolemaiovský chrám zasvěcený bohyni Hathor, který byl ale později, v dobách raného křesťanství, obýván křesťanskými mnichy. V blízkosti chrámu najdeme zbytky vesnice dělníků, starověkého města, kde žili dělníci a umělci, kteří budovali hrobky v Údolí králů a Údolí královen a byli zde také pohřbíváni. Některé z hrobek dělníků jsou překrásná umělecká díla, které skutečně stojí za zhlédnutí.

V Medinet Habu v zádušním chrámu Ramesse III. se velice dobře zachovala mnohá umělecká díla, zachovalá je i samotná stavba. V zadní části lokality se nachází zbytky domů dělníků, které se stavěly z nepálených cihel. Hatšepsut a Thutmos III. shlížejí na budovu původního chrámu Amona, která byla později Ramessem III. začleněna do chrámového komplexu. K chrámům se vchází pozoruhodnou Syrskou branou – tato velká stavba je pro Medinet Habu typická – je zdobená obrovskými vytesanými obrazy Ramesse III., který vítězí nad Libyjci.

Majestátní chrámy v Abu Simbelu, posazené na vrcholku hory a shlížející na řeku Nil, patří k památkám zapsaným na seznamu světového dědictví UNESCO. Pohled na slavné chrámy, které byly zasvěceny Ramessovi II. a Nefertari, vám jistě utkví v paměti. Po návštěvě tohoto inspirujícího místa se můžete projít po turistickém trhu plném barev a potom se vydat pozorovat ptáky na Násirovo jezero a k chrámům se opět vrátit večer, kdy se zde předvádí zajímavá zvuková a světelná show.

Zajímavá místa pro potápění a šnorchlování

Rudé moře nabízí všechny typy šnorchlařských a potápěčských lokalit, od mělkých po velmi hluboké, kde si mohou příznivci volného potápění vyzkoušet své schopnosti. Na některých místech Rudého moře se mohou vyskytovat i silné proudy, jsou ale většinou dobře předvídatelné. Proto byste měli před výpravou na novou lokalitu vždy požádat o radu odborníka.

V Sahl Hasheeshi jednoduše nemůžete vynechat návštěvu legendárního Potopeného města, které na vás čeká jen pár metrů od břehu. Toto podvodní bludiště z chrámů a sloupů přitahuje obrovský počet barevných ryb, elegantně proplouvají zatopenými chodbami a proplétají se mezi balvany.

Během dovolené v Hurghadě si nezapomeňte rezervovat jeden den pro potápěčský výlet do úžasného chráněného území ostrova Giftun. Budete se moci položit na báječnou písečnou pláž a zaplavat si v křišťálově čiré vodě Rudého moře, kde můžete pod hladinou pozorovat neuvěřitelné korálové trsy zdobící dna mělkých lagun, které ostrov obklopují. Tato oblast se hemží barevnými rybami a někteří turisté měli dokonce to štěstí, že si kolem Giftunu zaplavali s delfíny.

Abu Hashish je velmi mělká potápěčská lokalita (ideální pro začátečníky), která se nachází pár kilometrů od pobřeží zátoky. U útesu nalezneme pomalu klesající písečné plošiny i rychle se spouštějící stěnu, podél které se v případě, že jsou proudy dostatečně silné, obvykle provádí driftové ponory ze severu na jih. Lodě jsou zpravidla přivázány v severozápadní laguně, odkud musí potápěči proplavat skrze malý kaňon, než dosáhnou písečné plošiny. Pod pískem se skrývají nádherné korály. V korálech se obvykle usazují různí malincí zajímaví živočichové. Čtverzubci, murény, chobotnice, nahožábří plži, krabi a mořští koníci, ti všichni patří na Abu-Hashish mezi pravidelné návštěvníky.Mělčí útesová oblast je jako stvořená pro šnorchlování.

Hřbitov lodí v Abú Nuhas se nachází pouhou hodinu jízdy lodí od El Gouny. Potápění v této lokalitě představuje fascinující zážitek pro milovníky historie, protože tento podmořský útes zapříčinil potopení nejméně 5 lodí. Útes byl nazýván “Sha'ab Abú Nuhas”, v překladu zhruba “nejsmolnější útes”, protože byl považován za noční můru námořníků.Potápěči mohou zkoumat čtyři z potopených lodí: Giannis D (řecká nákladní loď postavená v Japonsku, jež se zde potopila v roce 1983), Carnatic (britská nákladní a poštovní loď), Chrisoula K (řecká nákladní loď, potopila se v roce 1981), Kimon M (německá nákladní loď, potopila se v roce 1978).Nejstarší z nich, britská loď Carnatic, je současně jedním z nejstarších vraků v Rudém moři, ke kterému se lze potápět. Na útes narazila v roce 1869, když se plavila do Indie s nákladem zlata, vína a bavlny.
Sezóna pro dovolenou v Egyptě je celoroční.V období mezi listopadem a březnem jsou zde dny příjemně teplé, večery a noci jsou chladné V dubnu a květnu bývají teploty obecně mírné, od června do září je počasí velmi horké, suché v poušti a vlhké, v říjnu jsou teploty mírnější. Období od listopadu do února přináší příjemné mírné počasí, skvělé pro poznávání destinace.
Pláže
Egypt disponuje celkem 3 000 kilometry pobřeží, ovšem k rekreačním účelům se používají zejména pasáže u Rudého moře, kde najdeme pláže písečné, dlouhé a relativně široké. Mezi nejoblíbenější pak samozřejmě patří pláže v letoviscích, zejména Hurghada.
Všechny pláže nejsou pouze písčité, na některých nacházíme směs písku, kamínků, mušlí a drobných úlomků korálů. Pláže v letovisku Hurghada jsou menší, jelikož jsou převážně rozděleny do menších soukromých úseků, kde takřka každý hotel má své molo s možností kotvit výletní lodě. Na některých plážích se ve více či méně hojné míře vyskytují mořští ježci, je proto doporučeno užívat obuv do vody. Korálové útesy jsou v Rudém moři chráněny, na některých místech proto moho být zakázány vodní sporty, zejména ty využívajících motorový pohon.
  IIIIIIIV VI VII VIII IX XI XII 
vzduch  2022 23 26 30 31 33 33 31 29 25 22 
voda  2021 22 23 25 26 27 28 27 27 25 24 
Od začátku roku 2002 mohou občané ČR získat za poplatek vízum na mezinárodních egyptských letištích. Cena víza oficiálně činí 25USD/os. Pozor na různé přeprodejce, ti ho nabízí na 27USD/os. Pokud letíte do Sharm El Sheikhu a neopustíte Sinajský poloostrov a pobyt zde trvá maximalně 15 dní, není potřeba si na letišti vyřizovat vízum. Pouze vyplníte příletovou kartu a projdete pasovou kontrolou. Vízum může zajistit i naše CK za poplatek 790Kč/os. Platnost pasu musí být ještě alespoň 6 měsíců po skončení cesty.
Velvyslanectví Káhira - 4, Dokki Street, 12511 Giza, Cairo, t: + 20 2 3333 9700, nouzová linka +20122/742 7513
Honorární konzulát Alexandria - Zahran Group, 14th May Road, Semouha, Alexandria, t: +203/4266664
Místní měnou je egyptská libra (1 EGP = cca 1,2 CZK, květen 2018). Směnárny jsou otevřeny denně, nepřijímají české koruny, proto doporučujeme vzít si s sebou USD či Euro. Řada obchodů již přijímá kreditní karty. Pozor na výběry z bankomatů, některé české banky je mají zakazané. Bankomaty najdete na recepcích hotelů, popř. v jejich blízkosti. Bankomaty také slouží jako směnárny. Při užití platebních karet dbejte zvýšenou bezpečnost.
Pití vody z veřejné vodovodní sítě je lépe se vyhnout, stejně jako konzumace sice balené vody, ovšem pochybného původu. Také konzumace mražených výrobků jako zmrzlina a led mohou být mimo hotel zdravotním rizikem a vést ke střevním obtížím.
Egyptská kuchyně je však jinak zajímavá a rozmanitá, neboť nabízí pestrý výběr exotických pokrmů pro příznivce nejrůznějších chutí a úprav pokrmů. Masitá jídla obsahují zejména různě tepelně upravené jehněčí a skopové maso, z nichž nejznámější je samozřejmě kebab. Díky blízkosti moře je široká nabídka také pokrmů z ryb a plodů moře. Jen o něco méně známý je sladký dezert baklava, mezi místními se však ještě větší popularitě těší dezert om-ali, což je pochoutka z oříšků, kokosu, hrozinek a mléka.
K pití je mezi egypťany tradičně podáván čaj s lístkem máty, prakticky ve všech turistických zařízeních je však k odstání běžná nabídka nealkoholických nápojů. Pravověrní muslimové mají pití alkoholu zakázáno, dobře není vnímáno ani jeho nestřídmé požívání u cizinců mimo hotelové komplexy.

Pro zájezdy do Egypta - Hurghada / Marsa Alam / Sharm El Sheihk využíváme pravidelné linky letecké společnosti Air Cairo s odlety z Prahy / Bratislavy / Katowic.

V době zimního času +1 hod.
V době letního času je čas stejný.
Před odjezdem na dovolenou do Egypta nejste povinni se očkovat proti žádné nemoci. Nicméně všeobecně doporučováno je očkování proti břišnímu tyfu a hepatitidě typu A.

Mapa polohy hotelu

Podobné produkty


Aladdin Beach Resort

Egypt Hurghada
Aladdin Beach Resort - Egypt

19.6. - 26.6.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

All inclusive

Více info od 11 290 Kč

Albatros Aqua Blu

Egypt Sharm El Sheikh
Albatros Aqua Blu - Egypt

26.6. - 3.7.2019

Počet nocí: 7 ,14

Letecky

All inclusive

Vzdálenost od pláže: 500 m Vzdálenost od pláže - 500m

Více info od 19 990 Kč

Albatros Aqua Park

Egypt Sharm El Sheikh
Albatros Aqua Park - Egypt

26.6. - 3.7.2019

Počet nocí: 7 ,14

Letecky

All inclusive

Vzdálenost od pláže: 1000 m Vzdálenost od pláže - 1000m

Více info od 22 590 Kč

Albatros Citadel Sahl Hasheesh

Egypt Hurghada
Albatros Citadel Sahl Hasheesh - Egypt

26.6. - 3.7.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

All inclusive

Více info od 16 990 Kč

Albatros Palace Resort

Egypt Hurghada
Albatros Palace Resort - Egypt
Last Minute

2.7. - 9.7.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

All inclusive

Více info od 14 580 Kč

Albatros Sea World Marsa Alam

Egypt Marsa Alam
Albatros Sea World Marsa Alam - Egypt
Last Minute

19.6. - 26.6.2019

Počet nocí: 7

Letecky

All inclusive

Více info od 19 790 Kč

Alf Leila wa Leila

Egypt Hurghada
Alf Leila Wa Leila - Egypt

26.6. - 3.7.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

All inclusive

Vzdálenost od pláže: 1500 m Vzdálenost od pláže - 1500m

Více info od 13 390 Kč

Ali Baba Palace

Egypt Hurghada
Ali Baba Palace - Egypt

7.9. - 11.9.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

All inclusive

Více info od 11 880 Kč

Amwaj Oyoun Resort & Casino

Egypt Sharm El Sheikh
Amwaj Oyoun Resort & SPA - Egypt

26.6. - 3.7.2019

Počet nocí: 7 ,14

Letecky

All inclusive

Více info od 16 140 Kč

Aqua Blue Resort Hurghada

Egypt Hurghada
Aqua Blu Resort (ex. Albatros Sea World Resort) - Egypt

19.6. - 26.6.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

All inclusive

Vzdálenost od pláže: 600 m Vzdálenost od pláže - 600m

Více info od 11 640 Kč

Aqua Vista Resort

Egypt Hurghada
Aqua Vista Resort - Egypt
Last Minute

19.6. - 26.6.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

All inclusive

Vzdálenost od pláže: 700 m Vzdálenost od pláže - 700m

Více info od 12 790 Kč

Barcelo Tiran

Egypt Sharm El Sheikh
Barcelo Tiran - Egypt

31.7. - 7.8.2019

Počet nocí: 7 ,14

Letecky

All inclusive

Více info od 16 390 Kč

Beach Albatros Resort

Egypt Hurghada
Beach Albatros Resort - Egypt
Last Minute

26.6. - 3.7.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

All inclusive

Více info od 13 690 Kč

Bliss Abo Nawas Resort

Egypt Marsa Alam
Bliss Abo Nawas Resort - Egypt

19.6. - 26.6.2019

Počet nocí: 7

Letecky

All inclusive

Více info od 14 190 Kč

Club Calimera Akassia Swiss Resort

Egypt Marsa Alam
Club Calimera Akassia Swiss Resort - Egypt

26.6. - 3.7.2019

Počet nocí: 7

Letecky

All inclusive - Ultra all inclusive

Více info od 17 790 Kč

Coral Beach Hotel & SPA

Egypt Hurghada
Coral Beach Hotel & SPA - Egypt

19.6. - 26.6.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

All inclusive

Více info od 11 740 Kč

Coral Sea Sensatori

Egypt Sharm El Sheikh
Coral Sea Sensatori - Egypt

26.6. - 3.7.2019

Počet nocí: 7 ,14

Letecky

All inclusive

Více info od 19 740 Kč

Dana Beach Resort

Egypt Hurghada
Dana Beach Resort - Egypt
Last Minute

19.6. - 26.6.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

All inclusive

Více info od 14 590 Kč

Dreams Vacation

Egypt Sharm El Sheikh
Dreams Vacation - Egypt

26.6. - 3.7.2019

Počet nocí: 7 ,14

Letecky

All inclusive

Více info od 15 140 Kč

Happy Life Village

Egypt Sharm El Sheikh
Happy Life Village - Egypt

26.6. - 3.7.2019

Počet nocí: 7 ,14

Letecky

All inclusive

Více info od 15 740 Kč

Hilton Resort

Egypt Hurghada
Hilton Resort - Egypt
Last Minute

19.6. - 26.6.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

All inclusive

Více info od 13 190 Kč

Charmillion Club Aqua Park

Egypt Sharm El Sheikh
Charmillion Club Aqua Park - Egypt

26.6. - 3.7.2019

Počet nocí: 7 ,14

Letecky

All inclusive

Více info od 14 690 Kč

Charmillion Club Resort

Egypt Sharm El Sheikh
Charmillion Club Resort - Egypt

26.6. - 3.7.2019

Počet nocí: 7 ,14

Letecky

All inclusive

Více info od 15 040 Kč

Jasmine Palace Resort

Egypt Hurghada
Jasmine Palace Resort - Egypt

26.6. - 3.7.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

All inclusive

Více info od 11 840 Kč

JAZ Aquaviva Makadi

Egypt Hurghada
JAZ Aquaviva Makadi - Egypt

19.6. - 26.6.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

All inclusive

Vzdálenost od pláže: 4000 m Vzdálenost od pláže - 4000m

Více info od 13 740 Kč

Jaz Makadi Saraya Resort

Egypt Hurghada
Jaz Makadi Saraya Resort - Egypt

19.6. - 26.6.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

All inclusive

Vzdálenost od pláže: 400 m Vzdálenost od pláže - 400m

Více info od 15 740 Kč

JAZ Makadina

Egypt Hurghada
JAZ Makadina - Egypt

19.6. - 26.6.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

All inclusive

Více info od 15 190 Kč

Jungle Aqua Park

Egypt Hurghada
Jungle Aqua Park - Egypt

19.6. - 26.6.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

All inclusive

Vzdálenost od pláže: 900 m Vzdálenost od pláže - 900m

Více info od 12 990 Kč

Le Pacha Resort

Egypt Hurghada
Le Pacha Resort - Egypt
Last Minute

20.8. - 27.8.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

All inclusive

Více info od 11 390 Kč

Lotus Bay

Egypt Hurghada
Lotus Bay - Egypt
Last Minute

19.6. - 26.6.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

All inclusive

Více info od 10 790 Kč

Maritim Jolie Ville Resort & Casino

Egypt Sharm El Sheikh
Maritim Jolie Ville Resort & Casino - Egypt

26.6. - 3.7.2019

Počet nocí: 7 ,14

Letecky

All inclusive

Více info od 16 340 Kč

Mercure Le Sphinx

Egypt Káhira
Mercure Le Sphinx - Egypt

20.6. - 23.6.2019

Počet nocí: 3 ,7

Letecky

Snídaně

Více info od 13 790 Kč

MinaMark Beach Resort

Egypt Hurghada
MinaMark Beach Resort - Egypt

19.6. - 26.6.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

All inclusive

Více info od 12 740 Kč

Novotel Marsa Alam

Egypt Marsa Alam
Novotel Marsa Alam - Egypt

26.6. - 3.7.2019

Počet nocí: 7

Letecky

All inclusive

Více info od 15 990 Kč

Old Vic Sharm Resort

Egypt Sharm El Sheikh
Old Vic Sharm Resort - Egypt

26.6. - 3.7.2019

Počet nocí: 7 ,14

Letecky

All inclusive

Vzdálenost od pláže: 3000 m Vzdálenost od pláže - 3000m

Více info od 12 740 Kč

Parrotel Aqua Park Resort

Egypt Sharm El Sheikh
Parrotel Aqua Park Resort (ex Park Inn) - Egypt

26.6. - 3.7.2019

Počet nocí: 7 ,14

Letecky

All inclusive

Více info od 13 440 Kč

Parrotel Beach Resort

Egypt Sharm El Sheikh
Parrotel Beach Resort (ex Radisson Blu) - Egypt

26.6. - 3.7.2019

Počet nocí: 7 ,14

Letecky

All inclusive

Více info od 15 390 Kč

Pensee Royal Garden

Egypt Marsa Alam
Pensee Royal Garden - Egypt

19.6. - 26.6.2019

Počet nocí: 7

Letecky

All inclusive

Více info od 13 990 Kč

Pirates Gate Onatti Beach

Egypt Marsa Alam
Pirates Gate Onatti Beach - Egypt

19.6. - 26.6.2019

Počet nocí: 7

Letecky

All inclusive

Více info od 13 690 Kč

Premier Le Reve

Egypt Hurghada
Premier Le Reve - Egypt
Jen pro dospělé

2.7. - 9.7.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

Ultra all inclusive

Více info od 16 690 Kč

Reef Oasis Blue Bay Resort & Spa

Egypt Sharm El Sheikh
Reef Oasis Blue Bay Resort & Spa - Egypt

26.6. - 3.7.2019

Počet nocí: 7 ,14

Letecky

All inclusive

Více info od 23 740 Kč

Regina Swiss INN Resort

Egypt Hurghada
Regina Swiss INN Resort - Egypt

19.6. - 26.6.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

All inclusive

Více info od 11 380 Kč

Rixos Premium Seagate

Egypt Sharm El Sheikh
Rixos Premium Seagate - Egypt

26.6. - 3.7.2019

Počet nocí: 7 ,14

Letecky

Ultra all inclusive

Více info od 28 590 Kč

Royal Albatros Moderna Resort

Egypt Sharm El Sheikh
Royal Albatros Moderna Resort - Egypt

26.6. - 3.7.2019

Počet nocí: 7 ,14

Letecky

All inclusive

Více info od 20 440 Kč

Shams Safaga Resort

Egypt Hurghada
Shams Safaga Resort - Egypt

19.6. - 26.6.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

All inclusive

Více info od 12 390 Kč

Sheraton Hotel Sharm

Egypt Sharm El Sheikh
Sheraton Hotel Sharm - Egypt

26.6. - 3.7.2019

Počet nocí: 7 ,14

Letecky

All inclusive

Více info od 17 140 Kč

Sindbad Aqua Hotel & Spa

Egypt Hurghada
Sindbad Aqua Hotel & Spa - Egypt

19.6. - 26.6.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

All inclusive

Více info od 12 540 Kč

Sphinx resort & Aqua Park

Egypt Hurghada
Sphinx resort & Aqua Park - Egypt

19.6. - 26.6.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

All inclusive

Více info od 10 990 Kč

Steigenberger Al Dau Beach Hotel

Egypt Hurghada
Steigenberger Al Dau Beach Hotel - Egypt

3.8. - 7.8.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

All inclusive

Více info od 16 690 Kč

Stella Di Mare Beach Resort & Spa

Egypt Hurghada
Stella Di Mare Beach Resort & Spa - Egypt

19.6. - 26.6.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

All inclusive

Více info od 12 190 Kč

Three Corners Sunny Beach Resort

Egypt Hurghada
Three Corners Sunny Beach Resort - Egypt

17.8. - 21.8.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

All inclusive

Více info od 12 190 Kč

Tiba Pyramids

Egypt Káhira
Tiba Pyramids - Egypt

20.6. - 23.6.2019

Počet nocí: 3 ,7

Letecky

Snídaně

Více info od 11 690 Kč

Titanic Beach Spa & Aquapark

Egypt Hurghada
Titanic Beach Spa & Aquapark - Egypt

19.6. - 26.6.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

Ultra all inclusive

Více info od 12 990 Kč

Titanic Palace

Egypt Hurghada
Titanic Palace - Egypt

19.6. - 26.6.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

Ultra all inclusive

Více info od 12 990 Kč

Wadi Lahmy Resort

Egypt Marsa Alam
Wadi Lahmy Resort - Egypt
Last Minute

26.6. - 3.7.2019

Počet nocí: 7

Letecky

Soft all inclusive

Více info od 14 790 Kč

White Beach Resort

Egypt Hurghada
White Beach Resort - Egypt
Last Minute

31.7. - 7.8.2019

Počet nocí: 4 ,6 ,7 ,8 ,10 ,11 ,14 ,18

Letecky

All inclusive

Více info od 16 590 Kč
Předcházející snímek
Následující snímek