Vyhledávání letenek

Místo odletu
let

Místo příletu
let

Datum odletu
(DD.MM.RRRR)kal

Datum návratu
(DD.MM.RRRR)kal

rozšířené hledání


Online akční letenky

© CK Blue Sky Travel
Powered by Infomate


Generální zastoupení leteckých společnostíChrámy Angkoru a pláž Sihanoukville

Ubytování v 3* hotelech.

Kambodža
Kambodža
Ta Prohm
KambodžaKambodžaKambodžaKambodžaCity AngkorCity AngkorGolden SandGolden Sand
Termíny a ceny
Prodej v   
  • Podzim 2017-Léto 2018
    • Kambodža 10 nocí z Prahy – Snídaně

V ceně programu:  4x ubytování se snídaní v hotelu Boutique Cambo, 6x ubytování se snídaní v hotelu Golden Sand, celodenní výlet do chrámů Angkor (oběd, večeře, nealko nápoje, jednodenní vstupné do chrámů, auto s řidičem, anglicky hovořící průvodce), polodenní výlet na ”Plovoucí vesnice” (oběd, lodní lístek, auto s řidičem, anglicky hovořící průvodce), letenka Siem Reap-Sihanoukville-Siem Reap, veškeré uvedené transfery, večeře v restauraci Koulen

 Cena nezahrnuje: vízum do Kambodži cca 35USD/os., příplatek za kurz vaření cca 25USD/os., cestovní pojištění

 1. den 
Odlet z Prahy do Siem Reapu  s přestupy.

  Odlet z Prahy do Siem Reapu  s přestupy.

2. den 
Kolem oběda přílet do Siem Reapu a transfer do hotelu Boutique Cambo*** (http://www.boutiquecambo/).

3. den – chrámy Angkoru 
Návštěva chrámu Angor Thom vybudovaného v letech 1180-1220 n.l. králem Jayavarmanem VII. a zasvěceného buddhismu. Během výletu si prohlídnete i jižní bránu Angor Tom, kamenný chrám Bayon, chrám Baphoun, chrám Phimeanakas, chrám Preah Palilay, Elephant Teracce nebo Leper King Terrace. Prohlídka pokračuje návštěvou chrámu Ta Prohm (chrám s gigantickými kořeny stromů, kde se natáčel film Tomb Raider). Po prohlídce následuje tradiční khmerský oběd. Po obědě prohlídka chrámu Angkor Wat – Svatého města a největšího hinduistického chrámu v Kanbodži. Západ slunce si užijete z hory Bakheng, a poté se vrátíte na večeři s tradičním vystoupením tanečnic Apsara. Přenocování v hotelu Boutique Cambo. 

4. den – plovoucí vesnice
Jízda autobusem/minovaném do přístaviště na břehu jezera Tonle Sap. Z lodě si lze dobře prohlédnout “plovoucí vesnice.” Tradiční khmerský oběd v místní restauraci. Odpoledne možnost individuálního volna nebo za příplatek kurz vaření podle khmerských receptů ve francouzské restauraci Le Tigre de Papier od 17:00h. Součástí kurzu je i nákup surovin na místním trhu. Kurz trvá celkem 3 hodiny (1 hodina nákup, 2 hodiny vaření). Přenocování v hotelu Boutique Cambo.

5. den – Sihanoukville
Transfer z hotelu na letiště Siem Reap a následný odlet do Sihanoukville. Ubytování v hotelu Golden Sand *** (http://www.goldensandhotel.com.kh/) vzdáleného od pláže cca 120m.

6. – 10. den - Sihanoukville 
Volný program u moře. 

11. den – Siem Reap 
Po snídani transfer na letiště Sihanoukville a odlet zpět do Siem Reapu. Transfer do hotelu Sokhalay Angkor Villa Resort****+. Odpoledne lze využít možnost masáží nebo tělových zábalů zahrnutých v ceně. Večer následuje transfer tradičním “tuk-tukem” na večeři go hotelu Bopha Angkor (francouzská restaurace v tradičním khmerském stylu).Přenocování v hotelu Boutique Cambo.

12. den – Siem Reap
Po snídani volno nebo opět možnost masáží či tělových zábalů. Odhlášení z hotelu a transfer na letiště Siem Reap. Odlet do Prahy. 

13. den 
Přílet do Prahy.

 
Staňte se naším fanouškem na Facebooku, Instagramu a Twitteru!
Aktuální nabídky, zajímavosti či obrázky budete mít zde jako na dlani!

Facebook   Twitter   Instagram